Reklama

Reklama

Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému" doktorovi kopačky. (Cinemart)

(více)

Videa (21)

Trailer 1

Recenze (268)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Amy Schumer je pro mě určitě víc komičkou než potenciální oscarovou herečkou, romantické komedie si svůj hendikep nesou už v označení žánru, takže jsem od filmu nic velkého neočekával a ani nedostal. Na druhou stranu mě humor Amy Schumer baví a rozhodně se radši podívám na ni než na brutálně falešný úsměv Katherine Heigl. Když si tedy porovnám různá pro a proti, vychází mi z toho snímek jako lehký nadprůměr, a kdyby se tolik neoperovalo s rodinnými hodnotami, mohl jsem být ještě o maličko spokojenější. / Poučení: Být vybíravý nemusí být vždycky na škodu. ()

Alqarin 

všechny recenze uživatele

Další apatovowská óda na inteligentní vulgárnost, která je spíš takovým zasvěcovacím rituálém Amy Schumer. Příznivci Juddovy sebranky nemají co řešit, pro všechny ostatní pak trošku netradiční romantika bez krásky v nesnázích. P.S.: Bill Hader je super. A Tilda Swinton ve svých pár minutách boží. A jako fakt Ezra Miller? Hustě. ()

Reklama

Pilda17 

všechny recenze uživatele

Ze začátku dobré, nenudil jsem se, párkrát dokonce i uculil. Jenže čím se jelo dál, tím snímek ztrácel na hodnotě. Ano 90 minut bych zvládl koukat na nadrženou blonďatou pipku, která není nikterak krásná, ale potatila se a jede si své. Bohužel 125 minut je přestřelená délka a radil bych příšte trochu ubrat, divák se postupně začne nudit. Chtěl jsem jít aspoň do průměru, ale bohužel kvůli té délce nemůžu. Až takovou pozornost si tohle dílo nezískalo .. 4/10 =45% ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Jako ono to nebylo špatný, ale mám pocit, že se stopáží filmů si z nás Hollywood fakt už dělá prdel. Ještě u dramat a výpravnejch filmů se tedy 2 hodiny dají, ale u jednoduchý ubohý komedie tam narvat 2 hodiny scén bez absolutního významu je o facku. Sakra, snad v každý recenzi si na to někdo stěžuje, že to přetáhli, ale nikdo se nepoučí. Copak by je vydělali míň, kdyby to trvalo hodinu a půl? Mimochodem nebavilo by mě ani to, protože s tímhle jsem ztrácel trpělivost po hodině a ta další byla utrpení. Amy byla zábavná dokud nepotkala Aaarona a to její napravení, se mi fakt nelíbilo. Líbila se mi, když už nic víc, proměna Tildy Swinton. ()

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Judd Apatow a opět trefa víceméně vedle. Nejsem si jistý čím to, ale dalším projektem v řadě mě tenhle člověk zklamal a vinu na tom má především scénář Amy Schumer, který poctivě zabije drtivou většinu potenciálu, který tenhle snímek kdy mohl mít. Ani několik sympatických hereckých představitelů pak nezachrání tenhle hodně chabý pokus o to zabavit diváka v kině na více jak dvě hodiny. Pokud nejse vyloženě nenároční, tomuto snímku se obloukem vyhněte.[45%] ()

Galerie (39)

Zajímavosti (17)

  • Autorka scénáře a představitelka hlavní role Amy Schumer se netají tím, že je scénář inspirovaný jejím osobním životem. (Patw)

Související novinky

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (více)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (více)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (více)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (více)

Reklama

Reklama