Rudá cesta

• USA The Red Road
USA, (2014–2015), 8 h 50 min (Minutáž: 42–45 min)

Série(2) / Epizody(12)

Šerif malého městečka se snaží udržet svou rodinu pohromadě a zároveň zmírňovat napětí mezi dvěma soupeřícími komunitami: obyvateli městečka a skupinou indiánů žijících v blízkém pohoří Ramapo. (Televize Seznam)

Recenze uživatele emma53 k tomuto seriálu (1)

Rudá cesta (2014)

The Red Road mně srdce sice z hrudi nevytrhlo, ale kdyby nebylo Phillipa v podání Jasona, který mě svojí postavou (rolí) mírně iritoval, tak jdu s hodnocením asi o level výš. Tytéž problémy jsem měla s rolí Joan, manželky Harolda, která na mě působila spíš negativním dojmem, místo abych jí litovala a nebo dokonce k ní cítila nějakou empatii. Zřejmě to způsobil i scénář, který byl místy slabší, ale vzhledem k faktu, že jsem viděla daleko horší a průměrnější seriály, tak si myslím, že ve výsledku to bylo povedené a na druhou sérii se rozhodně podívám. Třeba budu příjemně překvapená. - tak za druhou sérií padla klapka a i když na mě působila pozitivněji, své hodnocení nezměním....třeba někdy příště. Joan už jsem tolik neřešila, přece jen to trochu vybalancovali, takže i můj dojem z této postavy je level příjemnější. ()