Vzkříšení démona

• USA The Lazarus Effect (více)

Skupina vědců se snaží se posunout poznání až na samou hranici božství a získat nepředstavitelnou možnost přivést zpět k životu mrtvé tělo. Zatímco Ježíš si vzkříšením Lazara vydobyl víru svých následovníků, vědecký experiment narazí na úplně opačné síly a jeho následky se ponesou ve znamení zkázy. První pokus skupiny mladých vědců oživil mrtvého psa, při jeho opakování se ale věci zvrtnou a po zásahu elektřinou jedna z členek týmu zemře. V okamžitém šoku se ostatní rozhodnou pro vyzkoušení svého zázraku na lidském těle.. (Bontonfilm)

Matli

V podstatě splácané filmy v pokusu o horor. Pár lekačkám neříkám horor. Jinak nenudí a stopáž je taky příjemná. 48% ()

Yarwen

Vcelku vydařený snímek - sice nemá až tak tajemnou, děsivou či napínavou atmosféru, ale ani slabá místa, též závěr je vcelku akceptovatelný. Za mě mírně přes 50%. ()

fr3ak

Další "Made in USA" klasika, která kvalitou oproti ostatním produktům nijak nevyčnívá. Říká se, že je potřeba jít až na samotné dno, aby pak začalo svítat na lepší časy. Jsem zvědav jak dlouho to bude trvat, když se Amerika v tom dnu plácá už přes 10 let... ()

Qeo

Docela překvapení na béčkovej horor. Nevím teda úplně co to má co společnýho s démony, satanáši, čertíky a podobně, ale i tak nenáročná podívaná na nedělení propršený večer. Žádný velký zvraty, nijak zvlášť propracovaný děj, ale úctyhodně natočeno, průměrně zahráno a požitek tak na úrovni nedělního oběda od maminky. Víte co vás čeká, ale stejně to sníte s radostí. ()

Rockerman

Krátké, bez zbytečného tlachání a z prostředí vědecké laboratoře, kde se může stát vždy něco podivného. V jednu chvíli jsem myslel, že to bude jen další variace na "Lucy" nebo "Všemocného", tady o využití plné kapacity mozku, ale pak se to zvrtlo na něco úplně jiného. Možná mohl být více využit ten pes, který měl potenciál udělat atmosféru. Zoe už pak byla lepší a šikovnější, než Rocky a dokonala zkázu. 3* zcela po právu! ()

MickeyStuma

Námět děje, schéma příběhu a celá konvence obraznosti je hodně podobný snímku z roku 1990 ´Hráči se smrtí´. Jen důvod pokusů skupinky mladých vědců je poněkud jiný. Takže kdo onen postarší snímek zná, na tomto ho nic neuhrane ani nepřekvapí. Velkou chybou je ohromná předvídatelnost děje. Vážně nikdo nečekal, že se po pokusu obživení mrtvé dívky kdy se s ní nic neděje náhle nečekaně neposadí? A je toho daleko víc. Není to natočeno špatně, ale tohle už je prostě tak provařené téma, že se tento snímek stává naprosto zbytečným. ()

MikeeTheory

Možná, že kdyby tvůrci moc netlačili na pilu a spíše než horor točili thriller, nemusel by to být zas až takový průšvih. Takhle se bohužel opakuje jedna a ta samá písnička pořád dokola, kterou zpívá většina současných hororů. To, co má působit děsivě, je spíše úsměvné (až trapné), a když už se objeví zajímavá myšlenka či nápad, vše je zabito následujícím vyústěním. ()

BOURQUE

Prvá polovica je ešte v poriadku. Druhá však má veľké problémy – tu prakticky nič (najmä réžia a smerovanie príbehu) nefunguje. A ten záver, no, radšej no comment! Herci a herečky v poriadku, „13-ka“ (O. Wilde) aj v tomto žánri zaujala. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

helraiser

Tak tohle bylo teda trošku zklamání, čekal jsem mnohem víc. Chystal jsem se na to do kina, na konec jsem rád, že to nevyšlo. Mělo to potenciál, ale jako obvykle ho zabili. Škoda, tak teda snad příště. ()

ortoncz

Tak tohle bylo opravdu dost nudné. Bohužel pár lekaček nemůže vyvážit poměrně dlouhou nudu. A ještě tolik vykradaček. Škoda 35% ()

misbos odpad!

"... naše vědomí, to je vlastně energie, a protože energie nejde zničit, kam se ta energie poděje, když umřeme? "... co takhle tepelná zráta do prostředí, ty kozo tupá, to si říkáš vědec??... a zbytek filmu je taky debilní... ()

AxelWers

Skôr vlažnejší mysteriózny film a horor slabý ako čaj. Kto má rád nadprirodzené záležitosti, možno si príde na svoje, ale zázraky nečakajte. ()

.sayuri.

A taká škoda! Toto mohol byť celkom fajn zážitok keby sa to uberalo aspoň nejakým smerom. Celé je to uponáhlané a vlastne sa tam nič nedeje. Najprv tam straší nejaký pošahaný čokel, potom nejaká hranatá ženská..O čo tam vlastne ide? Sérum čo vám dodá superschopnosti počuť a vidieť "veci"? Otvorí brány do pekiel? Alebo ide o nejaký vedecký experiment kde sa samotní vedci stanú obeťami?... ()

glorious

Zaujal ma tento horor a skor by som ho radil k tým lepším čo som videl. Serum alebo čo to bolo ktore odomklo(chtiac/nechtiac) dalšie časti mozgu a ten sa začal využívať na viac percent sa mi v tomto horore páčilo sto krát viacej ako vo filme LUCY. Takže sa spojil dobrý námet s nadprirodzenými schopnostami a partiou laborantov. ()

Likan7

Ukázka blbě natočenýho hororu. Základní premisa ještě fajn, ale to nestačí. Film má hodně krátko stopáž a nějaký to zlo se objevilo nekecám snad až ve 45. minutě, takže na hraní s partou vědců máme +- necelou půl hodinu. K tomu ještě to hraní za moc nestojí (udušení propiskou? vážně?) a Wilde je démonická až snad posledních 10 minut. Dnes jsem viděl 3 horory, tenhle měl být nejprofesionálnější ale zatím to je největší prohra. ()