Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil. Za pomoci svých jediných spojenců Davida (Theo James) a jeho otce Thomase (Charles Dance) musí zastavit odvěkou válku mezi lykany a upíry i za cenu, že bude nucena za mír položit tu nejvyšší oběť. (Falcon)

Darlinkster

Celkově jsem velký fanoušek Underworld série, takže nevím jak moc objektivní bude moje recenze. Na tento film jsem se velice těšil a tak jsem šel na premiéru. Příběh je úžasný, ale trošku mě zamrzela jedna maličkost, kterou bych vám nechtěl vyzradit. Dle mého názoru je tento díl lépe zpracovaný než předchozí. Lépe vás vtáhne do děje a akce tu rozhodně není málo. Po dlouhé době tu máme zase plnohodnotný díl se vším všudy. Hodnotím 90%. ()

wollfy

Tohle je asi nejhorší díl serie. Halt to je tak dkyž se dá dělat film nějaký mařeně kerá do toho tlačí "ženský element". Nevím co je to napadlo to dát točit nějaké trapce co nikdy nedělala film, pouze pár epizod do nějakých TV sraček. Jsou tu hezké záběry z ČR, pár českých herců v komparzu a Kate je furt kočka. Jinak velký špatný. Scénář vo hovně, režije děsivá, triky a efekty jak z nějaký inscenace ze 70'. Prostě zabitá série. škoda první díly měli švih. ()

Milsa

Pozor spojler! Trochu prehnané, zrazu sa vieme premiestňovať, ten, koho čakáme, toho sa nedočkáme, dcéra ujde od mamy. Je to pozerateľné, ale čakal som niečo viac. ()

Alex.V

Jak jsem měla docela ráda první dva díly, tohle je naprostá slátanina, sice dobře obsazená, ale za mě nemá hlavu ani patu. ()

PF 2016

PF 2016