Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

Acrobat

Komediálny Falling down s (ne)pravdepodobnou cestou hlavného hrdinu, ktorý nerobí úkony, ale si ho pohadzuje v jeho zdaní súhra náhod v gagoch, dialógoch a monológoch Shakespearovskej šnupacej metódy, pričom diva Alba je ten bod, kde sa sústreďuje, ak Vám elektródy pripájajú k hlave letmo snažiacej sa pochopiť pochody zločinu Hasselhofa a utiera satiricky zadok LA, avšak to všetko v okato odpozeranom štýle zosnulého majstra Scotta. (videné 12.08.2015,BDrip) ()

ER

Slušná jízda s 12m limuzínou,kde si utahuje Ray Liotta z Davida Hasselhoffa a z nebe se snese "divný" Chris Pine. A vše se to snaží ukočírovat šofér limuzíny Kevin Stretch,který potřebuje sehnat prachy,ale hodně rychle. Jenže,kde? A jak? I "rychlostí" 200 dolarů za lepšího klienta to asi nepůjde a to ještě Hasselhoff přesedl ke konkurenci. K tomu všemu nesmí chybět jeden pořádně veliký Rus a o zábavu je postaráno,zábavu místy pěkně ujetou. Naštěstí vše funguje i komando FBI spolehlivě rozesměje,takže nakonec se celkový dojem šplhá k čtvrté hvězdičce. ()

Wyrdas

Vidím to jako typický film na odreagování se třeba k úklidu, aby běžel na pozadí a vyplňoval ticho. To zní možná trošku moc přísně, ale je to tak. Na druhou stranu tento film není žádný vyložený propadák. Děj by mohl být méně okatě předvídatelný a mohla by ta zápletka být lépe dotažená, ale na druhou stranu mě příjemně překvapili postavy, jejich charakter a vystupování. Celkově vzato asi čistých 50%. ()

rublik05

Začátek působil docela nevinně, postupně se ale snímek rozjel v solidní akční podívanou, které dominují výborné herecké výkony Patricka Wilsona a Chrise Pinea. Příběh je jednoduchý, má fajn atmosféru, logika sice občas drhne a humoru mohlo být mnohem víc, akční scény naopak celkem ujdou. Rozhodně se jedná o nadprůměrnou podívanou, která by nikoho urazit neměla. 6/10. ()

markyzgero

překvapivě vtipná kokotina. trochu 90´ková kokotina. návrat ke kořenům žánru? inteligentnější bruce willis? resurrection of david hasselhoff? styl? akce? road movie?LIMOnade? ()

Shitonit

No to byla prdel !! jako jasně,úplně kult to asi nebude, ale ujetý to je dost dokonale..jak tomu magorovi s padákem lezli koule po kapotě to bylo dokonalý... Hele lidi, co jste to neviděli.. Udělejte si na to pohodu a klid. Je v tom mrak scén, který jsem jinde neměl možnost prožít, nemá smysl to rozpatlávat, pánžto toho v tom je fakt dost a děj utíká tryskem závodního koně. Závěr: Dost dobrý pokoukání, pro lidi který se chtěj pobavit a nečekaj duchaplno. ()

masekjc

Mix Kurýra, Zastav a nepřežiješ a trhlé komedie funguje dobře ale mne to příliš neoslovilo. Hasselhoff, Liotta a Reedus byli příjemným zpestřením :) ()

mimozakon

Po nudnej Space station 76 nasledoval ihneď Stretch a musím povedať, že si tu WIlson polepšil a bavilo ma to omnoho viac. Jeho homosexuálny strnulý výraz zo 76 mi ale stále zaznieval na pozadí a bez neho by som si to užil asi ešte viac. Kalamity a problémy sa Stretchovi sypú jeden za druhým a je pekné vidieť, že ten na to nerezignuje. ()

TommyDiamond

Patriku Wilsonovi určitě podobné role sedí. Ale samotný příběh mě příliš neoslnil. Je to pořád dokola. Navíc tyhle akčnáky s lehkým komediálním podtónem nestojej poslední dobou za nic. Šofér je tuctový, přehnaně hektický a hlavní hrdina je zbytečně zasypanej průserama až po hlavu. Chtělo by to zvolnit a ubrat volume, neobsazovat Chrise Pejna a udělat z toho víc komedii..... U mě to bude za pouhé dvě hvězdy.... ()

departed

Zatím nejlepší Wilsonova role, sympaťák jak cyp. A Carnahan to válí na plný pecky od začátku až do úplného konce. Ať už se vám na filmu líbí vizuál nočního velkoměsta, chytlavá doprovodná hudba, ujetě zábavný postavy a hláškama nabitý dialogy, tak je tohle pro vás 'must-see', pokud vás výše zmíněné aspekty u filmů rajcujou. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Průměrnost s občasnou hláškou, nebo vtipnou, absurdní scénou, bohužel ale více převládala nelogičnost s otázkou proč? Potřeba vypnout a dát si pivko. ()

Clark_Kent

Tohle bylo něco víc než oddechovka. Je vidět, že Patrick Wilson zahraje cokoliv, takovej hereckej chameleon. Celou dobu jsem se divil ale i tlemil. Takže ve finále, pravděpodobně dost podařená komedie s trochou akčního thrilleru. ()

moviebuff42

"Are you a firestarter?" Joe Carnahan je jeden z nejlepších šílenců v Hollywoodu. Tolik akce za málo peněz jsem už dlouho neviděl (Rozpočet byl jen pět milionů). Carnahan budoval natěšení na tenhle film dlouhou dobu a dostál svému slibu. Nahláškované se zabávnými barvitými postavičkami. Voice-over je očividnou poctou i parodií žánru noir. Uvidíte Patricka Wilsona ve své životní roli. Nikdy, zdůrazňuji nikdy předtím nebyl Wilson takhle zábavný. Chris Pine je jednoduše Ďábel. Všechno do sebe hezky zapadá a i nakonec svým způsobem pro našeho hlavního hrdinu losera dobře dopadne. Takhle se píše a dělá film. ()

AndyMagika

Koukáme na film, čekám nějakou omílanou blbost a nakonec je to pro mě komedie roku! Bláznivá road movie plná hustých hlášek, camea, narážky na popkulturu, Wilson s Pinem válí a Helms jakbysmet... Dlouho jsem se tak u komedie nenasmála :-D Takhle pro mě vypadá správné ztělesnění amerického humoru, kdo tohle vymýšlel, tleskám! :-) Yes indeed! ()

miki68cz

Velice dobrá jízda ve stylu Guye Ritchieho. Povedená taškařice s kriminální zápletkou, solidním švihem a dobrou muzikou. Doporučuji jako jednoduše zábavný kus. ()

gicous

Joe Carnahan se znovu zbláznil a vymyslel filmovou šílenost roku. Po Mezi vlky bych něco takového opravdu nečekal.....ani v těch nejdivočejších snech. 6/10 ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015