Reklama

Reklama

Vykolejená

  • USA Trainwreck (více)
Trailer 1

Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému" doktorovi kopačky. (CinemArt)

(více)

Videa (21)

Trailer 1

Recenze (267)

Lyli 

všechny recenze uživatele

Tohle mělo být vtipný. Hmmm. Tak to řeknu stručně - otřepaný téma, který jsem viděla už stokrát, ovšem tady jsou nesympatiční herci a hlavní hrdinka je neskutečně hnusná. Oki, uznávám, že asi tři dobrý momenty to mělo. Tři!, ze dvou hodin! Radši se budu dvě hodiny dívat na sebe do zrcadla, což je kvalitní tortura, než znova na tohle. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..? ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer má nepopiratelný komediální talent a osobně mám respekt k jejímu scénáři i herectví - postava Amy je v jejím podání neuvěřitelně sympatická a roztomilá a celý ten film vůbec není tak špatný, jak by se mohl na první pohled zdát. Jenže není ani tak dobrý, abych mu mohl dát víc než 3 hvězdy - hlavní problém vidím v nedostatku nějaké větší dějové originality. Při sledování si člověk až příliš často řekne, že tohle už přece někde viděl (namátkou - podobnost se seriálem Sex ve městě či filmy Ďábel nosí Pradu nebo Hlavně nezávazně je dosti nepřehlédnutelná). Když si k tomu přičtu docela dlouhou stopáž, vcelku předvídatelný závěr a občasný humor vycházející z nepříliš známých amerických reálií, na kterých se člověk nechytá, nelze se moc divit, že jsem docela často pošilhával po hodinkách, kdy už bude konec. Za mě spíš nuda a dojem průměrně zdařilého filmu, který bych asi podruhé už vidět nemusel. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

Občas si hovorím, že sú filmy, ktoré by nemali byť trailerom marketingované ako komédia a nemali by byť označené ako komédia, v prípade, že ide o výraznejšie dramatickú záležitosť s komediálnymi prvkami. A musím ale priznať, že celkom dobrú. Chémia medzi Amy Schumer a Billom Haderom funguje dosť dobre a hoci miestami to vie byť trošku predvídateľné, je celkom zábavné ich sledovať, plus situácie, do ktorých sa dostávajú sú veľmi uveriteľné a dobre spracované. Myslím si, že je dobre ukázané, že sa Amy môže stať lepším človekom a možno jej k tomu Aaron môže pomôcť. Otázka je, ako sa k tomu postaví. Z dramatického uhla pohľadu tento film funguje a dokázal som uveriť všetko, čo sa nám snažil predstaviť. A humor je podľa mňa rovnako svieži a chytľavý. Nemôžem povedať, že by som sa smial na plné kolo, ale to vôbec nevadí. Možno by sa film dal o nejakú tú polhodinku skrátiť, lebo miestami vedel pôsobiť dlho, no keď si spätne celý film premietnete, nie je v ňom scénka, ktorá by vyslovene prekážala, alebo len zabíjala váš čas. Záverečných 15 minút je skutočne fantastických a uveriteľných a celkovo som rád, že som film videl. A nebránim sa tomu, aby som si ho niekedy pozrel znovu. Sympatické postavy, dobrá chémia, uveriteľný príbeh a nenásilná komédia je pre mňa dosť aspektov na to, aby som sa k "Trainwreck" niekedy vrátil.Hodnotenie: B+ ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Já byla taky vykolejená a jestli tohle měla být vtipná komedie, tak já jsem anglická královna. Judd Apatov nebude můj šálek kávy, to je jasné. Nikomu neberu tenhle druh humoru, já občas taky spadnu do něčeho ulítlého, ale tohle tedy ne a ještě dlouho budu přemýšlet, proč jsem Vykolejený dala dokonce tak vysoké hodnocení? ()

Galerie (39)

Zajímavosti (16)

  • Postavy vo filme tvrdia, že videli hrať spolu Billyho Joela a Eltona Johna v New Yorku, na štadióne Shea Stadium. To však nebolo možné, pretože títo páni tam spolu nikdy nehrali. Stretli sa akurát na štadióne Giants Stadium. (beso74)
  • Když Amy Schumer popsala postavu své filmové šéfové jako: "Tilda-Swinton-typ", režisér Judd Apatow kontaktoval přímo herečku Tildu Swinton, která jako fanynka režiséra Apatowa roli přijala. (Patw)
  • Jedná se o první natočený film režisérem Juddem Apatowem, ke kterému nenapsal scénář. (Patw)

Související novinky

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (více)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (více)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (více)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (více)

Reklama

Reklama