Reklama

Reklama

Rudá cesta

(seriál)
  • USA The Red Road
Trailer

Série(2) / Epizody(12)

Šerif malého městečka se snaží udržet svou rodinu pohromadě a zároveň zmírňovat napětí mezi dvěma soupeřícími komunitami: obyvateli městečka a skupinou indiánů žijících v blízkém pohoří Ramapo. (Televize Seznam)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

emma53 

všechny recenze uživatele

The Red Road mně srdce sice z hrudi nevytrhlo, ale kdyby nebylo Phillipa v podání Jasona, který mě svojí postavou (rolí) mírně iritoval, tak jdu s hodnocením asi o level výš. Tytéž problémy jsem měla s rolí Joan, manželky Harolda, která na mě působila spíš negativním dojmem, místo abych jí litovala a nebo dokonce k ní cítila nějakou empatii. Zřejmě to způsobil i scénář, který byl místy slabší, ale vzhledem k faktu, že jsem viděla daleko horší a průměrnější seriály, tak si myslím, že ve výsledku to bylo povedené a na druhou sérii se rozhodně podívám. Třeba budu příjemně překvapená. - tak za druhou sérií padla klapka a i když na mě působila pozitivněji, své hodnocení nezměním....třeba někdy příště. Joan už jsem tolik neřešila, přece jen to trochu vybalancovali, takže i můj dojem z této postavy je level příjemnější. ()

Vojťas 

všechny recenze uživatele

Bansheeovské kriminální drama, kde se policista snaží chránit svou psychicky labilní ženu, která spáchá nechtěný zločin. Musí proto využít "přátelství" bývalého spolužáka ze střední školy, potomka indiánů, který ovšem má také své mouchy. Zajímavé, ale prostě zbytečně zdlouhavé. 65% [2. série BUDE] ()

Reklama

milka 

všechny recenze uživatele

Další drsná sonda do amerického zapadákova typu Justified či Longmire, kterou táhne hlavně nesmírně charismatický Jason Momoa. Dramatické novince schází jakási přidaná hodnota, jež by jí odlišovala od konkurence. Justified má tuny hlášek a boží postavy, Longmire výtečnou skorowesternovou atmosféru a Banshee pro změnu nekompromisní akci. The Red Road ale nenabízí nic nového pod seriálovým sluncem a sází převážně na psychologickou stránku postav, jež však bohužel příliš nevychází a osud charakterů vám bude úplně šumák. Celé se to navíc bere až příliš vážně, což místy působí nechtěně směšně. Tyhle drsné vidláky můžete v klidu přeskočit. 50% ()

bartias 

všechny recenze uživatele

Psychologicky stavěný seriál z lesů za řekou Hudson od scénáristy Zmizení je teprve druhým dramatickým pořadem Sundance TV spojené s proslulým festivalem nezávislých filmů. Podle očekávání se soustředí na nezávisle pojaté vztahové drama mezi postavami s temnou minulostí. Postupně vychází najevo, že takovou mají všichni. Zatímco napětí v zajímavém prostředí zapadákova s početnou indiánskou menšinou utěšeně roste, děj zahušťuje neradostná atmosféra jako ze skandinávské kriminálky. Slabší momenty se dají The Red Road odpustit díky přesvědčivému skřípění zubů ve velkém souboji charismatu mezi hereckou dvojicí Jason Momoa a Martin Henderson. Otevřený konec dává tušit, že pokračování může následovat. ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem si říkal průměrnej seriál na kterej jsem začal koukat jen kvůli Momoovi a ono, světe div se, se z toho vyklubalo hodně dobré drama, které mě každým dílem dostává víc a víc. Obě dvě hlavní postavy mi do svých rolí sedly a pro mě osobně je zajímavé pozorovat hlavně charakter Jasonovi postavy (Phillip), kdy před sebou máte chlapíka co kšeftuje s drogama a vražda mu není cizí a přesto sem se nemohl zbavit pocitu, že to není klasickej šmejd a odpad společnosti. Spíš jen chlap co byl díky blbým událostem během života hozenej na šikmou plochu a někde uvnitř je stále kus dobráka. První sérii jsem tedy zhltnul za dva večery a druhou mám načatou tak uvidíme jestli je Phillip ztracenej případ a nebo jestli v sobě najde dost síly změnit svůj osud. Zatím silné čtyři hvězdy a uvidíme co přinesou poslední čtyři díly. AKTUALIZACE - Tak mám dokoukanou druhou sérii a před pár minutama jsem zjistil, že se v seriálu pokračovat nebude. Tohle na seriálech nesnáším - vždy je šance, že ho nedokončí a já tak nezjistím jak to všechno vlastně dopadlo. I tak jsem rád, že jsem viděl 12 dílů a zvýším hodnocení na plný počet s hořkým zklamáním, že další osud Phillipa Kopuse a ostatních se už nikdy nedozvím ani já ani další fanoušci seriálu... ()

Galerie (53)

Reklama

Reklama