Epizody(24)

Akademie Honnouji je vedena železnou rukou ředitelky Satsuky, která svým podřízeným dodává Goku uniformy, díky nimž disponují nadpřirozenými schopnostmi. To vše se má ale změnit s příchodem nové studentky, která je ozbrojena mečem navrženým pro přemožení těchto uniforem. Jejím cílem je najít ve škole vraha svého otce. (John8)

Recenze uživatele Hees k tomuto seriálu (1)

Kill La Kill (2013)

Dovolte mi povedať dve dôležité informácie (Tsumugu Kinagase). Po prvé (pozítiva) anime Kill La Kill má veľmi kvalitnú hudbu či už je to opening, alebo ending je to vážna kvalita. Hudba/ hudobné podklady sa veľmi neopakovali napriek tomu, že som chcel niektoré počuť stále častejšie. Musím teda povedať, že v hudbe/zvukoch anime Kill La Kill prekoná málo ktoré. Súboje sú monumentálne kde nie raz sa demoluje celá oblasť kde sa odohrávajú. Vlastne celé anime je postavené na súbojoch a postupne sa pridá celkom kvalitný príbeh. Postavy sú veľmi zaujímavé hlavne Kiryuuin Satsuki. Kiryuuin Satsuki bola pre mňa oveľa zaujímavejšia postava ako hlavná hrdinka. Viac sa mi dokonca páčila aj jej premena do bieleho ako premena Matoi. V anime zaznie aj veľa zaujímavých filozofických fráz a nedá sa povedať, že by to bolo len bojovanie od buka do buka. Príbeh je dostatočne kvalitný a bavil som sa ňom. Anime rozhodne stojí za pozretie. Kvalitnejšie diely ktoré si zaslúžia vyššie hodnotenie sú diely 7,13,19. Vedľajšie postavy veľmi kvalitné a zaujímavé. Vysvetlenie a prepletenie príbehu, hlavných hrdinov je dobré, ale zrejme prichádza niekedy už neskoro. Po druhé (negatíva) - Áno toto bude to negatívne. Príbeh sa rozpráva dosť pre mňa zvláštnym spôsobom, aby nebol zaujímavý hneď od začiatku. Niektoré momenty, ktoré sú bizarné (nemá tam byť d bizarDné?), neštandardné, wtf momenty vôbec nie sú vtipné, aj keď by mali byť proste nie sú. Súboje niekedy trpia tým aby sa zobrazilo, že sú intenzívne demolíciou prostredia viac ako je únosné, ale to sa dá nejako prežiť. Súboje by sa teda mali viac sústrediť na podstatu súbojov a nie na okolie. Tak anime Kill La Kill veľmi graduje a dá sa povedať, že tam si človek uvedomí zbytočnosť pár prvých dielov. Áno kvalita príbehu narastá so získanými informáciami. čim je bližšie človek koncu. Lenže čo pár dielov čo rozhodne nedosahovalo kvalitu vyššieho hodnotenia na tie treba zabudnúť? Pri niektorých anime čo majú veľa dielov na to zabúdam, ale Kill La Kill malo veľa nezaujímavých dielov. Musím povedať, že som s tým bojoval a chcel by som tomu dať viac, ale takto malá náplasť v podobe pol bodu, ktorá žiaľ nebude vidieť. (Hodnotenie 3,5) ()