Animal

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse. (*CARNIFEX*)

Morholt

Americká omladina opět výletničí a opět je přepadne monstrum. Tentokrát je to kříženec leguána a Predátora. Celou skupinu zažene do chajdy a tu pak asi hodinu obléhá, aby se k ječící potravě dostal. Čistokrevné béčko, zachovávající všechna žánrová klišé, které by se do toho lehkého nadprůměru snad i vyšplhalo, ale to by tu nesměla být potvora, která víc než strach či odpor vyvolávala smích. Ale jinak celkem stravitelné. 40% ()

cjmafia

Solidní horor o jedné pěkně vypadající příšeře, která touží po lidském mase. Film je krátký a tak pěkně odsýpá, herci jsou v pohodě a dokonce na mě zapůsobilo i pár lekaček. Za mě spokojenost a pokračování bych se vůbec nebránil. 6/10. ()

Astaroth12

Monsters vyvražďovačky mám rád a keď sa ešte aj odohrávajú v lese o to lepšie.Ale po tomto filme už tak nadšený nie som.Kto nevidel krvavú hostinu tak nech si pozrie radšej tú tam bola aspoň nadupaná zábava s vynikajúcimi hláškami a dosť podobnou potvorou.A teraz k tejto sračke-tie dialógy boli ináč trápne a aj nezáživné.Čistá monsters vyvražďovačka s tupými postavami,ktoré vymyslia na svoju obranu leda tak hovno.Toto je ináč vyčuraný film.Keď som prvý krát zbadal to monštrum,tak som sa musel smiať.Museli minúť veľa latexu a gumy aby vytvorili takú škaredú a trápnu kreatúru.Tak gumenú potvoru som hádam ani nevidel.Jednu hviezdu dám za snahu tvorcov aspoň sem tam navodiť atmosféru.Niektorý miestny užívatelia napísali,že by sa nebránili aj prípadnému pokračovaniu.Ja v tomto nesúhlasím keď náhodou niekoho napadne urobiť pokračovanie budem sa mu oblúkom vyhýbať. ()

schizmo

Současný šablonovitý horor o monstru, které číhá hluboko v lese a je jen otázkou, jestli vás víc otráví nulová invence, nenápadité zpracování, žalostné obsazení (kdy sourozence hraje bílý kluk a černá holka :D) nebo mimořádně nelogické chování postav. Aspoň že částečný náběh na béčkové hodnoty je celkem uvěřitelný, i když ta atmosféra není kdovíjak ohromujicí, zpracování bubáka je celkem fajn. ()

maddy

Od Betta Simmonsa som nečakal ktovieaké zázraky, ale jeho Husk bol, keď už ničím iným, aspoň absolútne neškodnou jednohubkou. Animal je však úplne prostoduchá, béčková lesná vyvražďovačka s gumovým monštrom, ktorá akoby vypadlo z 80. rokov. Problém je, že takýto jednoduchý námet berie až príliš vážne, chýba akékoľvek odľahčenie a ako seriózny horor to nemôže fungovať ani omylom. Strach absolútne žiaden, atmosféra už vôbec nie, ľakačky sú z radu tých najlacnejších a gore nezaujímavé. Tu bolo priam žiaduce, aby sa Simmons poriadne odviazal, inak tak jednoduchý horor o vraždiacom monštre v lese (mimochodom s maskou bez hanby vykradnutou z Feast) nemôže v dnešnej dobe fungovať. Keď si k tomu pripočítam vyslovene dementné postavy ako z lacnej paródie na horory (černoška, macho-man, teploš ...) a neustále „wtf“ situácie (napríklad dvojmetrové dvere z pivnice zatarasia ledva pol metrovou skrinkou a monštrum, ktoré inak bežne trhá dosky pribité o okno sa z nej zázračne nedostane alebo namiesto toho aby postavy utekali, tak počkajú kým monštrum roztrhá ich priateľa a potom si spomenú, že je čas na útek .. to nech mi niekto nehovorí, že by sa v skutočnosti takto niekto choval), tak tu nie je o čo stáť. A ten úplne debilný milostný bisexuálny trojuholník, o ktorom sa zmieňuje v polovici filmu radšej ani nespomínam, lebo to som teda vôbec nepochopil potrebu Simmonsa so všetkou serióznosťou miešať niečo podobné do hororu akým je Animal. Vedel som, že Simmons je len obyčajný rutinér, ale že je až takýto kazisvet?! CELKOVO: 0,5* (1/10) ()

FromHell

Dal by som aj tri hviezdy ale niečo mi na tom proste nesedelo.Ta kreatúra na mňa pôsobila miestami dosť smiešne.Tiež jasné,že námet ako taký je veľmi otrepaný.No na druhej strane film je celkovo slušne natočený a herecky sa to tiež dalo.Silné dve hviezdy,na tri to proste nevidím bohužiaľ. 40 % ()

kaylin

Jestliže se spokojíte s tím, že od snímku „Animal“ nemůžete čekat nic převratného – nic takového také nedostanete – tak si uvědomíte, že tohle je opravdu něco, co vám vyhovuje, co je jízda od začátku do konce, nic se zbytečně neprotahuje a jsou zde scény, které jsou poplatné hlavně divákovi a efektu, který to na něm má vyvolat. Bavil jsem se, což mi v tomhle případě ke spokojenosti stačilo. ()

AlistairMir

Zubatej supodlak útočí a je hrozivější než si dovedete představit. Ještě více hrozné je obsazení. Máme tady toho, co kdysi se Scofieldem utíkal z vězení, pak jednoho gay hošana, nedrsného drsňáka bílé barvy, co má ségru černé pleti, ale rodiče mají stejné (WTF?) a ještě pár dalších kráčejících obědů pro supodlaka. Schovají se v domečku a supodlak krouží kolem a strká čenich kam nemá, občas i úspěšně kousne. Dalo by se to, ale pak přijde scéna s velkým S. Jedna oběť je cupována na kusy, začne hrát pomalá hudba, kamera zobrazí tvář oběti, oběť má přivřené oči, sténá a rytmicky se pohybuje nahoru a dolů....To nepopisuji sex, ale vraždu...já fakt chvilku myslel, že jí tam ten supodlak klátí, než mi došlo, že jí jako trhá na kusy...no torture porn jak vyšitý a já smíchy spadnul ze židle to bylo prostě moc :-D jinak na jedno zkouknutí docela pohodová záležitost..ale ta scéna...já nemůžu :-D ()

bourec

Vzpoměl sem si na první film Simmonse "Husk",což byl tvrdim debut hodně slušnej,a tak sem byl zvědavej na další dva filmečky stejnýho autora.A jak to dopadlo.No dost děs.Ani se nebudu rozepisovat,jediný co mě zaujalo,byla ta hudba,taková temná elektro linka,ale film s ní krok nedržel.Děsně natočený.20%. ()

Nivenx

Posunutí Betta Simmonse není od Huska naprosto žádný, jede zase klasický systém, kde nepřekvapí, ale uspokojí natolik, že pod 3* nejdu. Film má spád, nenudí a občas vyvolá i docela solidní pocity. 50% ()

Doudis19

Ztenčující se skupinka teenagerů (které, jako vždy hrají třicátníci ;-)) se snaží dostal z chatky okupované humanoidním čím-si. Napětí nula, umírání bez nápadu a co do sympatičnosti postav, tak snad jen ten odrostlý Petr Pan. ()

DJ Rocco iNc

Tak toto bolo ozaj milé prekvapenie, ktoré ma ozaj bavilo po veeeľmi dlhej dobe. Ozaj skvelé prevedenie, pri ktorom som to sledoval so zatajeným dychom. Niečo, ako Creature, niečo, ako Krvavá hostina, s prímesou hororovej vyvražďovačky partie kamarátov v lese. Herecké výkony boli ozaj skvelé, žiadne trápne prevedenie, či trápne dialógy, ako to býva pri béčkových filmoch od Syfy TV. Ja som bol maximálne spokojný, ale tak to záleží, či máte radi aj vy filmy takéhoto druhu. ()

Avathar

Solídna jednohubka. Napätie nechýba, herci sú sympatickí a príšera vôbec nevyzerá trápne (čoho som sa obával). Na zabitie jedného večera, k pukancom a kole úplne ideálne. ()

Lachtaan

Z temných, neznámých, nepřímo natural horrorů asi nejpovedenější jedinec. Atmosféru to mělo hustou, že by se dala krájet, našly se i scény, kde se člověk skutečně napjatě bál, co že se tedy vlastně bude dít dál. Takže za mě film, ke kterému se ve chvíli nudy i klidně vrátím. ()

elanius

(88/2014) / Slabšie tri. Aj obyčajný horor, keď je zmajstrovaný profesionálne v pohode udrží nejaký ten štandard zábavnosti. Hlavne pri tej plejáde sračiek hlavne US indie produkcie. A aspoň poriadne ukázali toho Animala. (5/10) ()

zolo23

Celkom slušný "animal" horror, i keď je otázka či to vlastne nejaký "animal" bol. Až priveľmi sa táto "kreatúra" podobala na tú z filmu Feast - Krvavá hostina. Dokonca podobnosť filmu je obrovská. Pár ľudí uzavretých v lesnej chatke čakajúc kto bude na rade. Ale ako hovorím, nenudil som sa, herci docela v pohode a fakt, že ma tu nič výnimočne nenasieralo. ()

manonfire

Těsně nad hranicí naprosté parodie. Snůška všech scenáristických klišé a šílené neinvenčnosti scénáristů. Navíc to bylo strašně naivní i řemeslně. Ta dřívka od nanuku ve vytlučených oknech by nezastavila ani romského "Chataře" na penzi a paraplegickém vozíčku, natož hovado se silou a intelektem Kodiaka. Taky veškeré strategické pokusy o odlákání stvůry byly opravdu zhovadilé. Podprůměr i na tento dosti pokleslý žánr, který přitom dokáže být zábavný už jen svým prostředím. 20% ()

herr_carter

Když pominu občasné groteskní chování ústředního monstra a bandu totálně-kreténských protagonistů, ty zvuky příšery, atmosféra a lekačky (byť předvídatelné) byly slušně zvládnuté. Je pravda, že takovéto a podobné filmy by jenom těžko vznikaly za víc peněz s lepšími herci, proto musíme být rádi za nelogicky jednající hovada,jejichž inteligenční kvocienty strká hravě do kapsy řídící jednotka automatické pračky........vypnuté................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()