Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

• USA Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask (více)

Na začátku sedmdesátých let minulého století napsal dr. David Reuben osvětovou příručku o sexu, z níž se stal bestseller. Woody Allen se tento epos instruktážní erotiky rozhodl převést na stříbrné pláno. Ve svém povídkovém filmu věnuje každému ožehavému tématu vlastní epizodu: Pomáhá afrodiziakum? (tato povídka je podána v hávu shakespearovské tragikomedie), Co je to sodomie?, Proč mají některé ženy potíže s orgasmem?, Jsou transvestité homosexuálové? a grandiózní finále Co se děje při ejakulaci?, v němž Tony Randall, operátor v řídící centrále mozku vzrušeného muže, vyšle Woodyho jako druhou spermii v pořadí. To je skvělá startovní pozice, nebýt toho, že se téměř jasný vítěz Woody ocitne tváří v tvář obrovskému pesaru! (Cinemax)

Duke90

Po Woodyho odborném výkladu na choulostivé téma jsem si odnesl několik zásadních poznatků a především výstrah ke spokojenému sexuálnímu životu - do každé lože si nesmím zapomenout paklíč, budu se zásadně vyhýbat ovcím (protože co kdyby, že?), řádně si zmapuji venkovní opuštěné prostory pro co nejméně pravděpodobný moment nepříjemného překvapení a rozhodně si budu muset pečlivě naplánovat cíl pro vyvrcholení, abych zbytečně neplýtval. Jediné, co mi nehrozí, je nezadržitelné použití cizího šatníku a také, že bych se u této výborné komedie uvolněně nezasmál! ()

Prankster

Film jako takový mě moc nenadchnul i když jsem o něm hodně slyšel. Nejlepší je poslední příběh o erekci a i díky němu dávám 3 hvězdy. Přiznám se, že obecně Woodyho Allena moc nežeru a ani tentolrát mě moc nepřesvědčil... ()

reygadas

Kto chce spoznať psychoterapeuta zamilovaného do ovečky, starého dedka transvestitu, ženu obľubujúcu adrenalínový sex na verejných miestach, alebo neurotickú spermiu? Je to stále málo? Tak Woody vám naservíruje aj Frankensteinovo monštrum v podobe unikajúceho a obrovského monštruózneho ženského prsníku a veľa, veľa ďalších odpovedí na tak závažné otázky z našich intímnych životov. To bude znova ďalšia príjemná jazda. ()

migele

geniálně, ne tak poučný jako překvapující, zpracovaný film. Mnoho skvělých scén, které překypují dobrými kulisami a překvapením.Kladl jsem si otázku, co mě ještě zajímavého čeká? ... Bohužel jsou i slabší místa. ()

iz67

Myslím, že je tahle věc patří ke slabším Allenovým věcem, ale ovce , ovce - ta to všechno vyváží. ()

yaqwsx

Allen mě s tímto filmem zklamal. Čekal jsem nějaké trefnější a údernější vtípky. Většina povídek měla solidní základ, ale ve svém průběhu vyšuměly do prázdna. Nepřišly mi ani nějak extra vtipné. Občas úsměvné, ale to je tak všechno. Jenom poslední povídka stála opravdu za to. ()

Paja.93

První 3-4 povídky mi přišli povedené a úsměvné,usměvné, ne směšné, ty další už byly takové dojezdové. Ale u povídky s prsem? Tam si pan Allen šlehnul, ne? ()

rottenpolo

Fungují afrodiziaka? *** Co je sodomie? ***** Proč mají některé ženy problém dosáhnout orgasmu? *** Jsou transvestiti homosexuálové? **** Co jsou sexuální úchylky? *** Jsou nálezy doktorů a klinik v sexuálním výzkumu a experimentech přesné? *** Co se děje během ejakulace? **** ()

kubilov

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) aneb WoodyAllenovská osobitá reakce na sexuální revoluci. Pomocí několika originálních a vtipných povídek zde Allen vysvětluje své interpretace těch nejpikantnějších otázek ohledně sexu, tak trochu po svém komediálním způsobu. Zvládne odpovědět na otázky ohledně afrodiziak, ženského orgasmu, dost pikantní sodomie nebo snad nějakých sexuálních úchylek a to za účasti takových bizarností jako obrovského posunujícího se megaprsa, dolování se do středověkého pásu cudnosti, televizního programu o sexuálních úchylkách a především superdokonalého závěrečného příběhu o alternativním způsobu fungování lidského organismu, což mě definitivně přesvědčilo o maximálním hodnocení. ()

adamix

Typický Allen so svojím perverzným humorom. Zvláštne, ako dokáže humorne popísať sex. Pri poslednej kapitole som sa fakt smial :). Všetky kapitoly sú slušné okrem druhej, trochu tretej a piatej. Pri týchto som sa menej smial. Ale ostatné sú fakt dobré. Ja som sa bavil. U mňa 4* a 75%. ()

mac000

Hodnocení pouze pro celkovou nevyrovnanost úrovně všech povídek. Některé jsou ale jasně pětihvězničkové! (Co je to sodomie ? , Co se děje při ejakulaci?) ()

Baudelaire

Woody Allen má zřejmě vysokou inteligenci - je to vidět z každého jeho snímku. A jako každá Allenova "komedie", tak i tahle nese jeho nezaměnitelný rukopis. Dosud jsem neviděl jiný film určený k pobavení, který by k tomu používal tak "chytré" prostředky. Má to vysokou úroveň a úžasně se u toho nasmějete. Já se teda začínám smát už když je záběr na hurvínkovitého Woodyho s charakteristickými brejličkami... Je to vtipné, ale navíc je to i vážné. On tam opravdu ukazuje spoustu reálných věcí rúzně je oťukává, nebo si s nmi prostě jen hraje. To mě na tom fascinuje, zábava, ale i hlubší význam pod slupkou satiry a ironie. Dávám však "jen" 4, protože některé povídky byly slabší a celkově se to nevyrovná (alespoň pro mě) zážitku z jiného 5-ti hvězdnatého filmu. ()

Filipes

Posadit dítě v předškolním věku k televizi a jako odpověď na jeho zvědavé otázky mu pustit tento film- mno nevím nevím:D:D Neuvěřitelně originální ukázka dělání dětí. ()

Jimbopepo

Sedem príbehov o sexe a rozkoši. Niektoré lepšie, niektoré slabšie. Woody sa nevážne zamýšľa nad tým, čo všetko človek v súvislosti so sexom v sebe skrýva a ako to môže dopadnúť. Aj blázon môže milovať kráľovnú, no príde pri tom o hlavu, súložiť so svojou pacientkou sa nevypláca, najmä ak si myslí, že je ovca, so silikónom to netreba preháňať - mohol by nám prerásť cez hlavu, no a dozvieme sa aj to, čo všetko treba k tomu, aby jedna vyplašená spermia mohla splniť svoje poslanie, najmä ak sa zjaví sabotér v kňažskom rúchu. Osobne ma najviac pobavil Woody v úlohe vystrašenej, pochybujúcej spermie :-) Film, pri ktorom sa človek pobaví je dôkazom toho, že s humorom sa dá zobraziť takmer všetko. ()

Aazy

Fungují afrodiziaka? Ano. Co je to sodomie? Pravá láska. Proč mají některé ženy potíže s orgasmem? Protože je muži málo vodí na veřejnost. Jsou transvestité homosexuálové? Ne. Co je to, když se řekne sexuální zvrhlík? Muž, který se rád obnažuje v metru. Jsou výsledky výzkumu v oblasti sexu přesné? Ne. Co se děje při ejakulaci? Důkladně vycvičená spermie se vydává vstříc srážce se zdí. Tohle vše se dozvíte. A daleko víc. Kdo první změřil zvukové vlny vyvolané erekcí? K čemu je pesar velký 200 metrů? Piccolo nebo francouzká bageta? Kdo napsal knihu "Sexuální polohy a jak se u nich nesmát"? Čemu říká Allen "pořádně si zapíchat"? Tady vám už odpověď neprozradím. Podívejte se sami. Já se bavila. Kdyby byly všechny povídky jako dvě poslední, neváhala bych dát 5*. Škoda. Ale i tak... Let´s misbehave! ()

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder