Bali Hai (S02E06) (epizoda)

Bali Ha'i

Krimi / Drama

USA, 2016, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Moc Kim, málo Jimmyho, zachraňuje to opět Mike.(1.1.2019)

Jo do píči konečně se děje něco zajímavýho, ty důchodci už mi fakt lezli na mozek. Kim a Jimmy to zase spolu dali dohromady, Mike je drsňák jako sviňa, a jak řekl drogovej děda v restauraci kdesi v Albuquerque, má pořádný železný koule. I když má teda trochu třesavku, ale kdy ta Mika zastavila že? Hodnocení: 7/10(25.2.2020)

Mike na tom teď není úplně nejlíp, Salamancovi ho jen tak nenechají udělat něco co by jim ublížilo, proto je teď jeho jediný "spolupracovník" Mando. S těmato dvěma si ještě užijeme.(24.8.2017)

Hodně super díl. Kim mě strašně baví a moc jí to přeju, Saul úplně nevim jestli se má dobře, ale už si vyřešil svoji přihrádku na kelímek, tak snad ok. A potěšili mě dvojčata-zabijáci, ti jsou celkem cool. Vůbec si to Mike celkem zavařil, zavřou ho tedy? Nebo ho z toho Jimmy/Saul vyseká? Zřejmě nás přesně takové finále čeká.(4.4.2016)

Dobre, dá sa povedať že seriál sa začal uberať tým správnym smerom. Ale všetko sa samozrejme deje pomaličky ofc, tak napríklad oceňujem mierny nárast akcie, ktorý by som rozhodne prežil aj v silnejšom prúde. Dávam 4* za kurí krok vpred .(4.12.2019)