Fait je šéf skupiny nejlepších lupičů a neexistuje nic, co by nedokázal se svým gangem ukrást. Jednoho dne je jeho dcera Vanessa unesena. Únosce Ling požaduje za její vydání vyplacení odměny v černých diamantech, které Fait ukradl z trezoru diamantové burzy. Černé kameny též hledá tchajwanský tajný agent Su. Nemá políčeno jen na drahokamy, ale i na nelítostného Linga. Fait postupně zjišťuje, že Su je jeho jedinou nadějí při záchraně dcery. Spojí proto své síly, Su pro pomstu vůči člověku, který usiloval o jeho život a Fait pro záchranu Vanessy. Během pátrání se Fait dozví, že diamanty jsou ve skutečnosti uměle vytvořené plutonium a mohou být využity při sestavení nebezpečné nukleární zbraně. Cesta oba muže nakonec přivede na letiště, kde se rozpoutá boj na život a na smrt. (TV Nova)

Cortesz

Příběh maximálně trapnej, ale to v akčních filmech moc důležité není je-li tam dobrá akce. Zde ta akce moc dobrá nebyla, nybýt Jet Li, kterej ovládá své bojové umění skvěle, ale o herectví bych se moc nebavil. A další herci vesměs taky moc hrát neumí, ale narozdíl Jet Li má jiné přednosti, kterýma to zachraňuje. Ale jinak je to nudná akční blbost. ()

Dub-C

Jet Li predvel zase uzasny vykon. Su jako drsnej zabijak z Thajvanu (nebo jak se to pise) toho opravdu moc nenamluvi, ale proc taky, ze? Chce prece jenom "diamanty". Ty fighty nejsou takove...cinske, pac tam nikdo jiny krome Mark Dacascose a Jet Liho kung-fu neumi, ale ten boj na konci, kde vybuchla ta helikoptera byl asi nejlepsi, a jeste tam prselo :) Scenar tak 70% a clemu filmu bych dal tak 78%. Ma to rychly spad od zacatku do konce, rozhodne jsem se nenudil :-P ()

angel.CZ

Hudba DMX mě dosvála kdysi a teďka taky.Scénář nebyl moc dobrý ale pár akčních a kaskadérských scének se našlo.Stačí 70 ze 100 ()

walkingdead

To, že film režíroval stejný člověk jako Romeo musí zemřít a Lovec policajtů, je jasné téměř na první pohled. Skoro non stop akce, pár vtipných i drsných hlášek a velmi slušné herecké obsazení (s ohledem na něj je škoda, že tam nebylo při takovém potenciálu víc fightů). ()

wlk1

Jedna hvězdička pro Jeta, už jenom z principu, druhá pro Marka Dacascose, alias Agenta z vesmíru :))) Jinak je to hrozná cypovina, předvídatelný příběh, příšerný střih.... achjo.... ()

Luqe

Všetci fanúšikovia Jet Li-ho ( napr. ja ) potvrdia, že film predviedol menej ako sa od neho čakalo. DMX tam síce dodal drsnú atmosféru, no dejovo je to dosť nudný film. Rozpočet mal možno vyšší ako iné filmy s Jet Li-m no kvalitou za nimi určite zaostáva. Ale Jet Li je predsa len Jet Li ! ()

BrckoGOS

Zase jeden z těch snímků, u kterých nejsem schopen stotožnit se s názory ostatních. DLe mého názoru velmi povedená, svižná akční komedie, které bez pochyby vévodí vedlejší role v podání Toma Arnolda a Anthonyho Andersona. Oddechová záležitost, která mi určitě nevadí. ()

Zed70

Mě se na tom líbilo, jak ta debilita nebere konce a neustále se stupňuje. Začíná to celkem nevinně, raketa nepřetrhne lana a na konci už v garáži manipulujou s atomovými jádry. Na závěr, jak jinak, zachráněná Země a náprava loupežníků. Být to o půl hodiny delší, zastavili by rozpínání vesmíru. Odpad jsem nedal jenom kvůli ze řetězu utrženému Jet Li. ()

Marty_cz

Zajímavý film, který mě dokázal zabavit, ale když se řekne název tohoto filmu, tak mám problém si vzpomenout co je to zač. A co z toho nakonec si vzpomenu, ale od filmu, který by mohl dostat větší hodnocení bych očekával, že když se řekne název, tak si ho vybavím hned a nebudu muset pátrat v paměti co to bylo. Sice občas opravdu hezké záběry a pěkná akce dobře sestříhané a opět jsem se rád koukl na film s Jetem, ale když si ten film nedokážu zapamatovat, tak to nebude až tak skvostný, jak by to mohlo být jelikož nápad filmu si myslím má mnohem větší potencionál, tak nevím kde se stala chyba možná je to nakonec jenom mým vkusem. Těžko říct, ale koukněte se na to ať to zjistíte sami. ()

myko

Jet Li je parádne ľudsky nad vecou. K nemu sa zhodou náhod pripojí taký americký protipól - ale obaja sú vo svojich snaženiach úprimný, a tak vznikol veľmi príjemný a aj hlboký punkáčsky film. ()

geedee

Pěkná kamera, vcelku ucházející hudba, Jet Li, DMX, dobré efekty. Film nepostrádá spád, i když nepřináší žádný nový nápad. Čili nevnesl do žánru "rádoby" kung - fu amerických filmů nic nového, leč pobavil. Asi jako jednoho z mála. ()

Riker

Vynikající akčňák s mega spádem jak má být. Hezký holky, auta, motorky, vrtulníky, čtyřkolky, tank... :-) Hodně kvalitních bitek, honiček, výbuchů... A že děj není originální? A co jako byste asi páni experti vymysleli vy? Jet Li je dokonalej, DMX si mě získal už v Lovci policajtů a tady jako černej parťák žlutýmu poldovi je fakt výbornej. Záporáci taky na úrovni. herci do vedlejších rolí byli vybrání naprosto skvěle a své role zahráli neméně dobře. Anthony Anderson jako deratizační komando neměl chybu, Gabrielle Union to fakt strašně seklo a je to kočka mlask! a Tom Arnold jako trochu zoufalej překupníček kradených věcí si mě získal úplně. :-) Takže lidi nehledejte pořád v těchto filmech co tam nikdy nebude a bavte se. Já se bavil a rád se brzo pobavím znova. ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera