Nebezpečný flirt

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2015, 6 h 51 min (Minutáž: 40–42 min)

Tvůrci:

Christian Taylor

Předloha:

R.L. Stine (kniha)

Hudba:

Dino Meneghin

Epizody(10)

Newyorčanka se domnívá, že jeden z jejích partnerů skrz internetovou seznamku je sériový vrah. Lindy byla právě propuštěna na podmínku a nově nabytou svobodu oslavuje s přáteli, kteří jsou stejně jako ona internetoví hackeři. Lindy si pod pseudonymem Eye Candy založí účet v aplikaci Flirtual a její kamarádi si myslí, že by nový život měl začít seznámením s někým výjimečným. Lindy si ale později všimne, že ji někdo pronásleduje a o její online profil se zajímá stalker. Žena by ráda využila svoje schopnosti hackerky, ale její protivník je ještě silnější a vyšinutější, než si původně myslela. Je to totiž zároveň sériový vrah. Spolu s přáteli se Lindy rozhodne muži postavit a zabránit mu v dalším vraždění a mezitím se také snaží v newyorských ulicích najít dávno ztracenou sestru Saru. (Filmbox)

Recenze uživatele Vxxx k tomuto seriálu (1)

Nebezpečný flirt (2015)

Zatím asi jako dobrý. Po dvou dílech už je jasné, že to bude dost přitažené za vlasy, ale pokud to dobře zahrnou do děje... no uvidíme :) Ale zatím mě to ba. Postavy jsou koukatelné a hrozně si užívám hudbu 4*. EDIT: Tak nám Eye Candy zrušili. Ale není to zas taková škoda. Ani velké překvapení. Bylo to čím dál tím víc šílenější a konkurence veliká. Nicméně mě čas strávený sledováním nemrzí a hodnotím solidními 3* :) ()