poster

Puppy

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2013, 5 min

Producenti:

Janet Healy
(další profese)
 • korbitch22
  ***

  Já, padouch je sám o sobě sice kvalitní, ale dost infantilní podívanou, která sází právě především na roztomilost Mimoňů.Tenhle kraťas je přeslazenej dokonce i na mě.Pobavilo mě to, ale ta sázka na jistotu a kalkul už mě začíná trošku štvát nehledě na to, že už brzo uvidíte své děti, jak se nemazlí se živým štěňátkem, ale s tabletem Puppy.....55%.(9.10.2014)

 • easaque
  ***

  stejně jak jsem nebyl odvázaný z animáku Já, padouch - tak to nezlepšil ani tento roztomiloučký kraťoučký bonus. Ale aspoň pobavil, tak slabé 3hvězdičky. Odkaz si najdete u ostatních, či v diskuzi. [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ](1.1.2014)

 • C0r0ner
  ****

  No kdo by nechtěl jako mazlíčka malé ufo s robotkem? Nebo vlastně i samotného mimoně? Minipříběh to byl maximálně roztomilý a pěkný a kupodivu se objevily o hodně silné emoce (kdo by to byl řekl?), nicméně tomu stále chybí ta neuchopitelná grácie vlastní Pixarům, takže to za plný počet prostě být nemůže. 90%(21.5.2017)

 • Marek1991
  ***

  Moja prvá rozprávka s Mimoňmi, ktorú som práve videl a musím sa priznať, že ak takto nejak vyzerajú ostatné, tak až tak veľmi ma to nemrzí. Je to roztomilé, ľudské a určite aj deťom by sa to páčilo, čo je asi hlavné, každopádne môj vkus v detstve bol podľa mňa trocha iný aj čo sa týka podobných rozprávok. V niečom to je nápadité, v niečom ani nie.(21.3.2016)

 • Gemini
  *****

  Kdo by nemiloval Mimoně/Miniony a jejich neuvěřitelnou hatmatilku? A kdo by nemiloval roztomilá domácí zvířátka? Nebo přítulné mimozemské umělé inteligence? Hm, to poslední asi moc lidí ne... tak přítulné mimozemské umělé inteligence chovající se jako roztomilá domácí zvířátka? Lepší? Rozhodně ano, a o moc lepší už to v případě tohohle čtyřminutového kraťasu (bonusu k Despicable Me 2) ani být nemůže. Kopec vtipů, respektive vtipných interakcí, troška dojetí, komplexní příběh, no nedejte si pak 90%.(3.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace