Epizoda 10 (S02E10) (epizoda)

Komedie / Romantický

Česko, 2017, 33 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• Necrotongue

Závěrečná epizoda přinesla přesně takové zakončení, jaké jsem očekával a jaké tvůrci signalizovali už od pátého dílu. Ale nevadí, naštěstí jsem všech deset dílů dokázal shlédnout během dnešního dne, takže si zítra mohu spravit chuť něčím jiným. Kromě úvodní scény s Jakubem a Markétou jsem se příliš nepobavil.(13.3.2018)

• chrispe

Tak tady už chyběl jen jednorožec kadící duhu.(9.7.2018)

Tak happy end ve stylu moderní vztahovky - nevěrou vstříc světlým zítřkům. Poslední díl druhé řady byl pro mne mírným zklamáním. Čtyři hvězdy dávám jen jako tečku za celou druhou řadu, která byla nadprůměrnou zábavnější vztahovkou, ale na první řadu to nemá.(9.1.2018)

• Nefra

Velké zklamání, poslední díl byl asi úplně nejhorší... Celkově hodnotím druhou sérii jako zbytečnou, první by postačovala, měla šťávu, což druhá vůbec žádnou. Dialogy byly opravdu tragické, asi už neexistuje zkoušení scén několikrát, vypadá to na první dobrou nebo snad herci improvizovali a text vymýšleli za chodu natáčení? Škoda, někdy by chtělo vydat ze sebe maximum, ale tady z herců zazářil hlavně pan Němec, výběr herce pro roli jeho seriálového syna se velmi povedla. No zadívejte se a určit mi dáte za pravdu :-)(16.1.2018)

Skvělé zakončení. Akorát mě po celou dobu seriálu nějak iritovalo, že Berta vypadá asi o půl roku mladší, než by dle scénáře měla být. :D(8.1.2018)