Fait je šéf skupiny nejlepších lupičů a neexistuje nic, co by nedokázal se svým gangem ukrást. Jednoho dne je jeho dcera Vanessa unesena. Únosce Ling požaduje za její vydání vyplacení odměny v černých diamantech, které Fait ukradl z trezoru diamantové burzy. Černé kameny též hledá tchajwanský tajný agent Su. Nemá políčeno jen na drahokamy, ale i na nelítostného Linga. Fait postupně zjišťuje, že Su je jeho jedinou nadějí při záchraně dcery. Spojí proto své síly, Su pro pomstu vůči člověku, který usiloval o jeho život a Fait pro záchranu Vanessy. Během pátrání se Fait dozví, že diamanty jsou ve skutečnosti uměle vytvořené plutonium a mohou být využity při sestavení nebezpečné nukleární zbraně. Cesta oba muže nakonec přivede na letiště, kde se rozpoutá boj na život a na smrt. (TV Nova)

3 AM Code

Ciste akcni film, kdo by cekal vic bude zklaman. Dobra akce+honicky, deravej pribeh a nevyrazne herecke vykony. Oddychovy Bcko. ()

sedm.1

Jet Li může být charismatický jak chce a může předvádět své vrcholné kousky se vší parádou,ale aby to vše klaplo,musí k tomu dostat i prostor.Zde charismatický sice byl,ale ostatní mu tedy moc nepomáhali,navíc přihlouplý,neoriginální děj,a hlavně mu zde nebylo ani příliš umožněno ukázat své bojové umění.Všichni se snažili být neuvěřitelně cool,ale to nebyl ani režisér,ani scénarista,ani herci.Nuda ()

Arius

Barktowiakov Romeo musi zomriet este celkom usiel, ale ked som videl Doom, to uz bola ina kava. Hoci Koliska do hrobu je lepsim filmom ako Doom nema na Romeo musi zomriet alebo na hocijake spickove akcne filmy. Pouzivane frazy, zle herecke vykony, snad s vynimkou Jet liho a hrozny zaver. Jednoducho dalsi strhujuci akcny film ktory vsak zaostava kvalitou. ()

darwin

Hodně slabší než Romeo Must Die a Exit Wounds. Je to sice, jak by řekli čecháčci "Huusteej mazeec, hele.", ale té akčnosti je právě až moc, což odsrává tradičně scénář. Slabý film tak nezachrání ani krásná Gabrielle Union a jako obvykle skvělý Anthony Anderson. Bartkowiak a producenti nicméně mohou být spokojení, film se stal hitem a vydělal hodně dolárků. ()

miklaras

No, Jet je velmi kolísavý, co se výběru filmů týče. Romeo byl dost špatný, Jedinečný se dal dokoukat při troše dobré vůle, War byl dost špatný vtip a tohle je o stupínek lepší, než War a horší, než Romeo. Takže vážně blbost. Jete, Jete...kdeže doktor Wong a Fong Sai Yuk jsou... ()

Rudinsky

Nasraty "afroameričania" predvádzajúci hádam ešte stupídnejšie kostýmy a reťaze ako 50 cent..Hrozné, protagonisti z bronxu nám ukazujú, že aj v škatuli sa dá vyžiť slušne, keĎ si "nigga" a máš reťaz ako dedinský Dunčo. Tieto gangsterky su desivé, tie hviezdičky sú za DŽEt liho a pekné ženy...Vlastne už ani neviem čo tam bolo, lebo ku koncu som vypol telku a išiel spať. ()

jondoe

Slaby akcny film, v ktory zachranuje pred uplnym odpadom bojove umenie Jeta Liho a Marka Dacascosa a sem tam nejaka ta podarena hlaska od Anthonyho Andersona. DMX je sice dobry rapovy spevak, ale ako herec mi vobec nesedi a proste nehra. Iba odriekava dialogy, ktore v tomto filme tiez za vela nestali. Film sice nicim neurazi, ale ani nicim nenadchne a rychlo sa nan zabudne. ()

bruceman7

Kdyby nebylo toho už dneska trapného klišé "zajali mi dcerku, jdu si pro ni" (včetně toho, že dcerka je takové hyperodvážné mládě McGyvera -> vykrádačka Commanda) a velkých logických děr, byl by to o něco lepší průměr. Jediný důvod, proč jsem to dal za 3* oproti spše odpovídajícím dvoum, jsou skutečně promakané souboje, všechna čest panu Li. A možná ještě závěrečný originální skon záporňáka. 5/10 ()

KoRner

Mám rád tento film. Jet je záruka kúlových súbojov a hoci sa mi DMX zdá "predrsnený" musím uznať, že jeho titulná skladba má grády. Škoda tých infantilných scén s dcérou, vynahradí to ale súboj s Dacascosom. A Tom Arnold s Anthonym Adersonom sú po Lovcovi policajtov zase dobrá komédiálna dvojka. ()

Lukoboss

Nebýt toho totálně debilního konce, mohl to být průměrnej akčňák s prkvy komedie, o dramatu nemůže být vůbec řeč. Zápletka je jasná, jedni ukradnou ze sejfu diamanty, ale on je chce i někdo jinej a dalšímu to patřilo. Takže se všichni navzájem nahání a snaží se to strhnout na svou stranu. OK, to by ještě šlo, ale ta závěrečná přestřelka a souboje, to je fakt děs. Je to naškatulkovaný podle šablony, takže kladná ženská se mlátí se záporačkou, klaďas Jet Li se řeže s bývalým asijským kamarádem-nyní hlavním padouchem a DMX jde zachránit svoji dceru, protože si uvědomí (skoro jako v pohádce), že rodina je důležitější než loupení. Nicméně vrcholem je, když hlavní padouch nasedne do helikoptéry, která je sestřelená, spadne z výšky na zem, pak ještě vybouchne, až vyskočí do vzduchu, všude šlehají plameny (a jako náhodou se utvoří přesnej ohnivej kruh + je uražen hydrant, takže to pak vypadá, že prší) a on z té hořící helikoptéry vystoupí, jako by se nechumelilo, a jde se řezat s Jet Lim uprostřed toho ohnivýho kruhu. Coooo?? To nemohl nikdo myslet vážně toto.... ()

1860

Tak tenhle "film" byl jen sled akčních a rádoby dramatických scének, který dohromady netvoří žádný celek.. Při sledování budete mít taky pocit, že jste film už viděli, a to z naprosto jednoduchého důvodu: zápletka je tak originální, že je skoro v každém takhle hnusnym filmu.. Pokud ste to viděli, běžte na facebooku do skupiny "Unudění navždy".. ()

divak84

tak musí se to brát tak, že to je Bartowiakova "klasika" no, která nikdy moc inteligence a hereckych vykonů nepobrala. ()

Paity

Je tam hodně chvatů, kopů, střílení ale jinak nic. Tedy kromě naštvaného asiata a černocha. Stačí to na dobrý film? NE! ()

MkSallam

Rádoby pokus o dynamický "cool" akčnák se po zásahu střihače mění v nekonzistentní blbost. Děj je neuvěřitelně předvídatelný, ale celý je podán tak komplikovaným způsobem, že se prostě člověk v těch černoších začne ztrácet. Barthowiakovi se akce docela daří a z některých záběrů se vyklubou překvapivé kamerové lahůdky (hlavně čelní srážka dvou policejních aut), ovšem hodně pitomý konec plný klišé a pitomostí výsledný dojem hodně sráží. 4/10 ()

Návrat Street Fightera

Návrat Street Fightera