Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému" doktorovi kopačky. (Cinemart)

Pythonator

Velice slabý Apatow. Komedie, která má tři velmi zásadní problémy. Zaprvé je málo vtipná, zadruhé je přespříliš dlouhá a za třetí je to celé autorský a herecký koncert jedné nezajímavé nepěkné komičky. Zastávám konzervativní šovinistický názor, že hlavní hrdinka by měla být přitažlivá, aby u toho divák ty dvě hodiny měl příjemnější pokoukáníčko. Ožralá zhulená promiskuitní oplácaná uječená kravka může oslovit snad jen podobně postižené ženštiny. Díkybohu za to, že tam byla její ségra kapitánka Marvel, překrásná to hrdinka z klučičích snů. O té Amy by snil asi jen málokdo. ()

tinss_18 odpad!

nesympatická hlavná postava, jej šefka a naj kamoška...2hodinové utrpenie s úplne hlúpim správaním všetkých postáv ()

Pompeius

Nevtipně vulgární Amy Schumer napsala překvapivě fajn scénář - jakkoliv je ústřední linie klišovitá a průměrná, oživují ji vedlejší vtípky, třeba LeBron je výborný nebo John Cena. A taky film The Dogwalker s Daniellem Radcliffem a Marisou Tomei bych určitě chtěl vidět. ()

Ondra.T

Velmi slabá první polovina filmu za jednu až dvě hvězdičky, částečně dorovnaná na romantickou komedii v polovině druhé za čtyři hvězdičky. To platí pro ženské publikum. Filmu by prospělo zkrácení o půl hodiny a to hlavně první poloviny filmu, která je podle mě opravdu nepovedená (nevtipné scény, chování hrdinky ani ostatních herců snad není omluvitelné ani nízkou inteligencí hraných postav). PS: Pro mužské publikum: vyhněte se filmu, na balení holek je to fakt nevhodný. Ne že by se holkám film vůbec nelíbil, ale až vás doma přejde šok z filmu, zjistíte, že při útěku z kina jste tam zapomněli svoji peněženku, klíče od auta i svoji holku. ()

aneken

Jednu hvězdu za LeBrona, jinak tenhle film vůbec nezaujal. Vtipné to moc není a Amy Schumer touto rolí aspiruje na nejnesnesitelnější hlavní představitelku všech dob, nemohl jsem ji ani vystát... ()

janisricos

Celou dobu to osciluje mezi sprostou a romatickou komedií s prvky rodiného dramatu. Nerozvine se to bohužel pořádně ani jedním směrem. Navíc hlavní mužská postava je absolutně necharismatická. Přes to všechno jsem se ale průměrně bavil. Takže dobrá komedie. Howgh ()

studentice

Doufala jsem, že tenhle film nebude patřit do škatulky typické americké romantické komedie, ale bohužel překvapení se nekonalo. Nebavilo mě to, hlavní postavy mi byly nesympatické, děj předvídatelný a ani jednou jsem se nezasmála:( ()

margita figuli

Scenaristicke pociny Judda Apatow ma povacsine velmi irituju a preto sa im radsej vyhybam. Ine to vsak je, ked je Apatow iba v ulohe rezisera alebo producenta, lebo ma nos na talentovane mlade zeny (napr Lena Dunham a serial Girls). Amy Schumer napisala povodny scenar, ktory s jeho pomocou skvele zafungoval. Bala som sa, ci jej sketchovy styl vydrzi bavit dve hodiny, ale ono to fungovalo. Nespocetne camea od znamych komikov tiez velmi potesili (Leslie Jones ako grumpy subway passenger je top:)) Humor zalozeny na uprimnosti a niekedy celkom brutalnom sebaponizovani (afera so sestnastrocnym internom, ktoreho este navyse zmlatila:)) pokracuje v dobrej tradicii Larryho Davida alebo Lennyho Brucea. A niekde som citala, ze sa chysta na dalsi film, tentokrat si prizve herecku ackarku Jennifer Lawrence, tak sa mame na co tesit. ()

pabloss odpad!

Tak tedy vůbec nechápu, proč někdo natočí takovou kravinu o ničem. Ta Amy Schumer je tak hnusná, že mi zkazila celý večer ! A to myslím smrtelně vážně ! ()

dave006

Nemůžu si odpustit hodnocení už po pěti minutách filmu.....To nedokázali sehnat hezkou herečku? "Tohleto" má jako hrát ženskou, co spí se spoustou chlapů? A další věc, hlavně nestahujte film s tragickým českým dabingem. ()

JerryPilsen

Těžko hodnotit,hlavní hrdinka mi byla nesmpatická jak fyzicky tak dějově.Veškeré scénky nepůsobí tmelivě,ale spíš skečově.Pointa jasné,ale přežít cestu k ní byla práce. ()

MagdalenaM

Před shlédnutím filmu je dobré znát "Inside Amy Schumer", hlavní hrdinka je sebeironická, ví moc dobře o svých nedostatcích a bere je s humorem, což moc žen nedokáže. Každému tento typ humoru nemusí sedět, těm doporučuji se filmu raději vyhnout. Na někoho může Amy ve Vykolejené působit lehce, nepatřičně až vulgárně, ale to je právě to. Osobně Amyn humor zbožňuji, je osvěžující a v showbusinessu nevšední. Filmem jsem se bavila, příjemná oddychovka, skvělé hlášky, jen to opravdu nebrat moc vážně a doslova. ()

KcarlosK

Když už Apatow neobsadí do hlavní role svojí uječenou manželku, tak nám předhodí vorvaně s prasečím xichtem. A my máme baštit to, že se o ní chlapi předhánějí. Celý film má pouze dvě pozitiva. A to jsou John Cena a LeBron James. Všechno ostatní mi může hupnout na cara. ()

Anarcha

Docela dobré, už jsem ten příběh viděl milionkrát, ale ta holka mi sedí i ten její hustej humor. Ostatní mi nevadí. ()

flegmos

pre mna najlepsia komedia r. 2015. john cena to zabil. dobre hlasky, amy schumer pre mna je zasah do cierneho aj s jej nekonvenym fotrikom. neortodoxny scenar a na zaver obligatny stastny koniec. P. E. C. K. A. ()

Jani.89

Amy Shummer mám ráda jako standupistku, kde se mi zdá místy mnohem drsnější, než byla ve filmu. Některé vtipy a scénky byly vydařené, ale celkově mě film příliš nenadchnul, plus bych si klidně odpustila přeslazený a poněkud připitomělý konec. Nějak mi to k ní nesedlo. 60% a ani o procento víc. ()

Zemřel herec Norman Lloyd

03.12.2016

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (více)