Necrotongue

Vyšetřování žhářského útoku sice pokračovalo, ale nějak jsem se nemohl zbavit dojmu, že tady bylo jen jaksi navíc. Jde přece o seriál Bosch, takže divák očekává policejní práci, no tak ji tam dáme, aby moc neprudil, a pojedeme si to svoje. Takhle nějak asi mohli uvažovat tvůrci seriálu, když plnili druhou epizodu množstvím vedlejších dějových linií, které mě vlastně ani příliš nezajímaly, zatímco se v hlavní dějové linii (vyšetřování) odehrálo jen velmi málo podstatného. Ani druhý díl sedmé řady mě tak po rozpačitém úvodu nepřesvědčil a já se obávám toho, že se u mě tato série nezařadí k těm zdařilejším řadám tohoto seriálu. / Poučení: Ztrácíš půdu pod nohama? Doufej v extrémně rychlý evoluční vývoj. ()

warrenur

Myslim, ze kludne posobiaci Edgar, vie pri vybuchu, uplne inom, ako predviedol v tejto epizdoe, narobit poriadny maler. A nevyzera, ze sa to chalan vyriesi sam. Zatial politika tlaci Irvinga zo sedla. Kto by nechcel mat taku oporu v manzelke, aku ma on v tej serialovej? :) What a woman!!! ()