Reklama

Reklama

Vykolejená

  • USA Trainwreck (více)
Trailer 1

Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému" doktorovi kopačky. (CinemArt)

(více)

Videa (21)

Trailer 1

Recenze (267)

Handle 

všechny recenze uživatele

Není to úplně dokonalá komedie - ne každý vtip funguje (ovšem většina ano) a je to trochu dlouhé (nicméně to nenudí), každopádně jako celek je to zábavné, postava Amy je skvěle napsaná (i zahraná), občas zazní super hlášky a pobaví (ne)okoukané tváře. V rámci žánru je Vykolejená podle mě o třídu výš než polovina jiných (někdy i ultra klišé trapných) romantických komedií, které si tu s klidem vyslouží červenou barvu, takže tu modrou barvu tady klidně berte s rezervou... 70% ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Judd Apatow, má asi nějakou úchylku v tom, že každý jeho film musí být delší než dvě hodiny, ačkoliv neustále vypráví jednoduché, vztahové příběhy. I Vykolejená (ačkoliv není podle jeho scénáře) vypráví otevřeně o sexu a vztazích a opět nemá šanci udržet si divákovu pozornost po celou dobu, protože už po hodině sklouzává do stereotypu. Potěší řada hlášek (scéna z kina je perfektní) a popkulturních odkazů, kteří poberou jen skutečně znalý, ale délka filmu je prostě ubíjející. Ubrat dobrou půlhodinu a mohla to být výborná řachanda. ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Říká se, že ženu, to něžné stvoření, ani květinou neuhodíš, nicméně v případě vylité, ojeté a až teprve potom vykolejené Amy se úplně vnucuje motto domácích tyranů, že na ženě nikdy nesmí zaschnout krev.. Šablonovitá romance o nádobě mindráků (čti protivná promiskuitní pizda), která se pohybuje v prostředí, kde jsou všichni (navzdory svým profesím a společenským statusům) absolutně vylízané paka. Do toho hromada popkulturních a sportovních odkazů, drobet oplzlostí, pár prásků trávy a pojďme se v tom všichni hledat.. Apatow dál bloudí v kruhu uhlazené sprostoty, stereotypů a přemrštěné stopáže, ale když mu okolí nadšeně tleská, proč by hledal cestu ven..? ()

classic 

všechny recenze uživatele

Páči sa mi AMY SCHUMER, o ktorej je film, Judda Apatowa - Trainwreck, scenár si napísala sama, čo si myslím, že na motívy vlastných skúseností ? , ktoré sú trochu upravené pre celkové vyznenie a pochopenie filmu. Problém, ani nevidím v zvláštnom hereckom prevedení - hlavnej postavy, Amy Schumer, alebo poprípade, epizodických úloh, Johna Cenu, či LeBrona Jamesa, najmä, Bill Hader, je bravúrny, i napriek tomu, že obdivuje Billyho Joela - Uptown Girl, ale vidím ho v slabšie ukotvenej réžii, Judda Apatowa, ktorý mučí diváka na poli dvoch hodín, sa mu zdá, že sa pozerá na 4. hodinový film ! OBJAV, AMY SCHUMER - zachraňuje celkové pocity a nálady z filmu, nie je až taká kosť, je sexy, má výborný slovník, zmysel pre iný druh humoru, dlhšie som sa vyhýbal Apatowmu fekálnemu humoru, ktorý ma až tak dnes, nezaujíma, ale bol som zvedavý na Amy, ktorá mi viac - menej, dala všetko, čo som od nej chcel... ()

Remedy 

všechny recenze uživatele

Judd Appatow si u mě po velmi slabé Čtyřicítce na krku částečně spravil reputaci, i když drobné zkrácení stopáže by rozhodně prospělo. Vykolejená je i přesto docela hustě nahláškovaná komedie s nečekaně vtipným LeBronem Jamesem a vcelku přesvědčivou Amy Schumer. Vím, že ta delší stopáž u komedie je takovým Apatowovým trademarkem, nicméně plnohodnotně fungovala pouze u Zbouchnuté. I tak celkem dobré 3*. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (16)

  • Natáčelo se od května do července 2014 na Manhattanu a Long Islandu v New Yorku. (jenik71)

Související novinky

Zemřel herec Norman Lloyd

Zemřel herec Norman Lloyd

12.05.2021

Z kalifornského Los Angeles přišla smutná zpráva. V úterý zemřel americký herec, režisér a producent Norman Lloyd. Bylo mu neuvěřitelných 106 let. Zprávu o úmrtí médiím potvrdil Lloydův dlouholetý… (více)

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (více)

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

Film o Barbie už má hlavní hvězdu

03.12.2016

Letošní Krotitelé duchů se proměnili v menší katastrofu, studio Sony to ale naštěstí neodradilo od filmů s ženskými hrdinkami. Před pár dny jsme zjistili, že se chystá dámský spin-off 21 Jump Street,… (více)

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

Goldie Hawn se vrací na velké plátno

19.07.2016

Málokdo si to uvědomuje, ale Goldie Hawn se už 14 let vyhýbá filmovému byznysu. Na svoje místo tak trochu vyslala dceru Kate Hudson, teď se nicméně vrátí do kin v novém filmu s Amy Schumer. Velká… (více)

Reklama

Reklama