Animal

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse. (*CARNIFEX*)

iXtr3m3

Slabšie tri hviezdy, ale maska nie až taká zlá, samozrejme v čase vydania, dnes by to bolo zasa o niečom inom, ale od premiéry som film nevidel. Chata bola fajn a casting tiež vyšiel. ()

Adramelech odpad!

Líbil se mi pěkný lesní exteriér. Kdyby se do něj umístil nějaký jiný děj, mohl vzniknout třeba i dobrý film. Tohle bylo přece jen moc primitivní: Něco jako pravěká (nebo mimozemská?) potvora nahání partu mládežníků za účelem jejich sežrání. Vylepšit by to mohly občasné humorné momenty, protože toto se vážně brát nedá, ale žádné tam nebyly. Výstižné komentáře: Chrustyn, korbitch22. ()

mosnak

Oooo jak předvídatelné :-( parta lidi, děsivý les, zabloudění, noc, příšera, která vypadá jak znásilněný predátor vetřelcem. Nejhorší je, ze přežije ta uječená kráva - 15% ()

SICK_BREED

44 procent? Nechápu, film je nudný od začátku až do konce. Herecké obsazení krajně nesympatické, špatné výkony, neuvěřitelné a přehnané postavy, dialogy působí jak kdyby je psal někdo, kdo nejenže nemá žádné ambice napsat biď jen slohovou práci pro první stupeň základní školy , ale ještě je retard. Celý film je naprosto random a viditelně peníze dostal někdo, kdo je nikdy dostat neměl. Nemusel bych se dívat na to, jak se vystrašené postavy jimž umírají přátele baví o homosexuální aférce jednoho z nich a u toho afektovaně ječí. Třikrát převařenej Pumpkinhead. ()

ac3r

Jenom, že mám v poslední době jakousi chuť na horory, tak jsem dal tomuhle céčku šanci, ale je to ztráta času. Klasická pitomost trpící klasickými neduhy hororu jakožto nelogické chovaní hlavních postav až po "netradiční" a nečekaný konec. ()

bobstock

Uznávám, že se mi nepodařilo odhadnout, kdo z nich zemře první a kdo z nich zůstane naživu a uznám povedené zvířátko s dobrým ozvučením. Ostatní byl klasický výplach o pár postavách, samozřejmě genderově rozdělen a nechybí jeden kretén, kterej vždycky všechno všude zkazí. Zajimala mě také otázka bez odpovědi. Jak dlouho už v té chatě byli bez jídla a vody a pár dalších detailů ohledně policie, armády, které zní téměř jako urážka pokud se chystáte koukat na prvoplánovou vyvražďovačku v místě, kde není signál a nikdo vám na 100mil nepomůže. Gillies, Palmer+ :)   30% ()

Wancohoff

kto videl feast musi uznat, ze tato potvora bola nie len vykradnuta, ale maska doslova ukradnuta... a to nehovorim o "scenari" z prvej casti feast.tam bol aspon humor a nechutnosti... ()

Silviaxx

Dá sa povedať, že fajn prekvapenie, ktoré extrémne nenadchne, ale ani nenudí a neurazí. Pomerne rýchlo sa to celé rozbieha - nedá sa hovoriť o nejakom vývoji ide o čistý survival s kopou ľudí a všetci dopredu vieme, že ako to zhruba dopadne. V tomto smere teda žiadne prekvapenie, Animal tiež prechádza cez klasickú šablónu "kopa ľudí, postupné úmrtia a odhad, kto asi prežije". Akurát sa mi páči, že sa absolútne nezaoberáme tým monštrom teda nevieme o ňom vôbec nič, čisto sa zameriavame len na postavy. Klasický priemer, pri ktorom divák nemá čo stratiť. ()

BlackHood

Zvíře vypadalo jako plastová figurína z 50tých let. Ale film mi vadil hlavně ve scenáři. Prvních 15 minut skupinka putuje po lese a pak si uvědomí, že se ztratili. Pak narazí na "zvíře", které je chce spapat. Pak se 5 minut honí po lese, to se mi celkem líbilo. Poté dorazí do chaty, KDE ZTRÁVÍ ZBYTEK FILMU ČUMĚNÍM DO ZDI! Ještě, že to bylo alespoň krátké. Strašidelnost 0/4 Krvelačnost 3/4 ()

cskomando

Masky potvor pěkné, ale jednoduché v pohybu a pojídání lidského těla až primitivní, lehčí neodhad hýbání úst, to mě pobavilo. Střeva, vnitřnosti místama vidět bylo, takže ano timhle se to trošku dotáhnulo ale o nějakém ději, něčem co dá ten film do obrazu, kde,co,jak,kdy vzniklo se nedočkáme. Postavy nebyly až tak stupidní aspoň ne svým řevem, podpatkama atd. takže ano napůl béčkový film, na který se nechá dívat. ()

johnymdoe

chjo chjo...za co jsem si tohle zasloužil. Příšerka co ráda lidi, lidi co nemaj rádi příšerky. Kameraman co má rád rychlé nesmyslné střihy a taky nemá tudíž rád lidi, Marek který nemá rád tento film. 2 hvězdy za hromadu mrtvol a nějaké to legrační běhání po lese před příšerkou. Že blbá recenze? No zkuste takovou blbost okomentovat inteligentně. Navíc sledováno se Slovenskými titulky, což jsme círka v půlce vzdal a raděj doposlechnul jen v originále. Ono taky "Shit" "Go Go Go" a "Oh My God" si dokáže přeložit i tříletej a více povídání v tom skoro nebylo. 30 procent a rychle zapomenout. ()

drankeryth

Mal som strach, aby ta prisera nevyzerala prilis trapne pocitacovo spracovana, az by som sa na nej s chuti smial, ale to bol nanestastie omyl. Prisera vyzerala k svetu a hustnuca atmosfera v polorozpadnutej chatrci, kde sa skryva krvilacna bestia sa dala s chuti opantat okolo mojho tela. Tym zas nechcem naznacit, ze film je super, urcite ma svoje chyby, ktore by sa dali zvladnut aj lepsie, ale tento vysledok filmu tiez neni zly a urcite patri medzi to lepsie na poli hororovom. ()

Hapretor

Zabaví. Neurazí. Ale ta parta "vykuků" byly fakt dobrý tykve. To jsem se nestačil smát. Konec obyčejný. Proč to musí končit pořád stejně - scénáristům se nechce přemýšlet ??? ()

Junys

Parta kamarádů jede na výlet do přírody, jenže tam narazí na monstra-zvířata. - Nápad zajímavý ale zpracování nic moc. Akce nic moc. Prostředí se mi líbilo. 20% ()

Ondr@932

Celkem sympatický horůrek. Takové naháněčky po lesích mám rád a konečně jsem se po hodně dlouhé době zas jednoho filmu s tímto tématem dočkal. Akorát by bylo daleko sympatičtější kdyby tam je žralo nějaké zvíře které normálně existuje (medvěd, vlci ... atd) než ta obluda ... Tím to trochu zkazili, ale jinak jsem se bavil. 60% ()

bakeero

Nečekejte nic objevného. V rámci žánru jde ale o lepší průměr. Parta lidí v lesní chatě a po krku jim jde záhadné zvíře. Ocenil jsem jeho osmdesátkovou podobu - tj. žádné CGI, ale hmatatelná nestvůra s fajn lookem. ()

beso74

Herečka Drew Barrymore sa po vzoru svojich hereckých kolegoch Bena Afflecka a Matta Damona rozhodla taktiež zafinancovať nejaký ten nízkorozpočtový horor a presadiť sa ako úspešná producentka. Aby vsadila na istotu, použila podobný námet ako oni, skupina ľudí chytených v pasci a ohrozovaných neznámym mäsožravým stvorením. Narozdiel od Krvavej hostiny (The Feast) je to však všetko príliš vážne a navyše, množstvo veci, vrátane vzhľadu samotného monštra či rýchleho odchodu "zo scény" práve profilujúcich sa ústredných hrdinov je z Hostiny priamo prebratých. Jediným novým motívom je tu supermoderný milostný trojuholník. Pozrieť sa to síce dá, nič svetaborné však nečakajte... ()

Amynka

Já tyhle monster horory můžu!Na toto jsem se fakt těšila a NEZKLAMAL!!!!!!!!!!!Příšera mi přišla dost děsivá, ty zvuky co vydávala mazec!!!!Já na jejich místě bych byla totálně po...ná!!!Zalezla bych si do tmavýho kouta v tý chajdě a nevylezla dokud by si mě nenašel a nesežral:-))Akorát mi přišlo, že kopírovali příšeru z Krvavý hostiny,ale to mi je fuk..Bavila jsem se a to je hlavní!!!Jsem nadšená a za mě jednoznačně 100%,ale přiznávám,že to je ovlivněný tím,že tenhle typ filmů miluju a chápu i nižší hodnocení.. ()