Vizionářský režisér snímků Dům tisíce mrtvol, Vyvrženci pekla a Halloween přichází s hrůzostrašným příběhem pěti zaměstnanců karnevalu, kteří jsou v noci před Halloweenem uneseni a drženi jako rukojmí v rozlehlém areálu. Vydáni napospas svým únoscům jsou nuceni hrát zvrácenou hru na život a na smrt zvanou 31. Během příštích dvanácti hodin budou muset bojovat o své životy s nekonečným zástupem vražedných maniaků. (Cinemax)

mikromishi

Bohužel druhé velké zklamání roku (hned po Summer Campu) :( čekal sem na tenhle filmek hodně dlouho a to co jsem dostal asi nejlíp shrnuje pornogrind. Kamera roztěkaná, gore tim pádem neviditelnej, takže jediný na co se dá dívat je Sheri plus některý hlášky stojej za to. Asi sem to úplně moc nepochopil a tajně doufám, že to že se to odehrává na Halloween 76" plus ten konec...bude mít časem dohru v nějakým jinam Robově filme dohru a uzavře se to. Snad se mi to časem rozleží v hlavě a třeba zvednu, ale po včerejším zklamání nemůžu jinak :/ Edit po roce...ok, za tři asi jo, ale ta kamera mě furt sere :) ()

dalver

Rob Zombie nudí, už zase. Snaha dosať sa do sedla, v ktorom mu to išlo najlepšie - nevyšla. Halda tupých rečí, neokrôchaných slov i scén a celkom slušná sprcha krvi ostáva v pozadí za prázdnymi postavami (pravidlom potvrdzujúcou výnimkou je Doomhead) a nudným príbehom. No možno keby toto dielko nerobil Zombie, ale dakto iný bol by som zhovievajší. ()

Wez

Další parádní Zombieho uchylárna,s níž jsem byl navýsost spokojen!!!Kamera dobrá,i když chvílemi trochu zmatená a roztřesená,herci výborní,stále krásná Shery Moon a záporňáci správně bizarní(asi nejlepší byl ten liliputánskej esesáček Sick Head,ten neměl chybu,to byl klasik jak sviňa!!!A docela dost by mě zajímalo,kam na ty nápady RZ chodí...:-D )-jen škoda,že se tam nenašli role pro mé dva echt oblíbence ze Zombieho filmů-Sida Haiga & Billa Moseleyho,myslím,že tito dva pánové by se do tohoto díla skvěle hodili,no snad třeba příště...Zombieho filmy asi nesednou každýmu,ale já se u nich vždy skvěle pobavím,stejně jako u tohoto-poctivý 4 hvězdy!!! ()

Mark1983

Tedy Vyvrženci pekla sice byly též, jak se obecně praví, ujetí. O tom ani potom, ale měli svůj příběh, specifický žánrový děj a zpracování celého filmu bylo dokonce smysluplné - bez ohledu na téma a zpracování příběhu, co se týče bezcitnosti a brutality. Ovšem téměř všechny ty pozitivní vlastnosti, jenž jsem popsal u Vyvrženců pekla, horor 31 bohužel postrádá. 31 nemá téměř hlavu, ani patu. V tomto snímku se Rob Zombie koncentruje jen na to méně podstatné, čímž je brutalita a bezdůvodná likvidace obětí. Jinak, co se týče celkového příběhu a zpracování, se jedná jen o chaos. A nejde o chaos, co se týče situace, v níž se oběti ocitli. Jde o chaotické a nesystémové zpracování filmu jako by někoho napadlo natočit horor, ale chtěl to mít co nejrychleji za sebou. A podle toho to taky dopadlo, jako horor 31, který je nanejvýš jen na jedno kouknutí. A vůbec bych se nedivil, kdyby pro někoho to nebylo ani na to jedno kouknutí. ()

KeineLust

Dlouho jsem se tomuhle kousku vyhejbal, tak bych Robíkovi zpětně rád nabídnul omluvu. krásně špinavá a morbidní záležitost plná "filthy rednecks and killer clowns" přesně jak to máme rádi, při který jsem měl silný Manhunt vibrace. všechny palce nahoru za úžasnýho Richarda Brakea a zmalovanýho Malcolma McDowella. urputná Sheri Moon, padnoucí soundtrack, liliputí Hitler a dokonalá finální scéna, která pohladila po srdíčku. Dream on. ()

kazatelSVK

Film pokazil len ten rating....snáď na dvd budú všetky vystrihnuté scény..Ale rozhodne Zombie nesklamal,aj keď sa z toho dalo vyťažiť viac. ()

Martin29

Po úvodní zajímavé scéně (vražda toho svatého) doporučuji přeskočit prvních cca 10 minut jelikož ty dialogy co tam jsou by nevymyslel ani chovanec Bohnic (z toho vyplývá, že není komu fandit máme tady 2 černochy jeden horší jak druhý jednu ženskou co se snaží hrát drsnou maníka co vypadá jak Charles Manson zamlada a Sheri Moon Zombie, která už asi opravdu nemá co nabídnout). Nicméně od té doby co jich unesou se to slušně rozjede některé z těch postav jsou slušní psychouši mě osobně pobavil nejvíce ten nacistický liliput a ti dva týpci s těmi motorovkami. Bohužel zmiňovaný Doomhead se tam kromě první scény kdy nepředvede takřka nic ke konci jen mihne a konec je nedořešený což u tohoto žánru zamrzí. Lepších 60 procent. P.s. nějak jsem nepochopil proč se to jmenovalo 31 ()

batuzekk

Hoďně průměrné... od Roba stále očekávám film, který dosáhne kvalit House of 1000 Corpses a The Devil's Rejects, ale to se prostě už asi nestane. Jediné, co bych mu zkusil poradit je, aby opět natočil film z pohledu magora/maniaka, ale už ne z pohledu obětí. Přesně na tom se jeho skvosty tak propálily a jinak už mu to prostě a jednoduše nejde. ()

PORTER44

V první řadě se nevyvedl výběr herců mimo manželky režiséra a R.Brakea nestály herecké výkony vůbec za nic,příběh taky nic moc klasická vyvražďovačka parta hipies je uvnitř budovy zavřená a zabijáci se na nich střídají,občas se nějaká ta scéna docela povedla,prostředí v pohodě,na jedno kouknutí to šlo. ()

pvt.Davids

Zklamání - Ani Doom-head kterej se snaží kopírovat Jokera to nezachránil. Nejvíc pro mě zajímavá scéna bylo prvních asi 8 min filmu a posledních asi 6 min. Takže jako krátkometrážní film super. ()

Az_tec

Tak takúto trapnú pičovinu som už dávno nevidel, mám pocit že sa RZ asi snaží napodobniť dialogmi niekoho iného. Plus tie herecké výkony, ktoré za iných okolností pri tomto druhu filmov neriešim, ale tu je to nutnosť kedže viac tu prevláda kecanie a detaily na ksichty. A svoju drahú by už mohol upratať niekde bokom, neskutočne otravuje... 1* za to že sú aj horšie filmy. ()

RathuVSoak

Po dlouhý době, něco co se dalo strávit. Ale jméno Rob Zombie na obalu mě vytáčí. Robe, asi už stárneš nebo co, ale čekal bych víc elegance. Jako koncept to špatné rozhodně není, ale přijde mi, že spousta "klasických" tvůrců - když už něco vydají - tvoří horkou jehlou. Nechyběl tam gore, nechyběl tam tvoje oblíbený jižanský prostředí, nechyběla tam ani tvoje žena, klauni, zabijáci, spiknutí jakýchsi francií poblázněný elitáři... To je všechno k*urva skvělý, ale kde je ta fascinující přehnanost? U tebe jsem zvyklý, že je na mě valíš bez přestání a ne jen několika klíčovými momenty filmu. Musím ale podotknout, že postava Dcikh - totiž Doomheada byla tak antisympatická, že jsem si jí musel zamilovat. Tak proč v tom pos****ym filmu byl tak málo?! To je jako by si vystřihl Otise z vy víte čeho. Taky byl zajímavý tah polidštit ty klaunovské bestie, které žadonily o život, nebo například postavy Smrtě a Sexu..však vy víte, co mám na mysli. V takovýchto vyvražďovacích úchylárnách se to moc nevidí a na mě to mělo jistý nepatrný emocionální efekt. Věčná škoda, mohlo to být i pět hvězdiček, ale rozhodně nelze tvrdit, že to byla katastrofa. ()

redhorse

Tolik jsem se těšil na další Robův hororový snímek ale bohužel velké zklamaní, hold The Devil's Rejects bude mezi jeho snímky ten na vrcholu. ()

abanek

Jo,mam rad starsi filmy Roba Zombie...a Sheri Moon...Ale uz se to zacina trochu opakovat...Nicmene peknej spolek uchylu... ()