Malý Dennis Mitchell nepřestává starému panu Wilsonovi ze sousedství znepříjemňovat život, i když neúmyslně. Jednoho dne se k Mitchellům nastěhuje Dennisův dědeček a George Wilson věří, že byly vyslyšeny jeho modlitby, aby si Dennis našel jiného starce, kterého by si oblíbil. Chlapec teď opravdu tráví víc času s dědečkem, ovšem jen dokud si pan Wilson neuvědomí, že stárne. Stane se totiž zranitelným cílem dvojice podvodníků. Profesor a jeho asistent Sylvester tvrdí, že jsou experty na omlazování, a nabídnou panu Wilsonovi pomoc. Uvěří jim a je ochoten zaplatit deset tisíc dolarů za vzácný kořen. Jenže zrovna jde kolem Dennis a pochlubí se panu Wilsonovi stejným kořenem s tím, že ho je všude v okolí plno. Zanedlouho se podvodníci vrátí s přístrojem, který prý dělá lidi mladší, ale znovu je tu Dennis, aby neúmyslně zachránil souseda před dalším podvodem. Brzy už toho má George plné zuby a rozhodne se prodat dům a odstěhovat se někam hodně daleko od Dennise. Jenže je to právě Dennis, který ho znovu zachrání před podvodníky, kteří si pokoušejí vetřít do jeho domu. Dokáže to George Wilson ocenit a odstěhuje se, jak má v plánu? A jak se s chlapcovými nápady vypořádá jeho dědeček? (TV Nova)

Hillock odpad!

Film určený výhradně dětem zaujme i dospělého diváka, pokud je kvalitní (film, ne divák). Tohle je opravdu ubohé pokračování, ale spíš samostatný film, protože bych znečišťoval skvělou jedničku. Co k tomu dodat? Alespoň jsem slupl šest banánů, aniž bych musel být přichycený k televizní obrazovce. ()

danco123

Akoby už nestačilo tých xy predošlých verzií, ktoré nemali žiaden úspech. V poriadku, ak sa film nevydarí prvýkrát a nie je oň žiaden záujem, tak snáď nebudem pokračovať ďalej, nie? Nechápem, ako niekto mohol veriť, žeby mohlo mať toto aspoň ako taký úspech. Dávam 15%. ()

majxik odpad!

Stejné jména, jiný hercové ,koho to proboha napadlo? Ale po shlédnutí jsem pochopil proč žádný z herců nechtěl být ve dvojce, pokuď se vám líbila jednička tak tohle nezapínejte, raději běžte dalekohledem pozorovat slunce (pozor, to vás učiní trvale slepími, takže to nedělejte). ()

see_sawandrew

Sice jen dvě, z čistě technického hlediska, ale film si plně zaslouží i tři. Říkejte si co chcete, ale jeden takový nevinný film pro děti je stokrát lepší než všechny násilnické výplachy mozků dohromady. O tom, jak je film infantilní, nehodlám diskutovat, protože se zaměřuje na dětské publikum, u něhož bez problému sklízí úspěch. Některé scény mají humorný potenciál slušný, a labutí skok si pamatuji dodnes (i když možná proto, že na filmy s podobnou tématikou se zrovna často nedívám). 45% ()

Paity odpad!

Cokoli má dovětek "znovu zasahuje" by mělo podléhat cenzuře, respektive povinném poplatku ze strany filmařů, protože zcela zaručeně to ničí lidem mozky při sledování těchto "kumštů". ()

Luqi

V provnaní s prvým dielom (či ako to nazvať) je toto naozaj katastrofa. A to už samotná jednotka nebola ničím výnimočná. Ale bola aspoň vtipná (videl som v kine, mal som vtedy asi 10) a hrali tam príjemní herci ............ Toto je nevtipné, úbohým scenárom a hercami (lepšie povedané ľuďmi snažiacimi sa hrať)............... ()

zdeny99

Malým dětem, které neviděly původního Dennise z roku 1993, se tohle líbit může. Ale pro nás, co známe originál je to pouze zbytečné natahování něčeho, co tu už jednou bylo. [1875. hodnocení, 55. komentář, 25%, 401. nejhorší film] ()

Rathalos

Myslim,ze zbytocne podhodnoteny film,v celku zabavna rodinna komedia,nie je to az take dobre ako jednotka,ale ja som sa aj tak pobavil,pre deti pohodova vec...:-) ()

waska odpad!

Nechápu proč nám tohle dělaj. Tímhle padá i trocha stínu na celkem slušnou jedničku. Máte to zapotřebí páni producenti???!!! ()

Psycho.R

Takový video pokračování, kterých se ve svý době točilo dost. Tehdy jsem si to půjčil na chatě v půjčovně, kde měli cca. 40 kazet. Pršelo, a já byl zalezlej, co se dalo dělat. ()