Cizinec

Cudzinec

Akční / Thriller

USA / Polsko, 2003, 91 min

• Joe321

Steven Seagal hostuje v Kobře 11. Ne, sranda to byla a dalo se na to celkem koukat. Steven má daleko horší kousky a tohle je jeden z těch "Dělám si večeři a koutkem oka sleduji televizi. Venku začalo sněžit?" filmů, které nepotřebují mojí pozornost a jako doplněk ke stravování jsou ideální. -"I'd say the only thing that's unexpected is that I'm still alive."(22.2.2009)

• Furmi

Prvý novší film ktorý som od už tlustoprda Seagala vo večne koženom kabátiku pod ktorým skrýva pol ameriky videl. Budem hodnotiť len asi pol hodinu s filmu lebo ostatok som prespal, potom som sa zobudil ale keď som videl že film vždy ide tak som radšej zas zaspal. Hold je to tak keď si niekto vytvorí imidž akčného superhrdinu a začne sa na ňom už podpisovať zub času a úbytok finančného zabezpečenia. 10%(9.5.2010)

• klerik

Napriek tomu, že som v poslednej dobe začal opäť sledovať Seagalove pokusy a postupne som sa naladil na tú zábavno-hlúpu atmosféru, tentoraz to bola bieda. Seagal sa nebije, takmer ani nestrieľa a každý prudkejší pohyb zaňho robí kaskadér. Je tu síce cool zabijak s cigaretou, ale scenár je príliš pomalý, aby z toho niečo bolo...(23.5.2009)

• Pajky3

Po opravdu slabém Zabijákovi, je tohle alespoň nepatrný vzestup. není však buh ví jaký. Steven tentokrát řádí v Polsku. Dunoir, alá záporák, je docela dobrej týpek. Steven bohužel už nemůže předvést svoje triky. Aspon, že ta kamera neni tak divoká a hrozná jako minule. I když i teď má spoustu much. 35%(17.5.2011)

• Wacoslav1

Od začátku mě zajímalo co je v tom zpropadeným balíčku kterej má Seagal doručit a kvůli kterému ho chtějí všichni zabít. No evidentně to nevěděl ani sám scénárista, ale co už základní děj máme a zbytek už nějak dotvoříme ne? Zhruba v půlce filmu toho génia napadlo, že by bylo napínavé a tajemné, kdyby v tom balíčku byla černá skříňka z havarovaného letadla... No jistě konspirace na nejvyšší úrovni, to si nechám líbit! ale pořád toho neměl pan packal scénárista dost a tak tam na konci šoupneme ještě jeden zvrat ne? ať je to zamotaný a bude cool postavit celej předchozí děj na hlavu, nebo snad ne??? No a abych tomu nadanýmu klukovi nekřivdil tak co nedosral scénář, to dosral režisér strašnou režií akčních scén, kterých je poskromnu, evidentně to mělo rozpočet stánku z buřty, ale proč to ještě patřičně nedokurvit, že?! navíc aby v tom tvůrci nebyli sami přidal se i samotný vyžraný mistr taktiky, který ač v téhle době ještě evidentně fyzicky měl na to, aby něco předvedl, tak je tu brutálně líný a v průběhu celého filmu jeho mistrovství spočívá v tom, že jednoho týpka shodí z elevátoru, jednoho hodí do vody a vrcholem všeho jsou ty dvě megatrapné několikasekundové bitky, kterých se dle střihu a úhlu kamery Stevo evidentně nezúčastnil. Poslední nůž do zad pak vráží dabing. Jak to, že kurva sádelníka nedabuje Štěpnička??? za to sice tvůrci nemůžou, ale já to filmu k dobru rozhodně nepřičtu, takže i na opakované shlédnutí i nadále odpad. V této době se najde i pár snímků které se sádelníkovi aspoň relativně povedli, ale tenhle mezi ně v žádném případě nepatří.5%(23.11.2012)

• - Pri scéne na letisku si prezerá Cold (Seagal) fotky svojho otca... V skutočnosti sú to fotky samotného Seagala z mladosti. (Seag)