Pořad, který má koule. Nekorektní skečové pásmo. Sledujte jen na vlastní nebezpečí. Pečený sněhulák je původní skečová show plná nekorektního humoru, jejíž silnou devizou je sehraná parta talentovaných herců. Právě díky jejich společným improvizacím a správnému „jiskření" vzniká osobitá zábava, která nabízí svébytný pohled na život i situace kolem nás, které jsou i nám často povědomé.
Osou každého dílu Pečeného sněhuláka je fiktivní reportáž, která si pomocí mystifikace dělá legraci z nejrůznějších věcí kolem nás. Mezi „reportážními vstupy z terénu" se pak střídají jednotlivé skeče. Jejich témata jsou nadčasová, od satiry na současnou společnost a vyhraněné charaktery lidí, se kterými se občas v životě setkáváme, až po ryze absurdní situace.
Ambicí pořadu je navázat na tradice populárních zahraničních vzorů, jakými jsou např. Monty Pythoni, série Malá Velká Británie, Big Train a další. (Česká televize)

blekekeke odpad!

Je to jako špatný pití, musíte to něčím zalejt, tak jsem na to kopl dva díly Británie, a hned je mi líp :o) PS: okopírovat Británii, sklep, Sodu, Monthy aj. a udělat z toho takovou frašku, a navíc se s tím průserem ještě chlubit. ()

gezper

Toto má být vtipné? Sem tam sice náběh sympatický, ale pak si to sami zruinují či zbytečně protahují k divákovu utrpení. Čekal jsem dle ohlasů nižší kvalitu, ale ne až tak moc. [20%] ()

lacerta

Jako první jsem viděla Mozek a Sexuální život a říkala si, super, to je paráda. Bohužel jsem si pak pustila i další díly a při nejlepším možná tak vykrádačka Malé Velké Británie. Ono kupodivu k vtipnosti nestačí jenom být nekorektní. ()

noall odpad!

..."navázat na tradice vzorů jako Monty Python?"...to jako fakt?...Graham Chapman se obrací v hrobě a zbytek Pythonů by měl těm "sehraným nekorektním skečařům" za tuhle troufalost rozbít hubu...hnus. ()

paddy35 odpad!

to jako opravdu? Tomuhle se někdo zasměje? Trapné výkony herců + podle české televize nekorektní a drsný humor, který je drsný asi jako hladká mouka. ()

OzzyCobain odpad!

Za pozornost to nestojí. Situace kterými se seriál zabývá jsou sice jako dělané pro komické scénky (neonacisti v pekle, co kdyby Česko napadlo Rusko apod.) ovšem potenciál těchto scénářů není ani trochu využit. ()

lister_dave

Uznávám, že to není humor to pro každého, ale takhle špatné hodnocení na ČSFD jsem nečekal. Podle mě je to povedená variace na britské skečové klasiky jako Big Train nebo Little Britain. Některé scénky jsou slabší, ale ty byly např. i ve všeobecně vychvalovaných Monty Pythonech... Za mě je Pečený sněhulák nadprůměr české televizní tvorby. ()

v.indruchova

ta kvalita je velice kolísavá, občas se člověk zasměje ale pocit to je ale divný zůstává. Ten sněhulák je děsivej i když má občas koule. ()

Pastelka.. odpad!

Nechtěla jsem se na to koukat, ale nedopatřením jsem viděla jednu scénku, která měla být vtipná.. Zřejmě, ale bylo to nechutné... Díky nechci... ()

bi5hop odpad!

Něco tak stupidního, nuceného a nevtipného se jen tak nevidí. Neuvěřitelná ztráta času. Něco tak uboze plytkého by nevymyslelo ani pětileté dítě. Opravdu, otřesné. ()

sikky

Pořad, u kterého se za celou dobu jednou či dvakrát lehce pohnou koutky úst směrem vzhůru si nezaslouží být nazýván komedií či zábavou. ()

njuska odpad!

Co to jako je? Těšil jsem se na něco, co bude aspoň vzdáleně připomínat Českou Sodu a nebo alespoň vtipnej Kohákův humor... Tohle je neskutečněj shit, navíc proloženej zase nějakou brňáckou ultraspisovnou češtinou, alá pan profesor českého jazyka. Trapný! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů