Vykolejená

エイミー、エイミー、エイミー! こじらせシングルライフの抜け出し方

• slovenský

Vykoľajená

Romantický / Komedie / Drama

USA / Japonsko, 2015, 125 min (SE: 129 min)

• emma53

Já byla taky vykolejená a jestli tohle měla být vtipná komedie, tak já jsem anglická královna. Judd Apatov nebude můj šálek kávy, to je jasné. Nikomu neberu tenhle druh humoru, já občas taky spadnu do něčeho ulítlého, ale tohle tedy ne a ještě dlouho budu přemýšlet, proč jsem Vykolejený dala dokonce tak vysoké hodnocení?(4.12.2015)

Skvělé, do nejmenšího puntíku. Na první scénu, na tu jsem koukal, jak na zjevení, ale to jsem ještě vůbec netušil, co mě všechno čeká. Velmi inteligentní humor, několik slavných sportovců, naprosto uvěřitelný příběh a hlavně dvojici, která k sobě naprosto perfketně pasovala. Amy byla správně potrhlá a Bill, ten ji jako starší a zkušenější usměrnoval. V rámci mezí teda, zas až tak moc se mu to nepovedlo, což naštěstí nemůžu říct o téhle brilantní komedii. Za skoro poslední, roztleskávačskou scénu pálím do plných!(3.12.2015)

• Thomick

Prvně bych si ujasnil jednu věc: tohleto alterego (or is it?) neni žádnou blbkou, jak ji několikrát popisuje Kamil Fila ve svý recenzi pro Respekt, ale obyčejně nesnesitelnou nánou, která nepokládá základy ani bláznivý ani žádný jiný komedie. Na blbku si Amy Schumer hraje (or does she?) teprve ve svý TV show, která ovšem neni o nic vtipnější. Zde navíc ani nevězí ta hlavní potíž v Amy samotný jako spíš v tom, že Apatow prostě nezná míru. A já zkrátka pro nějaký tříminutový scény s LeBronem, co používá slova jako "intercourse", asi nikdy nebudu mít pochopení...(6.8.2015)

• Kamca_

Nečekala jsem zázraky. Celý film byl jeden velký omyl. Počínaje špatným výběrem herců až po šíleně dlouhou stopáž. Hlavní herečka Amy Schumer na mě působila až moc protivně a nesympaticky. To se mi pak celý film líbit nemůže. A co to je za trend dělat každý nový film minimálně 120 minut dlouhý? Musim se přiznat, že vydržet až do konce byl docela výkon. Pro mě teda jo. 35%.(19.1.2016)

Podle mě v tom lidi hledají uplně něco jiného , než by měli. Já i přes tu negativitu zde , šel celkem s nadšením a taky s ním i odcházel. Příjemná oddychovka o jedné až moc free ženě , která se nechtěně zamiluje. Humor byl přesně moje nota a proto mi nepřišel nucený ba naopak , vždy krásně vyplynul. Protestně přidávám o hvězdu navíc ! Oh my god , your penis length is same as list of actors in Game of Thrones (17.8.2015)