Reklama

Reklama

Recenze (10)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přijde mi, že to celé režírovali dva lidé. Některé bitky jsou neskutečně nepřehledné a některé přesně ve stylu Daredevila - luxusní. Co doslova rozčiluje jsou ty prostřihy mezi scénami. Uprostřed souboje střih a jedeme jinam (ideálně do jiného souboje). A celkový závěr? Nevím co si o tom myslet. úsměvné... ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak a je koniec a výsledkom je jedno z najväčších seriálových sklamaní roka. Na akciu sa v tejto časti síce už dá pozerať, ale čo z toho, keď sa predchádzajúcich sedem epizód nedalo? Postavy začínajú konečne držať pokope, ale čo z toho, keď nás predchádzajúcich sedem dielov ubíjala prehnaná chladnosť Daredevila a otravnosť pojašeného Iron Fista? Elektra je mizerný zloduch. Paradoxne ma potešil koniec. Nielen preto, že je už "konečne" koniec, ale i preto, že je vcelku uzavretý, dôstojný, dojemný a pekný. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dost průměrná a nevýrazná akce, minimální emoce a žádné citelné napětí - těmito slovy by se dalo popsat finále Obhájců... Defenders jsou slušná vymlacovačka, která ale vůbec nevyužila svůj potenciál, protože nejede na plný plyn. Dialogy mi nevadí, ale čeho je moc, toho je příliš - a to konkrétněji zbytečných keců. Scénář a příběh také není to pravé ořechové, nic extra mimořádného. Jedná se ale o slušný nadprůměr. Kdyby zde nebylo Matta, tak bych Defendery ani nedokoukal, protože ačkoliv jsem neviděl seriály ostatních protagonistů, jejich charaktery mě nijak zvlášť nezaujaly. Navíc fanoušci Daredevila získali pěknou "předpremiéru" ke 3. sérii, která se doufám inspiruje příběhem Born Again (scéna jako vystřižená z komiksu tomu naznačuje), protože pokud ano, čeká nás seriálová pecka. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama