Guns N' Roses - You Could Be Mine (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 1991, 6 min

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (11)

Možná nejlepší videoklip od "Gánů" - Bohů tehdejší rockové scény - a zcela určitě song, který nasměroval můj hudební vkus. Nic to ale nemění na tom, že videoklipy snad od všech možných interpretů tu (podle mě) nemají co dělat, zbytečně tu zasírají místo. V opačném případě se už budeme nacházet na serveru ČSFHD, že jo...(16.8.2014)

Terminator + Guns N' Roses = You Could Be Mine. Legendární sci-fi snímek, který se právem zařadil mezi kult žánru, stvořený z mysli Jamese Camerona, ve spojení s rockovými giganty, přináší ten nejtěžší kalibr na poli hudebních videoklipů:)(15.11.2015)

Pieseň "You Could Be Mine" pochádza z repertoáru americkej hard rockovej hudobnej skupiny Gun´n´Roses. V roku 1991 vyšla táto skladba na ich štúdiovom albume "Use Your Illusion II". Zároveň je i súčasťou soundtracku ku kultovému sci-fi snímku režiséra Jamesa Camerona "Terminátor 2". Tým pádom sa z toho stal celosvetový hit. Vo video klipe ku tomuto songu účinkuje aj herec Arnold Schwarzenegger. Samozrejme, že sa tam predviedol v úlohe Terminatora. ****(4.2.2016)

Jeden s najlepších videoklipov k filmu čo som kedy videl. Závere je luxusný ako celá skladba You Could Be Mine a navyše vo videoklipe vidieť výrobu Terminatora, ktorú nevidíme ani vo filme !!! 100% - https://www.youtube.com/watch?v=fLGAR4xxwTA(3.8.2016)

Čo sa týka videoklipov k Hollywoodskym blockbusterom, ide o lahôdku v ktorej v tú dobu Arnold potvrdil status najväčšej filmovej hviezdy a Zbraňáci zase to, že na prelome 80. a 90. rokov nebolo lepšej hard rockovej kapely na planéte.(4.4.2017)

Sdílím stejný názor jako Bloody, že videoklipy by tu být nemuseli. Když bychse pustil jen do nich, tak budu mít tisíce hodnocení jen tak, ale to mě neba. Jinak písnička i klip super.(16.8.2014)

Film + videoklip = slast. 100%(4.2.2016)

Nejlepší palba od GNR, klip je bomba :)(30.12.2015)

Tenhle klip jsem tenkrát už jako desetiletý dítě naprosto žral. Tak neskutečně skvěle sedí na tu muziku!!! Uběhlo víc, jak 20 let, a já si myslim furt to samý! K vidění zde - http://www.youtube.com/watch?v=vygQZ9hYqyE(18.10.2014)

60%(21.4.2018)

srdcová záležitosť T2 + GNR(9.6.2017)