Po příšerně zpackané loupeži se Casey Stein (Nicholas Hoult) ocitne na útěku před nelítostným gangem vedeným mafiánským bossem Hagenem (Anthony Hopkins). Casey má teď u sebe drahocenný náklad patřící Hagenovi, který se nezastaví před ničím, aby ho získal zpět. Caseymu proto nezbývá nic jiného, než zavolat svému bývalému zaměstnavateli a pašerákovi drog Geranovi (Ben Kingsley), aby ochránil svou dlouholetou přítelkyni Juliette (Felicity Jonesová), než se dostane do rukou Hagenovi. Casey se vydává na zběsilou automobilovou honičku po německých dálnicích ve snaze zachránit svou životní lásku dřív, než bude pozdě. (HBO Europe)

dopita

Sympatickej béčkovek akčňák s hloupoučkým dějem, kterej pobaví a neurazí. Jednu hvězdičku navíc si naprosto famózním výkonem ukrad Ben Kinsley sám pro sebe. ()

filipvrbik

Zapomněli dospat do žánrů - komedie, protože jak jinak lze popsat, co předvádí Ben Kingsley a Antony Hopkins...Jinak mi se líbilo, že to dělal z lásky - a ani trochu se mu nedivím, udělal bych totéž...Konec se navíc opravdu povedl (ono by totiž jinak nedávalo smysl, že to tak naháněli), jinak automobilové honičky (kromě Matrixu) moc nemusím, ale tady to nebylo přehnané takže fajn...80% ()

Wancohoff

Menej znamy, no o to zabavnejsi akcny thriller ktory odsypa, a prakticky nema hluche miesto. Zabavni zaporaci. Nadhodnotim lebo som sa slusne bavil. ()

Hapretor

Kupodivu dost koukatelné. Akčně nabušené, sem tam vtip a Anthony a jeho kreace na Stalloneho tomu dodala "odlehčení". Zabavilo. A tímto může Nicholas nerušeně vzít roli v dalším "Kurýrovi", snad už šestém, s názvem Kurýr-Legacy (jako že tam hraje syna Franka Martina, ha, ha, to by bylo vážně vtipné a super) - ironie. ()

BOURQUE

Najväčší problém príbehu je to, že žiadny extra nápad alebo ten tzv. „plus“ neobsahuje. Je to spíš „C“-ová kategória. (Prekvapivá) Prítomnosť dvojici B. Kingsley a A. Hopkins je len čiastočne využitá. Ich prípadná konfrontácia by si zaslúžil väčší priestor. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

MickeyStuma

U tohoto snímku by se dal použít známý reklamní slogan: “Když ji miluješ, není co řešit.” Za účelem získání peněz, na nutnou transplantaci ledvin své milenky, se nějaký Casey rozhodne pro loupež, která se však nepovede a vlivem daných okolností se dostane do problémů, o jakých se mu ani nesnilo. Vcelku atmosférický film, mající několik okouzlujících scén, oproti podivným dialogům, zaměřující se převážně na automobilové honičky. A protože se příběh odehrává v Německu, tvůrčí porovnání s německým televizním seriálem 'Kobra 11’ není čistě náhodné. Atmosférou skutečně vypadá, jako by byl scénář původně pro tento seriál určen. Americký žánrový příběh natočený v Německu za evropské peníze, kde nechybí takové herecké legendy, jako je Anthony Hopkins a Ben Kingsley. Snímek je vcelku solidně inscenovaný, jen je vidět ta typická evropská rozpočtová nerozvážnost. Místy je to na výpravě hodně vidět. Snímek spíše pro televizi než na plátna kin, kde nijak neuškodí. Přes svou jednoduchost se u toho nemusí přemýšlet kde, co a proč. Po shlédnutí však ale asi rychle upadne v zapomnění. ()

Kingjiri

Příběh je svojí jednoduchostí a občasnou lobotomičností plně poplatnej béčkovýmu žánru. Začátek je díky marnýmu pokusu o mapování milostnýho vztahu dost slabej, což ale zavčasu začnou trochu napravovat thrillerový nebo akční scény (btw. hodně pěkná auto honička). Herecký obsazení bylo na béčko zajímavý - Anthony Hopkins jako záporák fajn, jen věčně sjetýmu Benu Kingsleymu jsem teda na chuť uplně nepřišel. Jo a německej lumbersexuální zabiják byl docela hustej, škoda, že se neobjevoval ještě víc. Třetí hodně slabá hvězda za casting a solidní akci. ()

Likan7

Dost dobře nechápu, jak se podařilo Eranu Creevy sehnat tak známý casting. Neříkám kvalitní, i když mistr Hopkins je dobrý už jen když stojí a tváří se jako obvykle, ale Hoult, Jones i Kingsley jsou dost známý. Třeba Kingsley si svou roli vyloženě užívá. Jenže přestože je Felicity krásná žena a Hoult celkem sympaťák, film má tolik logických děr, že i ementál vypadá uceleněji. Většinou jsem nevěděl, jestli si ze mě režisér dělá jen srandu nebo tuhle 100 minut dlouhou Kobru 11 myslí vážně. Za měsíc nebudu vědět o čem to je, možná si maximálně vzpomenu na Felicity Jones ve spodním prádle, co se válí ve sněhu. ()

Acrobat

Na trochu sa zasnil a predstavil si okorenený život. Možno krátky, možno dlhý. Rozhodne však výbušný. Na ten moment... I stála šťastena pri ňom a Citroen konečne vyrobil auto. Nie. Nevyrobil, to len toto sa dá dokázať vo filme. V tej fikcii, ktorá nepopustí. A po konci ťa privedie späť. Netuším, možno to bude tou absenciou ameriky, že tvrdosť a vytrvalosť naháňačky je jedným slovom ukážková. Predel predstavy a upokojenia striedaný striedmym vznietením Cayenne. Má to všetky muchy pri detailných rozboroch. Ale keď si vezmem európske lokácie tak známe a „prítulné“, dobrý herecký komparz a šikovný twist, príjemné chvíle sa dostavili bez nanútenia. Silenie nie je na mieste a letmo som premýšľal, ako by tú latku ukočíroval Tony Scott. Avšak už v Welcome to the punch mi ukázalo, že Eran ma baviť vie a nachádza prvky, ktorými si viem film vychutnať... (videné 29.01.2018, BDrip) ()

Monggol

Rozprávka pre deti, či vlastne pre dospelých alebo ako láska k umierajúcej dievčine urobí z človeka nezničiteľného terminátora. Chápem, že občas treba aj akčné scény a naháňačky, inak by na to bežný trubkoidný divák ani nepozrel, ale čo je veľa to je moc. A polícia obkľúči hlavný vchod do baru, ale zadný východ nie, to už je tak pre deti materskej školy. Nuž ale blonďatá Felicity bola rozkošná, za to o bod viac, Nicholas Hoult zasa pôsobil ako nesympatická trubka, za to o bod menej. ()

Dolby.130

Kto hľadá v tomto filme logiku, ten si ho neužije. V tomto filme logika nie je čo sa týka naháňačiek a prestreliek lebo v skutočnom živote by som hlavný hrdina mŕtvy asi tak desať krát. Film si proste treba užiť iba čisto ako film. Trochu mi to pripomenulo slávnu Korbu 11. Identické prostredie, búračky a lietajúce auta a hrdinom sa nič nestane len malý škrabanec. Film samotný ma zaujal dosť napínavý až do konca a celkom sa to zaujímavo nakoniec vyvinulo tak, že ja som to ani nečakal a trochu dlho mi film trvalo pochopiť ale vychutnal som si ho. Postavy boli sympatické, šarmantná a krásna Felicty Jones dala filmu šmrnc a Ben Kingsley perlil hlášku za hláškov a bavil ma celý film. ()

rublik05

Říkal jsem si, že když jsou tam takové esa jako Anthony Hopkins či Ben Kingsley, tak se přece nemůže jednat o nějaký hnůj. Bohužel jsem se opět mýlil. Srážka je to nejobyčejnější akční béčko, jaké si dokážu představit, navíc s extrémně nesympatickými hlavními postavami a docela přihlouplým scénářem. Většina filmu je takové lážo plážo, pořádné akce se dočkáme jen sporadicky, nicméně nutno přiznat, že je překvapivě dobře natočená a provedená, potěší zejména divoké automobilové honičky, které svým způsobem celý film de facto zachraňují. Škoda toho mizerného scénáře, jinak by se jednalo o fajn akční jednohubku. 4/10. ()

Shitonit

Prďácký ! Kobra 11 v totálním nasazení, řekl bych, od první minuty do totálního finále to frčí jako baba na koštěti. Lidičky v tom jsou very gud, dějově to ujde, akce...vlastně to je akcí narvaný po kokot, a celkově je to primissima vyvážený. Děj: Jeden chce prachy, ale nechce se zaplejtat s drugs dealer, kvůlivá tý lásce , co se do ní zabouch. No a jak vona je trošku na smrt chorá, se týpek rozhodne, že si trošku přivydělá. No a jak se to zamotává, tak se náš super híro rozjíždí do takovýho tóča, če čumí i ta jeho kóča, a nakonec si týpek se všema špatňákama totálně vymydlí řiť, a místo trochu přivydělám, vojebe svět o dobrejch pár melounů. Éček samosebou. Jo a s kóčou pak maj asi hepy lajf, ale to už v tom není. ()

mimozakon

...alebo o tom, ako sa Casey rad prevracia v aute... Celkom nechapem, preco policajti, ktory urobili zataras pred tym barom neobklucili aj zadny vchod ... ()

johnsnow

Skrátka taká kobra 11 po americku. HERCI: Hoult neviem prečo až tak presvedčivý v tomto filme nebol, jeho priateľka kočka a ja jak vôl dumem, že kto to je a potom zistím, že Felicity. Kokos vidím ju v Star Wars prefarbí si vlasy a človek ju nespozná. Hopkins ako záporák v pohode, normálne som chcel aby dostal do tej papuli jednu, Kingsley sa bohužiaľ perfektne prejavil až na konci ale nevadí. AKCIA: Náháňačky na autách, sem tam prestrelky. EFEKTY: No ten počítačový vrtulník si mohli odpustiť ale inak to bolo v pohode. ()