Vykolejená

エイミー、エイミー、エイミー! こじらせシングルライフの抜け出し方

• slovenský

Vykoľajená

Romantický / Komedie / Drama

USA / Japonsko, 2015, 125 min (SE: 129 min)

• MrHlad

Filmy Judda Apatowa mám rád, ale skoro všechny mají potíž s délkou a měly by být tak o půl hodiny kratší. A u Vykolejené je to zvlášť problém, protože držet hodin u a půl palce zamindrákované samolibé kravce, která si od dětství syslí hromadu traumat a ty háže na všechny lidi okolo, jednoduše nejde. Jasně, ke konci se to celé promění v hollywoodské romantické klišé, ale díky za něj. Radši to klišé než třicet minut navíc s touhle slepicí. Amy Schumer by se dál měla věnovat hlavně stand-upu. Tam ji budu moci ignorovat mnohem jednodušeji, než když se bude pokoušet o herectví nebo psaní scénářů.(28.7.2015)

• emma53

Já byla taky vykolejená a jestli tohle měla být vtipná komedie, tak já jsem anglická královna. Judd Apatov nebude můj šálek kávy, to je jasné. Nikomu neberu tenhle druh humoru, já občas taky spadnu do něčeho ulítlého, ale tohle tedy ne a ještě dlouho budu přemýšlet, proč jsem Vykolejený dala dokonce tak vysoké hodnocení?(4.12.2015)

Aj najslabší Apatow stačí na komédiu roku. Zároveň je škoda úpadku Fratpacku a celkovo us komédií, a zároveň Apatow production dokáže de facto sám, utiahnuť celý žáner. Jeho autorské sú pre mňa udalosť. Amy si to uňho dala aj na dvojhodinovke a to natoľko pohodovo, že ma bavila aj keď boli zrovna trápni (Miller), či prvoplánoví (Cena). A úplne najviac je putovný s roztomilým synáčikom. Pecka(11.12.2015)

Monogamy isn't realistic! :-) You dress him like that just so no one else wants to have sex with him? That's cool :-) Dokonale hlasky, pojate v jakoze v realnem pribehu bez pozlatka. Par hercu v trochu jinych rolich a Amy Schumer si to opravdu napsala skvele na telo, lec druha pulka filmu "jiz ve vztahu" trochu upadla tak byl zaver presto roztomily :-)(23.7.2015)

• Pilda17

Ze začátku dobré, nenudil jsem se, párkrát dokonce i uculil. Jenže čím se jelo dál, tím snímek ztrácel na hodnotě. Ano 90 minut bych zvládl koukat na nadrženou blonďatou pipku, která není nikterak krásná, ale potatila se a jede si své. Bohužel 125 minut je přestřelená délka a radil bych příšte trochu ubrat, divák se postupně začne nudit. Chtěl jsem jít aspoň do průměru, ale bohužel kvůli té délce nemůžu. Až takovou pozornost si tohle dílo nezískalo .. 4/10 =45%(3.1.2016)

• - Bill Hader kvůli roli Aarona zhubl devět kilogramů. (hansel97)

• - Postavy vo filme tvrdia, že videli hrať spolu Billyho Joela a Eltona Johna v New Yorku, na štadióne Shea Stadium. To však nebolo možné, pretože títo páni tam spolu nikdy nehrali. Stretli sa akurát na štadióne Giants Stadium. (beso74)

• - Natáčelo se od května do července 2014 na Manhattanu a Long Islandu v New Yorku. (jenik71)