Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Gordonova přesná kopie Basil vyjde před Asylum a Bullockovi s policisty rozmluví útok. Poté dorazí na policejní stanici a předstírá, že je Gordonem. Tady se setká s Alfredem a Barbarou. Barbara je jediná, které ihned dojde, že Basil není ve skutečnosti Gordon. Když mu dá facku, jeho umělý obličej se zdeformuje. Bruce a Lucius se zatím snaží hrát podivnou hru s Nygmou. Nygma je drží zavřené v jakési místnosti a chce po nich, aby odpovídali na jeho hádanky, jinak je zabije. Ani Fish Mooney nehodlá být vězeňkyní profesora Strange. Podaří se jí ovládnout pomocí jejích podivných schopností Strangeovu asistentku Peabodyovou. (TV Fanda)

(více)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od závěrečné epizody druhé sezóny jsem přece jen čekal větší tah na branku, to co chybělo na akci, naštěstí tvůrci nahradili humorem a něco mi říká, že by mohl být začátek třetí řady dosti hektický. ()

mourek10100 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fantastické finále a předzvěst velkých věcí. Na Fish Mooney je celkem hejt, ale myslím, že ve třetí sérii ukáže, že se s ní musí počítat, mladej Bruce bude dál hledat svojí pravdu a Soví tribunál bude zatápět úplně všem. U tohoto dílu jsem se strašně smál, to se mi snad ještě nestalo, abych se takhle dobře bavil i po komediální stránce. Hlavně Jim-doppelganger byl super :D PS : Jak mohl Hugo přežít dvojitou dávku s omrzlinkami a spáleninkami mi není jasné, ale je mi jasné, že v komiskovém seriálu jsou toto jen drobnosti. ()

KukulienkaHO 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prísľub do ďalšej série tu je... a veľký. No nie taký, ako by som si predstavoval. Už to ma mrzelo, že sa v druhej sérii stiahol mafiánsky dej. A teraz sa v tretej sezóne zrejme dočkáme honby za monštrami. A to bol Gotham celkom slušný komorný projekt. No uvidíme, možno to bude naopak podarené. Fish Mooney skutočne nemusím, je mi velice nesympatická a to nemyslím ako kompliment pre jej postavu. Taký Theo Galavan je tiež slizký, nesympatický a odporný... no jemu to "zlosynstvo" ide a je za mňa veľmi dobrým záporákom. To mohli radšej jeho nechať žiť, keďže si jeho postava prešla po oživení výraznou zmenou. Fish Mooney je už vyčerpaná a navyše tá postava je nudná, nemá čo ponúknuť a som teda zvedavý, čo majú pre ňu do budúcna pripravené. Harvey Bullock sa pomaly adaptuje do novej funkcie. Jim Gordon si utriedil priority. Penguin znova získal moc, aspoň to tak vyzeralo. Plus sme sa dočkali odhalenia akejsi Rady, po ktorej pôjde mladý Bruce. Doktor Hugo Strange je tiež zaujímavý charakter. Nenazval by som ho ani tak záporákom, ako skôr nekladnou postavou. Má určitú osobnú motiváciu a som si istý, že ešte zamieša karty. Som rád, že napokon prežil, ale aj to je dosť somarina. A tým by som chcel premostiť ku scenáristom, ktorí sa zasa predviedli. Normálne som rád, že je druhej sérii koniec, lebo neviem kam by to až smerovalo. Hádam si oddýchnu a tretia sezóna znovu naberie aj príbehovú kvalitu. ()

Domitri 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Existuje jedna jediná postava z tohohle seriálu kterou jsem nechtěl už nikdy vidět... a ona bude i v další sérii, jestli bude ve víc jak v 5 dílech tak mi rupne cévka asi.. nenávidím Fish Mooney ()

Galerie (14)

Zajímavosti (3)

  • Epizoda je věnována produkčnímu designérovi Dougovi Kranerovi, který zemřel v dubnu roku 2016. (G....)

Reklama

Reklama