Vykolejená

• Japonsko

エイミー、エイミー、エイミー! こじらせシングルライフの抜け出し方

Vykoľajená

Romantický / Komedie / Drama

USA / Japonsko, 2015, 125 min (SE: 129 min)

• Gilmour93

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..?(16.2.2016)

Monogamy isn't realistic! :-) You dress him like that just so no one else wants to have sex with him? That's cool :-) Dokonale hlasky, pojate v jakoze v realnem pribehu bez pozlatka. Par hercu v trochu jinych rolich a Amy Schumer si to opravdu napsala skvele na telo, lec druha pulka filmu "jiz ve vztahu" trochu upadla tak byl zaver presto roztomily :-)(23.7.2015)

• kaylin

Já nevím, co to se mnou je. Ale tohle je celkem funkční komedie-drama-romance ale mě to prostě nebavilo. Amy Schumer prezentuje postavu, kterou jsem mohl až příliš snadno nesnášet, což se mi dělo v podstatě celou dobu. Světlým momentem byl závěr, kde mě bavila. Největším pozitivem byl ale rozhodně LeBron James, který má parádní komediální talent.(21.11.2015)

• TheDon

Když postavíte oblečený prase na zadní nohy a srovnáte ho s vedle stojící Amy Šumer, zjistíte, že máte velký pochybnosti o tom, který z nich je to opravdový prase. Jedinou jistotou je, že i prase stojící na zadních má hezký štíhlý nohy. Celý tři fórky za 125filmu z jehož popisku křičí kondomedie, jsou bohužel pouze k pousmání a celej film je vlastně o promiskuitním praseti, který je vykolejený z toho, že ke žrádlu místo lascivního hezounka zbyl jen doktor šrot. 20% P.s.: LeBron fukin´ James by z fleku mohl hrát Frankensteina, výšku i čelo na to má.(1.3.2016)

Podle mě v tom lidi hledají uplně něco jiného , než by měli. Já i přes tu negativitu zde , šel celkem s nadšením a taky s ním i odcházel. Příjemná oddychovka o jedné až moc free ženě , která se nechtěně zamiluje. Humor byl přesně moje nota a proto mi nepřišel nucený ba naopak , vždy krásně vyplynul. Protestně přidávám o hvězdu navíc ! Oh my god , your penis length is same as list of actors in Game of Thrones (17.8.2015)

• - Množstvo scén, nachádzajúcich sa v traileri, sa nakoniec do konečného zostrihu filmu nedostalo. (beso74)

• - Natáčelo se od května do července 2014 na Manhattanu a Long Islandu v New Yorku. (jenik71)

• - Európska premiéra filmu sa uskutočnila na 68. ročníku Filmového festivalu v Locarne, vo Švajčiarsku. (beso74)