Obsahy(1)
Show se uskutečnila 15. prosince 2013 v Toyota Center (Houston, Texas). Na kartě se sešlo devět zápasů.
1) Kickoff: Dolph Ziggler vs. Fandango
2) The Shield vs. CM Punk (3-on-1 Handicap Match)
3) AJ Lee vs. Natalya (Divas Championship)
4) Big E Langston vs. Damien Sandow (Intercontinental Championship)
5) Cody Rhodes & Goldust vs. Big Show & Rey Mysterio vs. The Real Americans vs. RybAxel (Fatal 4-Way Elimination Tag Team Championship)
6) R-Truth vs. Brodus Clay
7) Kofi Kingston vs. The Miz (No DQ Match)
8) The Wyatt Family vs. Daniel Bryan (3-on-1 Handicap Match)
9) John Cena vs. Randy Orton (Champion vs. Champion TLC Match, vítěz získá oba tituly)
(TheSpearCZ)
Účinkují
Ettore Ewen
USA
Nejlepší filmy:
Smrt čeká (2016)
Aaron Haddad
USA
A.J. Mendez
USA
Nejlepší filmy:
Sarona Snuka
USA
Natalie Neidhart
Kanada
CM Punk
USA
Nejlepší filmy:
Rabid (2019)
Girl on the Third Floor (2019)
Jakob's Wife (2021)
Colby Lopez
USA
Nejlepší filmy:
Psí kusy (2019)
Velké šéfky (2020)
Žraločí tornádo 4 (2016) (TV film)
Joe Anoa'i
USA
Nejlepší filmy:
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)
Rachot (2021)
Ta druhá (2020)
Jonathan Good
USA
Nejlepší filmy:
12 Rounds 3: Lockdown (2015)
Smrt čeká (2016)
Johnny Curtis
USA
Danielle Moinet
USA
Nejlepší filmy:
Voják 4: Pohyblivý terč (2015)
Beckman (2020)
Nic Nemeth
USA
Nejlepší filmy:
Me Him Her (2015)
Těžce zamilován (2001)
Smrt čeká (2016)
Glenn Jacobs
Španělsko
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Neviditelné zlo (2006)
See No Evil 2 (2014)
Dalip Singh
Indie
Nejlepší filmy:
Trestná lavice (2005)
Dostaňte agenta Smarta (2008)
Po stopách Marsupilamiho (2012)
Thaddeus Bullard
USA
Frederick Rosser
USA
Jonathan Solofa Fatu
USA
Nejlepší filmy:
Smrt čeká (2016)
Joshua Samuel Fatu
USA
Nejlepší filmy:
Smrt čeká (2016)
Mick Foley
USA
Nejlepší filmy:
Burákový sokol (2019)
Big Money Hustlas (2000)
Jiná perspektiva (2007)
Paul Levesque
USA
Nejlepší filmy:
Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie (2014)
Scooby-Doo & WWE:Prokletí Speed Démona (2016)
Blade: Trinity (2004)