Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku... (Indigo Film)

listo

Optikou dospělého naprostý odpad. Byť je jasné, že jde o nadsázku, tak vykreslovat dnešní vesnici jako buranské prostředí s polorozpadlými chalupami, dobytkem, ucpanými žumpami a závody traktorů v kontrastu oproti luxusnímu světu velkoměsta, to je jednoduše na facku. Zatímco se Prahou prohánějí tlupy fetek, všude bordel a psí hovna, tak na vesnicích (krom čistoty) většinou najdete běžně multifunkční hřiště, workouty a další vybavení, o které se místní starají a dalo by se na jejich povrchu svačit.  Optikou staršího dítěte (což je cílovka) je fajn vykreslení vztahu  - pubertální jedinec x rodič, akcent na potřebu osobních sociálních vazeb a apel na "přilož ruku k dílu".  Takže netřeba na film plivat, své diváky si našel a moralizující komenty tentokrát nechám na jiných... ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

breebee

Začnu kritikou - na můj vkus to bylo až moc uřvané a až moc nedodělané. Nápady ve směs parádní, ale hodně z nich bylo rychle odbytých a člověk si musel spoustu věcí domyslet. Ale já jsem se bavila. Líbil se mi ten vyhrocený kontrast vesnických buranů a městské lady a jak se to nakonec hezky propojilo, Andílek si zvykl na vesnický život ale také ho něčím obohatil, prostě nikdo neprohrál. Herecké obsazení příjemné, až na tu, již zmiňovanou, uječenost, která podle mě byla zbytečná, musím Annu Kadeřávkovou pochválit, byla mi mnohem sympatičtější než v Ulici. Jen nechápu, proč nadabovali Dominiku Myslivcovou, respektive proč jí tam teda obsadili, když mají problém s jejím "přízvukem". Ale do role se jinak hodila víc, než nikdo jiný, to je jasné. Váhala jsem mezi třemi nebo čtyřmi *, ale dávám čtyři a jsem ráda, že to filmu přidalo na procentech, protože 40 je podle mě hodně slabé. Ale je teprve premiéra, takže se hodnocení (snad) ještě zvedne. ()

pepe_r

Měl jsem obavu, že lezu na film hlubokeho dna české kinematografie kde plavou štiky typu Magnusek, Bystroň, Kotík a spol. Pozitivním překvapením bylo, že herecký ansambl tohoto filmu to docela dobře dává, tím se v mých očích film odlepil ode dna. Další posuv byla hudba, která celé dílko stmeluje. Naopak film postrádá nějakých zvratů je celkem dost předvidatelný no ale to muže být mým pohledem na švět očima zkušeného pardála měl jsem pocit, že patřím určitě k té starší destině návštěvníků. ()

grejfurt

Právě jsem se dozvěděl, že tenhle námi zatracovaný film dostal dvě z hlavních cen na "Festivalu Oty Hofmana". Psali to v "Metro" a v "Karlovarských novinách". Nutí mě to k zamyšlení se nad tím, proč se tomuhle filmu na našich stránkách nedaří získat třeba nějaké to procento navíc. Já mám rád komedie a dlouho jsem neviděl podobně dobrou z cz produkce. Proto jsem přidal jednu hvězdu navíc.Tvůrci se evidentně prali s rozpočtem, režisér se pral se scénářem,herci si ale přesto nedělali co chtěli, drží to pohromadě a není to plagiát. Souhlasím se všemi, kteří napsali, že podobných témat zde již bylo mnoho. Ale takhle vkusně zpracovaných ne.Přestože režisérem byl Juraj Šajmovič a pod kamerou jsou ve filmu podepsáni hned dva absolventi FAMU, mohlo to být obrazově nápaditější.Já jsem se ale dojímal i bavil a do budoucna vidím KONEČNĚ v Šajmovičích někoho jako nástupce a zástupce kvalitních rodinných komedií.Snad ten náš nářez tahle parta vydrží. Koneckonců ani ten jejich předešlý celovečerní debut "Tady hlídám já" vůbec nebyl špatný. A teď kritika! Proboha co to byl za plakát? Režisére, producente, distributore , "drbejte si hlavu! Kdo má sakra poznat na co jde do kina?Téměř jste i mě, vašeho fandu odradili. Vezměte si příklad z Marie Poledňákové. Filmy už vám docela jdou, ale tohle byl teda Bolywood! Příště jinak! Uvědomte si, že i my nemůžeme vidět všechno a tímhle nás opravdu do kina nepřilákáte. To se raději podepište. ()

carnacv

Ani vlastně nevím, jak jsem se ke shlédnutí tohoto snímku dostal, ale jak vidno, shlédl jsem jej. Nevím, zda to bylo úmyslem tvůrců, ale zaujaly mě korelace hrdinů s dobovými hrdinami internetu, a to jak ústřední hrdinky filmu, tak rapové top star. Oba tyto životní příběhy lze totiž v současné době v reálném životě nalézt. Snímek je typickým průměrem a mně se líbí, že si nehraje na nic víc. Uvažme také prosím, že u nás nejsou teen komedie na dením produkčním pořádku, a tak mladých hereckým nadějím nebývá dáno moc prostoru k otrkání. Ostatně do takové naší první teenky Snowborďáci obsadili tvůrci chlapy v již pokročilém věku. Nečekejte tedy od snímku zázraky, ale na takové to rodinné posezení a strávení přebytečného času určitě postačí. Uvidíme, kam se slečna Kadeřávková v budoucnu posune. ()

Anette3

Za ,,ponaučení" a úctu k Českým hercům dávám **. Film přesně znázornil to, jak to v dnešní době je. Rozmazlení spratci co mají všechno a ničeho si neváží. Naštěstí scénář ke konci ,, zachrání" alespoň část děje a na film se dá dokoukat. ()

pepinouno

Co to proboha bylo??? Pokud máte náladu a chcete vidět film, kde se mluví sprostě, děj zde nehraje hlavní roli a scénář je nevalný, tak byste neměli meškat a zapnout si toto dílo. Po pravdě, mě to, jak lze celkem bez obtíží odhadnout, nenadchlo. Jediné, co by mohlo býti plusem a proč jsem dal jednu hvězdu je, že Pavel Řezníček je opravdu výborný herec, ovšem dobrý herecký výkon nikdy nepřepíše nekvalitní scénář. Celkový nápad - tedy příběh o mladé "namyšlené" nebo "zhýčkané" vlogerce, které zemře matka a přestěhuje se k podle ní buranskému otci, není špatný a zanechá velmi široké pole pro kreativitu a nápaditost, která zprvu vypadala jako by byla využita, však asi po dvaceti minutách se ukáže, že o nějaké kreativitě není na místě se bavit. Vše je naprosto prvoplánové, očekávatelné. Tak se režisér z mě neznámého důvodu rozhodl to vyplnit velmi neočekávanými momenty! Třeba zakomponovat do příběhu o zvyknutí si na nové prostředí a pochopení opravdu důležitých věcí, třeba závod traktorů, referendum nebo třeba hon na nevěrníka po celé vesnici... V druhé části děje, se zhýčkaná Viktorka (hlavní postava) z nějakého neznámého důvodu rozhodne, že otec asi není tak špatný a nepochopitelně spolu ze dne na den začnou vycházet... To mi přijde děsně nemístné... Vztah se přece musí nějak vyvíjet! - To ví už děti v dramatických kroužcích. Prostě se bez většího důvodu najednou obrátí děj o sto osmdesát stupňů. To o vývoji vztahu taky platí o vztahu Viktorky a Tomáše (Toho ztvárňuje celkem průměrně Adam Mišík, který neměl šanci ukázat, že je dobrý herec). Ti dva se prostě z hodiny na hodinu dají dohromady. Opět bez příčiny. Prostě jen tak! První část je jakžtakž koukatelná a sem tam se i člověk zasměje.... Třeba rozhlas v podání starostky nepůsobí vůbec zle. Však ta druhá je už pouze laciné natahování, už tak nepřehledného a nejasného děje. Znovu se pan tvůrce filmu ztotožnil s rozpačitostí a nepochopitelností... Taky se vyrojí spousta otázek, třeba jak asi zvládla ta Viktorka na vesnici natáčet videa o módě.... Nebo, třeba postava, ztvárněná A. Mišíkem je děsně neujasněná a divák jí vůbec neznal...... Tento nápad je ale geniální, ač špatně a nevkusně proveden. Třeba se k němu v budoucnu někdo vrátí. Odpad jsem nedal jen kvůli Pavlu Řezníčkovi a hlavní hrdince, jež ukázala, že má na to být v budoucnu skvělou herečkou. Z ukázek to vypadalo lépe.... Škoda 8 % a velké zklamání ()

Slida79 odpad!

Film bez jediné sympatické postavy...uf role otce? No prosím? Chtěla jsem dát jednu hvězdu ne, po 25min jsem na odpadu přiznávám viděla jsem jen část... ()

avalonek

Horší pakárnu jsem snad neviděla.Jediný dobrý na tom byl Lukáš Latinák..Jinak to bylo fakt o ničem.Blbej příběh o blbce,kterou bych musela nakopat do prdele,aby se probrala z těch jejich keců..Jestli takhle někdo myslí,tak by asi zasloužil odstřelit.Už nikdy víc. ()

solver

Film mě bavil, ale ubral bych mu 20 minut. Pěkná sonda do života generace Z. Ta Sabrina toho moc neřekla, ale dabing byl neuvěřitelně amatérský. ()

marek.kral odpad!

Kdyby to byl seriál tak by to bylo neuvěřitelně blbý, ale jako film ?!? to se snad ani nedá hodnotit. Herecké výkony na úrovni, ne hluboko pod úrovní, ochotníků z horní dolní. Strašný! Dokonce moje žena (která občas sleduje i Ordinaci) mi říkala ať to vypnu, že něco tak blbýho ještě neviděla :) ()

dudel3333

Ono by to fungovalo,všetko v pohode ale ..... ustredna dvojica mladych predstaviteľov -slečna umelejšia ako barbie s mihalnicami nalepenými horehaj-doluhaj ktorá si pomylila úlohu s neodolateľným gyčom a ten jej frajer....to ako čo bolo nesympaticke,antiherecke chlapča.Inak ostatné osadenstvo bolo fajn aj vtipné to bolo celkom ()

Ateviii

Od tohoto filmu jsem nic moc neočekávala, ale nakonec mě dostal na tolik, že musím dát 5 hvězdiček. Nejvíce mě překvapilo, jak film rychle utekl, vůbec neměl žádná hluchá místa. Skvělé herecké obsazení v čele s Pavlem Řezníčkem, který je výborný herec a na tuto postavu se skvěle hodil. Navíc film obsahuje i dostatek humoru a krásnou romantickou zápletku. ()

StereoHearts

Hneď na začiatok by som chcel povedať že 99% českých filmov nemám rád a už ich ani nejak nevyhľadávam aj keď občas nejaký pozriem.. A dnes prišlo to občas a Andílek na nervy nebol vôbec na nervy, ba práve naopak bol skvelý.. Vytkol by som tak maximálne dlhšie "skoky" v príbehu a bohužial Adama Mišíka, no to je iba moja osobná nesympatickosť.. Nechápem také nízke hodnotenie, a keď som si tak pozeral niektoré komentáre, tak asi ako náhle sa vo filme objaví niečo moderné tak už to kopíruje Ameriku, potom mi je jasné prečo je česká filmová scéna zaseknutá tam kde je.. Aj tu bolo dokanca nejak preukázaná dedina lepšia ako mesto.. No boli príjemný herci (Mišík je výnimkou) aj dobre zahrané aj keď trošku jednoduchší príbeh aj natočené to bolo pútavo.. Za mňa proste super :) ()

pan_Bily odpad!

Teď jsem to znovu viděl a už jsem ani neměl na to vidět to celé. Nevím, za co jsem prve dal tu 1*, ale teď na podruhé to co jsem stihl zkouknout totálně přemazalo i to málo plusového. Měním na odpad. ()