Mimoni jsou sekáči

• USA Mower Minions
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2016, 4 min

Mimoni se nabídnou páru důchodců, že jim posekají zahradu. Stařík se stařenkou s nabídkou souhlasí a pak už se dějí věci. Mimoni sice nejsou z nejšikovnějších a zkušení zahradníci též nejsou, ale když se rozhodnou něco udělat, žádná překážka pro ně není nepřekonatelná.
Film byl promítán jako předfilm k Tajnému životu mazlíčků. (Jezinka.Jezinka)

Jezinka.Jezinka

Mimoni jsou šerední a hloupí, o tom se pochybovat ani nedá, ale jejich destruktivní přístup, před nímž Pat a Mat blednou závistí, někdy pobaví. ()

swamp

Předfilm k animáku The Secret life of pets. Pár úsměvných vtípků, ale vesměs pouze jen recyklace již viděného. ()

nash.

Trhlé, zběsilé, zábavné, a i když to není žádný ultimátní klenot, přece je to zábavnější než Tajný život mazlíčků, kterým to dělalo předskokana. ()

Stanislaus

Další z mnoha "žlutých" jednohubek, ve které se Mimoni opět marně snaží něčeho dosáhnout - a to velice chaotickým, ale o to více zábavným způsobem. ()

spaceboyCZ

Miluju!! Mimoni jsou prostě něco, co udělalo můj život bohatším..bohatším o jejich slovní zásobu, jejich hlášky a gagy, které jsme tak nějak převzali a používáme je i běžně doma =D. ()

Pierre

Vtipný předfilm k Tajnému životu mazlíčků. Kino se při něm smálo, možná o něco víc než při samotném filmu. ()

kaylin

Jednoduchý krátký film, který hraje na to, že Mimoni jsou prostě zábavní, když dělají zmatek. A tak pobaví důchodce ve filmu a možná i diváka. Je zde sem tam nějaký ten dobrý vtípek nebo gag, ale tohle rozhodně není jeden z těch krátkých filmů, které si budete dlouho pamatovat. Prostě jen pět minut, kdy se trochu zasmějete. ()

Aljak

Stále milé, našťastie sa Mimoňov človek ešte "neprežral" (aj keď všetko to pomaly ale isto k tomu speje), takže takéto mini-filmiky sú vítanou predohrou pred iným animákom. Čo je však celkom paradoxné, tak toto predjedlo ma dokázalo zaujať asi viac ako hlavný chod v podobe The Secret Life of Pets. ()

BOURQUE

Pre Mimoni stačí malý priestor a málo času na to, aby dokázali diváka zabaviť. „Mimoni sú sekáči“ obsahuje niekoľko potenciálnych nápadov, ktoré stáli by za to lepšie spracovať. V tých štyroch minútach je to akýsi kavalkád, ktorý síce neurazí, ale ani nenadchne. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Mouchal

Pokud ještě nemáte těchto žlutých přizdištváčů dost, tak šupky dupky do kina na "Mazlíčky" a doplňte si tak sbírku všemožných filmů, kraťásků, figurek, hrnků, záchodových mís a čehokoliv, co má za hlavní motiv právě tyto podivuhodné banánovité stvoření. Pro ostatní - jedná se o vcelku vtipného a povedeného předskokana, ale kvůli němu si ten lístek do kina přece nekupujete. 60% ()