• Pierre

První série Doktora Martina relativně šla, dokonce tam byli některé díly vyloženě povedené. Druhá je mnohem naivnější a přehnanější. Tvůrci z diváka dělají blba, anebo si myslí že je blb. Jak si jinak vysvětlit spousta nesmyslů (nejenom) v tomto díle. Čvančarová je po velké autonehodě absolutně v pořádku, dokonce zá pár minut úspěšně porodí v hospodě. Mezítím všichni poslouchají cizí rozhovor jak estébáci. Dále tady máme lékarnici co jen tak začne líbat doktora, který na to vůbec nereaguje atd. atd. atd. atd. Protějov mi tak trochu připomíná budovu blázinnce: Je to málá díra, ale vyskytují se tam ty nejvzácnější, nejdivnější případy, všechno tam musí zachraňovat doktor protože ostatní nejsou vůbec normální, ale všichni se tam mají strááášně rádi. Jako v blázinci, ne? Ano, mám s tím svoje zkušenosti. Brrrr, mááám.(4.12.2016)

Pár horúcich chvíľ lúčenia, jeden žltý sveter a nepekná rozlúčka s malou pionierkou. V posledných deň práce je prípadov najviac a najzaujímavejších, a ako sa patrí v dnešnej dobe, tak s online prenosom. Keby sa vynechal blud s neškodnou brutálnou haváriou, tak by celý diel dával normálne aj zmysel. –––– Chápete to, konkurencia je veľká a biznis neúprosný. Nie každý sa môže celé dni promenádovať po meste v obleku. –––– Jeho stav vyžaduje okamžitou dávku alkoholu!(28.11.2016)

Pohodový a ke konci velmi příjemný díl, ve kterém se Martin sbalí a chystá odjet z dědiny do Prahy. Musí ale ještě k případu otravy, který také zasáhne do těhotenství Lídy Klasnové. A Martin konečně malinko změkne. Humorný i mírně dramatický díl.(27.11.2016)

Tenhle konkrétní díl za mě sráží cca poslední půlhodinka. Vyzdvihnu z ní jednu věc - ženu, co si projde těžkou autonehodou a porodem, a nakonci vypadá naprosto stejně jako předtím, nehledě na fakt, že nejeví sebemenší známky únavy. Asi trochu jinej level. Jinak s dílem problém nemám, líbil se mi.(29.11.2016)