Vykolejená

エイミー、エイミー、エイミー! こじらせシングルライフの抜け出し方

Vykoľajená

Trainwreck

Romantický / Komedie / Drama

USA / Japonsko, 2015, 125 min (SE: 129 min)

• Lyli

Tohle mělo být vtipný. Hmmm. Tak to řeknu stručně - otřepaný téma, který jsem viděla už stokrát, ovšem tady jsou nesympatiční herci a hlavní hrdinka je neskutečně hnusná. Oki, uznávám, že asi tři dobrý momenty to mělo. Tři!, ze dvou hodin! Radši se budu dvě hodiny dívat na sebe do zrcadla, což je kvalitní tortura, než znova na tohle.(8.11.2015)

• kaylin

Já nevím, co to se mnou je. Ale tohle je celkem funkční komedie-drama-romance ale mě to prostě nebavilo. Amy Schumer prezentuje postavu, kterou jsem mohl až příliš snadno nesnášet, což se mi dělo v podstatě celou dobu. Světlým momentem byl závěr, kde mě bavila. Největším pozitivem byl ale rozhodně LeBron James, který má parádní komediální talent.(21.11.2015)

Páči sa mi AMY SCHUMER, o ktorej je film, Judda Apatowa - Trainwreck, scenár si napísala sama, čo si myslím, že na motívy vlastných skúseností ? , ktoré sú trochu upravené pre celkové vyznenie a pochopenie filmu. Problém, ani nevidím v zvláštnom hereckom prevedení - hlavnej postavy, Amy Schumer, alebo poprípade, epizodických úloh, Johna Cenu, či LeBrona Jamesa, najmä, Bill Hader, je bravúrny, i napriek tomu, že obdivuje Billyho Joela - Uptown Girl, ale vidím ho v slabšie ukotvenej réžii, Judda Apatowa, ktorý mučí diváka na poli dvoch hodín, sa mu zdá, že sa pozerá na 4. hodinový film ! OBJAV, AMY SCHUMER - zachraňuje celkové pocity a nálady z filmu, nie je až taká kosť, je sexy, má výborný slovník, zmysel pre iný druh humoru, dlhšie som sa vyhýbal Apatowmu fekálnemu humoru, ktorý ma až tak dnes, nezaujíma, ale bol som zvedavý na Amy, ktorá mi viac - menej, dala všetko, čo som od nej chcel...(6.2.2016)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $110,212,700Tržby Celosvetovo $140,795,793Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,632,208Tržby za predaj DVD v USA $7,838,696║ Na komédiu príliš mdlé a pasívne, na zábavnú notu sa tu až tak netlačí, takže úsmevné scény narátate na jednej ruke. Dejovo to v konečnom výsledku nemá čím zvláštnym upútať. /videl v kine: 40%/(11.8.2015)

• Pilda17

Ze začátku dobré, nenudil jsem se, párkrát dokonce i uculil. Jenže čím se jelo dál, tím snímek ztrácel na hodnotě. Ano 90 minut bych zvládl koukat na nadrženou blonďatou pipku, která není nikterak krásná, ale potatila se a jede si své. Bohužel 125 minut je přestřelená délka a radil bych příšte trochu ubrat, divák se postupně začne nudit. Chtěl jsem jít aspoň do průměru, ale bohužel kvůli té délce nemůžu. Až takovou pozornost si tohle dílo nezískalo .. 4/10 =45%(3.1.2016)

• - Když Amy Schumer popsala postavu své filmové šéfové jako: "Tilda-Swinton-typ", režisér Judd Apatow kontaktoval přímo herečku Tildu Swinton, která jako fanynka režiséra Apatowa roli přijala. (Patw)

• - Film bol natočený vo formáte 35mm. (beso74)

• - Keď sa LeBron James rozpráva s Aaronom o svojom vzťahu s Amy, povie, že Superman bol vytvorený v Clevelande. Pravda je však taká, že vznikol v Toronte. (beso74)