Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Bezda22

Nápad je to skvělej, ale není to tak roztomilý, jak by mohlo bejt. Navíc ani to není tolik humorný, jak by mohlo bejt a ten příběh je úplně nudnej. Navíc, by se zdálo, že pro milovníka zvířat, jako jsem já to bude nějak emotivní, ale není. Pár dobrejch momentů se najde, pár vtipnejch scén taky, ale k tomuhle filmu nemám důvod se vrátit... 50% ()

Maniik88

Pre mňa osobne hrozná nuda. Začiatok sa dal, bolo to aj vtipné. No potom silený a stupídny príbeh nezaujal nielen mňa dospelého, ale ani deti. Graficky nepekné, postavy nezaujímavé. Nebavilo ma to vôbec. ()

Hjuud

3,3 periodických * Jako bylo to pěkné, utíkalo to, ale chyběla tomu jakási jiskra či originalita. Možná by to chtělo více scén z domácích trampot. Spousta hlášek byla tak nějak samoúčelná. Jsou animáky, u kterých jsem se zkrátka bavil víc. Nicméně trio Koule, Bridget a morče film táhlo značně nahoru :-) ()

Davanity

Opravdu nechápu za prvé srování se Zootropolis, protože jednoduše každý ten film je na trochu jiné úrovni. Za druhé nechápu téměř stěžování na to, že film je moc pro děti. Je to animáč, proboha. U mě splnil naprosto všechna očekávání. Je pravda, že velkou chybou jako je dnes už téměř u všech filmů jsou trailery, které jsou de facto celý film v kostce. Což mě trochu mrzí. Ale pro mě jakožto majitele hned několika mazlíčků, to byl vážně milý film, který neurazí a určtě se na něj v budoucnu znovu podívám. Navíc velké plus dávám za animaci, která byla zvládutá bravurně. ()

boombang

Lahůdka typu Za plotem se nekoná. Ale není to ani katastrofa. Naštěstí jsem neviděl trailer, takže mi ty hlavní srandičky nebyly prozrazeny předem. A další srandičky se průběžně objevují v celém filmu a víceméně úspěšně přebíjejí velmi strohý děj. Výtvarná stránka lidských postav je vyloženě odbytá, některé negativně chápané zvířecí potvory jsou šeredné a celý film straní psům (mám rád kočky). Ústřední houf zvířat se ale velmi povedl (až na fádního Maxe) a ta bílá psí slečna by mohla dávat lekce roztomilosti. Nejlepšími postavami jsou ovšem pudl-milovník metalu a pak ten psí dědek s kolečky. ()

Mr.Ward

Po traileru jsem čekal mnohem víc, a i to je důvod mého zklamání. Vtipné pouze 3-4 scény a většinu filmu se ani ta děcka v kinosále nesmála. Nechápu jak tomu mohl jeden větší filmový web dát 8/10. Za mě obyčejný průměr, bohužel. ()

donnovann

Vím, že postupem věku je těžké objektivně hodnotit animované filmy. Na druhou stranu jsem nedávno shlédnul Zootropolis a ten mi nastavil laťku opravdu vysoko. Takových to animáků už jsou tucty proto nedám víc než ** ()

george82

Tak tohle jsem fakt nepochopil. Žádný děj, vtipy, zápletka...prostě nic. Nejvíc mě asi bavila pudlo-metalová scéna. ()

AgnesDee

Bohužel roztomilá štěňátka a koťátka (a nemůžu zapomenout ani na psa v oblečku Miniona) nezachrání jinak průměrný animák. ()

Mykhaluu

Nevím, jestli to je absencí mazlíčka v naší domácnosti nebo něčeho v tom filmu, ale očekávaná jízda podle trailerů se nekonala. No, až se přestaneme bát hadů, tak na to třeba juknem znovu a uvidíme, jestli jsme něco nepřehlédli. Motiv lásky hrdinné Gidget měl náběh na luxus, jak někdo říkal... ()

Bartex

Bohužel typický film, který v traileru vyplýtval to nejlepší... Koukatelné, místy příjemně bavící, ale jinak tuctové. Za mě 3*, ale zhlédnutím nic nepokazíte. ()

PlayEasy

Jen tak náhodou jsme to viděli na plátně, tedy v kině a musíme říci, že špatné to vůbec nebylo. Nebylo to sice ani dobré, to probůh ne, přesto to nezklamalo a párkrát jsme se bez jakékoliv přetvářky usmáli. A ano, ten úsměv nebyl vysílán mozkem (i když přírodovědec a anatomik by nás asi opravil, protože všechny příkazy jdou z mozku:), nýbrž srdcem. A proto se taky to srdíčko smilovalo a částečně odpustilo tomuto animáči nějaké nesrovnalosti. 55% ()

ostravak30

Tajný život mazlíčků tak úplně nevyužil potenciál, který si autoři sami vytvořili. Je to hlavně proto, že některé zvířata nedostanou větší prostor anebo jsou zase málo vtipná. Samotná zápletka je pak také relativně slabší. Podzemí ovládané zvířecími gangstery může vypadat zajímavě. Ale jen do chvíle, kdy Max a Baron vlastně jen utečou. Pak už k ničemu zajímavému úplně nedojde. Navíc tato skupinka hovoří o zabíjení lidí, což nejspíš není vhodné pro animák dětem. Celkově je hudba slušná, ale mě nakonec nejvíc zaujaly úvodní variace na téma, co dělají mazlíčci, když nejsou páníčci doma. Tím se ale filmaři vyčerpají hned v úvodu. Druhá a poslední zajímavý scéna jsou pak tančící párky a hudba z Pomády. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest