Reklama

Reklama

Epizody(20)

In-ha a Ha-myeong se stali reportéry z různých důvodů: ona chce pokračovat ve šlépějích své matky, on se snaží dělat poctivé zpravodajství. (Netflix)

Recenze (20)

ainny 

všechny recenze uživatele

1.* za to, že mě to chytlo hned od začátku a jela jsem po dvou dílech. 2.* za to, že si plačka Park Shin-hye u mě napravila pošramocenou pověst po Heirs, kde jsem ji nesnášela. 3.* za skvělý soundtrack. 4.* za Lee Yoo-bi, kterou bych hrozně ráda viděla v hlavní roli romcomu, protože je komička k pohledání a s každou další rolí je lepší a lepší. 5.* za to, že Korejci nezvorali konec a ještě ho navíc namíchali prakticky bez patosu. Paráda. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Obsazení je perfektní - nejen ústřední dvojice je dokonalá, ale také záporáci (*trochu spoiler*) - Park Ro Sa je přímo k nakopnutí, nemluvě o Song Cha Ok! Pak ke kladům musím počítat i redakci YGN - vtipná to parta, tam by mě bavilo pracovat :-) Prostě mě to baví, i když se to chvílemi začíná trochu táhnout. Když to ale vezmu se vším všudy, tak to ztratilo tu počáteční jiskru, ani pořádně nevím jak. Lepší 3* ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Park Shin-hye a hlavně Lee Jong-suk jsou v hlavních rolích vynikající, povedená je i zápletka z prostředí médií, možnosti manipulace, zneužívání jejich moci, což pak má devastující následky na životy obyčejných lidí. Nicméně mám problém s tradiční falešnou korejskou morálkou, typu, bratr se tady pomstil za smrt rodiny a druhý bratr ho přemlouvá k udání? Tenhle Dostojevského motiv fakt Korejcům nikdy nešel (viz absurdní zápletka seriálu Fall in love with Soong-jung, kde kamarád, je schopen zabásnout svého dlouholetého přítele, za to, že se pomstil společnosti, která s ním vydrbala). Fakt ne, navíc po díle 9 to pro mě ztratilo na zajímavosti a tempu, romantická linka moc bolestínská, represivní i na korejské poměry, škoda. Dejte si raději Healer http://www.csfd.cz/film/398522-heelreo/ ()

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Seriál se spoustou mých oblíbených tváří (ve vedlejší roli mě nejvíc potěšila Lee Yoo-bi). Není to úplně perfektní, ale má to dobrý nápad s vymyšleným syndromem (hlavní hrdinka škytá i když si jen něco nechce přiznat), místy fajn humor (přesto, že občas doslova záchodový, není podán vulgárně) a když jsem se okolo 11. epizody začal bát, že to pro mě půjde kvalitativně dolů, tak ani nešlo a mělo se překvapivě kam dál vyvíjet. Realistiky ztvárněný svět médií a mezilidských vztahů. ■ K "falešné morálce" zde v komentářích zmiňované: Mám pocit, že pokud někdo něco doopravdy zlého učiní, dovede to, pokud se to bude dál skrývat, dotyčného a jeho okolí zničit. Příklad. Pokud někdo někoho zabije, ututlávání skutku z něj nikdy neudělá lepšího člověka a naopak (věřím), že s tímto bude pro své blízké potenciálně nebezpečný. ■ Park Shin-hye, kvůli které jsem začal Pinocchia sledovat (a kvůli hodnocení zde na ČSFD), nezklamala. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Už ani nevím, jak je to dlouho, co mě tolik bavilo na něco koukat. A je to navíc překvapení jako hrom. Moc šancí jsem totiž Pinocchiovi nedávala. Nejen, že Lee Jong Suk nebyl ani trochu můj oblíbenec, na Park Shin Hye jsem se po Heirs, které skoro celé probrečela, taky zrovna netěšila. Jenže na to, koho mám a nemám ráda jsem zapomněla asi někde v prvních minutách prvního dílu. Oba dva (a nejen oni) si mě prostě získali. Stejně jako perfektní scénář, který téměř neměl slabá místa, a soundtrack, při kterém se násobily všechny moje emoce. Tohle je čistý. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • Seriálová práva byla čínské televizní společnosti Youku Tudou Inc., dle zprávy produkční společnosti SidusHQ, prodána za doposud nejvyšší stanovenou částku. A to za 280 tis. amerických dolarů za každou z celkových dvaceti seriálových epizod. To se doposud nepovedlo žádné z celé řady veleúspěšných jihokorejských televizních sérií. Pomyslnou první příčku si do této doby držela televizní série My Lovely Girl (2014), jejíž epizoda byla produkční společnosti prodána za 200 tisíc amerických dolarů. (Conspi)
  • S hlavní seriálovou rolí bylo po dlouho dobu spojováno jméno úspěšného jihokorejského herce Woo-bin Kim. Jak se ale nakonec ukázalo, v hlavních úlohách se objevuje Jeong-suk Lee, neboť Woo-bin Kim nabídku seriálových tvůrců z kolizních důvodů s dalšími rozpracovanými projekty posléze odmítl. (Conspi)

Reklama

Reklama