Reklama

Reklama

Rudá cesta

(seriál)
  • USA The Red Road
Trailer
USA, (2014–2015), 8 h 50 min (Minutáž: 42–45 min)

Série(2) / Epizody(12)

Šerif malého městečka se snaží udržet svou rodinu pohromadě a zároveň zmírňovat napětí mezi dvěma soupeřícími komunitami: obyvateli městečka a skupinou indiánů žijících v blízkém pohoří Ramapo. (Televize Seznam)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem si říkal průměrnej seriál na kterej jsem začal koukat jen kvůli Momoovi a ono, světe div se, se z toho vyklubalo hodně dobré drama, které mě každým dílem dostává víc a víc. Obě dvě hlavní postavy mi do svých rolí sedly a pro mě osobně je zajímavé pozorovat hlavně charakter Jasonovi postavy (Phillip), kdy před sebou máte chlapíka co kšeftuje s drogama a vražda mu není cizí a přesto sem se nemohl zbavit pocitu, že to není klasickej šmejd a odpad společnosti. Spíš jen chlap co byl díky blbým událostem během života hozenej na šikmou plochu a někde uvnitř je stále kus dobráka. První sérii jsem tedy zhltnul za dva večery a druhou mám načatou tak uvidíme jestli je Phillip ztracenej případ a nebo jestli v sobě najde dost síly změnit svůj osud. Zatím silné čtyři hvězdy a uvidíme co přinesou poslední čtyři díly. AKTUALIZACE - Tak mám dokoukanou druhou sérii a před pár minutama jsem zjistil, že se v seriálu pokračovat nebude. Tohle na seriálech nesnáším - vždy je šance, že ho nedokončí a já tak nezjistím jak to všechno vlastně dopadlo. I tak jsem rád, že jsem viděl 12 dílů a zvýším hodnocení na plný počet s hořkým zklamáním, že další osud Phillipa Kopuse a ostatních se už nikdy nedozvím ani já ani další fanoušci seriálu... ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Jakmile jsem narazil na další drama z dílny Sundence TV,tak jsem se hned těšil,protože "nezávislé" snímky to je moje a podle traileru to vypadalo na pěkný mix seriálů dnešní doby.Musím podotknout,že příběh mě přišel více tuctový než bych čekal od Sundence,hlavně z jejich dílny slovo nemocný či narušený je snad povinost.Ale pojďme na kriminálku do zapadákova,kde tomu "velí" šerif,který jednoho dne začne zametat stopy po nehodě,kterou spáchala jeho manželka.Druhý kvíz je Phillip Kopus v podání Jason Momoa,který byl vězněn a začíná zhurta v prodávání drog a léčiv,kde se seznámí se svým bráchou,který vklouzne díky charismatu bráchy do ruské rulety levou zadní.Jedno tajemství tu visí až do konce 6 dílné série,které bohužel nakonec vykoukne do ztracena,protože nejspíš díky Jean,která trpí schizofrenií se to dá uznat,přesto šerif Harold je milující naprosto oddaně,že udělá pro svou manželku všechno.Celý seriál je o tom,co udělá její manžel zas,na druhý koleji Kopus,který si hraje na zločince,který se ještě zná s Harold od školy.Chemie je bohužel nulová a společných chvilek moc není,právě proto zamzrí konečný finish,který není vysvětlený,rozum bohužel taky moc nedává,protože chybí nějaký ten flashback o nich dvouch,který se v seriálu ani jednou neobjevil.Je to lepší průměrná indiánská povídka z Ramapo hor,která se drží rovinky a někdy zkrátka až moc,přesto jednu hvězdu navíc musím dát za Tom Sizemoreho,který hrál sám sebe!Tohle se Sundance vážně povedlo,jenom škoda,že se objevil v pár dílech. ()

Reklama

emma53 

všechny recenze uživatele

The Red Road mně srdce sice z hrudi nevytrhlo, ale kdyby nebylo Phillipa v podání Jasona, který mě svojí postavou (rolí) mírně iritoval, tak jdu s hodnocením asi o level výš. Tytéž problémy jsem měla s rolí Joan, manželky Harolda, která na mě působila spíš negativním dojmem, místo abych jí litovala a nebo dokonce k ní cítila nějakou empatii. Zřejmě to způsobil i scénář, který byl místy slabší, ale vzhledem k faktu, že jsem viděla daleko horší a průměrnější seriály, tak si myslím, že ve výsledku to bylo povedené a na druhou sérii se rozhodně podívám. Třeba budu příjemně překvapená. - tak za druhou sérií padla klapka a i když na mě působila pozitivněji, své hodnocení nezměním....třeba někdy příště. Joan už jsem tolik neřešila, přece jen to trochu vybalancovali, takže i můj dojem z této postavy je level příjemnější. ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Bansheeovské kriminální drama, kde se policista snaží chránit svou psychicky labilní ženu, která spáchá nechtěný zločin. Musí proto využít "přátelství" bývalého spolužáka ze střední školy, potomka indiánů, který ovšem má také své mouchy. Zajímavé, ale prostě zbytečně zdlouhavé. 65% [2. série BUDE] ()

Spooner 

všechny recenze uživatele

Další drsná sonda do amerického zapadákova typu Justified či Longmire, kterou táhne hlavně nesmírně charismatický Jason Momoa. Dramatické novince schází jakási přidaná hodnota, jež by jí odlišovala od konkurence. Justified má tuny hlášek a boží postavy, Longmire výtečnou skorowesternovou atmosféru a Banshee pro změnu nekompromisní akci. The Red Road ale nenabízí nic nového pod seriálovým sluncem a sází převážně na psychologickou stránku postav, jež však bohužel příliš nevychází a osud charakterů vám bude úplně šumák. Celé se to navíc bere až příliš vážně, což místy působí nechtěně směšně. Tyhle drsné vidláky můžete v klidu přeskočit. 50% ()

Galerie (53)

Reklama

Reklama