Reklama

Reklama

Mladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Ten jediný zákon, který jsou ochotni respektovat, je zemská gravitace. Skupina nezná žádné limity a právě daleko za hranicemi běžných omezení a pod vedením charismatického vůdce Bohdiho provádí nevídané a velmi propracované zločiny. Utah postupně získává informace i důvěru a sympatie Bohdiho a celého gangu. Zároveň ale začíná pochybovat o svých oficiálních povinnostech. Je čím dál více pohlcen opojným a nespoutaným životním stylem, kde je hlavním krédem svoboda a adrenalin. Bez ohledu na to, kolik pravidel se poruší a kolik lidí zemře. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Je to rovnako prehnane ako ked Arnie sam vystriela cely ostrov Val Verde, alebo Rambo sam bojuje proti rôznym armadam v jednotlivych dieloch Ramba.

Je to vec, ktoru nemam problem akceptovat, lebo ma bavi.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Záleželo by na tom kdo a jak by to zahrál, ale musím říct, že ten film se mi líbil i obsahově. Prostě nálož deprese a beznaděje kde od začátku víš, že to dopadne blbě. Takový filmy já můžu. A ten ultimátní konec, jak to holka nekompromisně vyřešila mě fakt dostal. Normálně jsem z toho byl smutnej. Fakt nekecám. ten film mě tou atmosférou úplně pohltil a asi si ho nepustím hned tak znova ne, protože je špatnej, ale protože jsem z něj měl fakt depku jak to bylo zpracovaný.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

tak ten samotny suboj nevadi ani mne... problem je ten ako sa k tomu suboju dopracuju... tebe to nepride ani trosku prehnane ?

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Presne tak to vysvetlili. Aj Rock na to len tak cumel. Pozri su tu scenu. Je nadherna. :)

Inak pre mna je uveritelnejsie, ked nejakeho zaporaka dostane namakany Diesel aj ked hra postavu autickara ako ked proti zaporakom bojuje tintitko Damon a je mi jedno, ze hra supermegaagenta Bourna.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Mukade

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

aha... takze CIA, NSA, FBI a ja neviek ktora este americka skratka vratane armady nevie vypatrat jedneho chlapa... a tak povolaju taliana z garaze bez akeholvek vycviku... to dava perfektny zmysel :) Uz sa tesim ked vznikne film, kde budu bagristi z lomu nahanat Usamu Bin Ladina len preto, ze sa skryva v piesku... :))

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak Herkules je píčovina to uznávám, ale nemůžu si pomoct Maggie se mi líbila. Arnie ukázal, že se neztratí ani v neakční roli. Bejt tam místo něj Stallone, tak bude celej film hrozně přehrávat, tvářit se strašně dotčeně a uraženě a celý to dosere, tak jako v Exp 3 a nebo Reach me to už byl úplnej úlet. Bojím se, že bude li Sly takhle pokračovat, tak dosere i Exp 4 a Ramba 5 a tím moje tolerance končí. Co jsem u Exp 3 odpustil, tady už neodpustím. Jak už si všímám delší dobu, tak zatím co Arnie dozrál a pořád si z přehledem udržuje status největšího borce všech dob, tak Sly se zbláznil a pomalu a jistě to s ním jde do kopru...

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

V sestke su na to narazky. Ze len vdaka ich znalosti vytunenych aut dokazali vystopovat chlapika, ktory vyrobil zaporakovi tu specialnu formulu. Proste to dava dokonaly zmysel a vy tomu nerozumiete, vy kverulanti. :))))

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

najvacsi gol zo vsetkych je pre mna ten, ze parta automechanikov z garaze bojuje z teroristami aby zachranili svet... a vobec nikto sa nad tym nepozastavuje... a bojuju ako ? no autami predsa.... :)) uz len toto ako namet sa v zivote nemalo ujat... ale holt zaraba to miliardy... tak ja uz neviem :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Bavi ma ako opovrhujes jednym blockusterom, lebo je to blockbuster pre celu rodinu a zaroven sa tesis na iny blockbuster pre celu rodinu. :)))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jo to s tím Stathamem mě taky dostávalo. Jak se vždycky zjevili na nějaký části zeměkoule a najednou se tam objevil Statham :-) Asi měl křišťálovou kouli a teleport :-) Největší sranda je, že oni po celej film jdou po nějakým sledovacím zařízení, aby mohli na jeho základě Stathama lokalizovat, přitom měli teoreticky asi 5x možnost si to s ním vyřídit, ale jak vidíš tak to evidentně nikoho nesere. Mě jenom baví, že lidi kteří psali, že Exp 2 měl retardovanej scénář (to se nehádám) tak to samý jim u Fast and Furious nevadí a když taková kokotina vydělá 1,5 miliardy, tak to je bohužel důkaz, že s tímto světem to opravdu a definitivně přestává být v pořádku.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

tak ja neviem... sestka bola tiez prehnana, ale tato sedmicka to je uz je kokotnatost maximalneho kalibru. Mna sere to, ze sa to uz pomaly serie do remesla Marvelovkam a superhrdinom a pritom sa to berie uplne ale uplne vazne... Kym v sestke bolo z celej akcie prepalenych tak 50percent... tu je to na kompletku... tu kazda jedna akcna scena je neuveritelne prehnana kokotina... nieco strasne. No a najviac ma dojalo SPOILER: ked pride Diesel a yodvihne to auto... ako ono este by som to bral... je to z karbonovych vlakien a podobne... ale dve minuty predtym hovoria ako je opancierovane... alebo kokotina typu ...Diesela uz odstavia ze zomrel... umele dychanie masaz srdca v prdeli vsetko...nic nevyslo... a potom Rodriguezka mu prehovori do ucha... vtedy som si povedal... ak prezije perem odpad... a on kokot sa zrazu zobudi... a takto by som mohol pokracovat od zaciatku po koniec... proste ja neviem ci ludia su nafetovani alebo nie normalni, ked tieto veci prehliadaju... za chvilu budeme citat o tom ako sa ameriania zabijaju v autach ked chcu skakat z mrakodrapu do mrakodrapu a zabiju sa... este su schopni aj zazalovat producentov, ze to dali do tak vazneho filmu a ze si mysleli ze to naozaj ide... a tie dristy... a statham sa vzdy zjavil tam kde mal...chuck Norris v Ex2 hadr... no proste hnus...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak to si stáhnu.

 

Protože to dalo miliardu a všichni se z toho můžou posrat, tak jsou v komentářích zkurveně korektní a neřeknou to na plnou hubu :-) Já osobně to nevidím tak kategoricky. Podle mě je to stejná blbost jako šestka, dal bych 2* Ta třetí hvězda je za Jasona, kterej se mi fakt úplně maximálně líbil. Akce je ok, některý bitky taky ušli, ale máš recht ten film je hrozná kokotina a scénář je retardací největšího kalibru a bude hůř tomu věř. Podobný píčoviny pro masy jsou teď v kurzu. Třeba novej Jurskej svět to je ještě větší retardace. Tam jsem dal vyloženě 2* jenom za efekty a za akci jinak ten film je odpad. No už se nemůžu dočkat druhýho Médi a Terminátora. Snad si spravím chuť :-)

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

preco treba mat gule ? :))) 

 

Vendetta: no policajt nahana velkeho kokota z wrestlingu... chyti ho, ale oslobodia ho... ten mu zabije zensku a zavru ho... polis sa necha zavret aby sa mohol pomstit. No a uz sa tomele v base... je to dobre... je tam dost bitiek a akcie...  

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE , Lacike

Laco : Ten by se tam kurevsky hodil :-)

 

Majk : Ok necháme to tak. Jinak palec nahoru za tvůj koment k Rychle a zběsile 7 na to je potřeba mít koule :-) Co ta Vendeta? Není tam napsáno nic o ději. Je to typ filmu co by se mi mohl líbit? Když tak si to stáhnu.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, vegetol.mp

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Tak ma napadlo, ze je skoda, ze do ulohy Bodhiho neobsadili Erica Banu. To je charizmaticky herec, ktory v poslednej dobe toci sracky, takze by sa mu nejaky hit hodil. A takisto ma prizvuk. :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

ved OK Waco ja ti to neberem...ako som pisal kludne daj prednost originalu...nemam s tym problem. Ale zatracovat nieco len preto, ze je to remake. No ja neviem. Ist hned do toho, ze idem to odjebat pod ciernu zem... to mi nepride fer. A ja nevravim o tomto Point Break... vravim celkovo o remakoch... pokial ide o poit break tak ja som na to zvedavy. Trailer nevyzera zle... obsadenie je v pohode... aj ked ten Bodie je taky ako vravis... ale uvidime. Ja velkym fanusikom originalu niesom takze som zvedavy :)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

ale Lacka u tych video filmov ani nic ine necakas... :) nejdes do toho z ocakavaniami... ja nemam problem z priamociarim dejom, to vobec nie, ale tie filmy sa na nic nehraju a nehraju na patos a aby si v nich kazdy nasiel to svoje... su pre urcitu skupinu ludi. Naproti tomu kinofilmy chcu zarobit co najviac a preto tam musis dat romanticku liniu, dramaticky, akcnu, smutnu a vsetko zle sa na dobre obrati... na to sere pes...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Problém je v tom, že většina těch remaků dělá původním filmům ostudu. Ano asi se přes to nedokážu přenést, pořád porovnávám z originálem. Mě třeba vadí, že tady si vzali název filmu a jména postav a udělají z toho úplný paskvil který ve finále nemá kromě těch dvou aspektů co jsem zmínil z originálem nic společnýho. Nemluvě o tom trapákovi co hraje postavu Bodieho. Tak necharizmatická držka se jenom tak nevidí.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

U kinofilmov je 5 druhov scenarov, ktore sa tocia dookola a u viacerych DTV sraciek mam pocit, ze ziadny scenar neexistuje a cely film je postaveny na ucasti hviezdy, ktora je uz 10-20 rokov za zenitom.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

nejak so mnou moc suhlasis ... nechces ma pozvat na rande alebo tak, ze nie ? :)))) Vendetu si pozri... je to v pohode. Trosku predvidatelne a klisoidne ale inak v pohode...  

na příspěvěk reagoval Lacike

Reklama

Reklama