1.* za to, že mě to chytlo hned od začátku a jela jsem po dvou dílech. 2.* za to, že si plačka Park Shin-hye u mě napravila pošramocenou pověst po Heirs, kde jsem ji nesnášela. 3.* za skvělý soundtrack. 4.* za Lee Yoo-bi, kterou bych hrozně ráda viděla v hlavní roli romcomu, protože je komička k pohledání a s každou další rolí je lepší a lepší. 5.* za to, že Korejci nezvorali konec a ještě ho navíc namíchali prakticky bez patosu. Paráda.(28.8.2015)

Pinocchio má stejného scénáristu a stejného režiséra jako I can hear you voice (nehledě na obsazení:)) a myslím, že je to na tom hodně poznat. Střídání komických momentů s těmi dramatickými mi nikdy nepřišlo nijak křečovité nebo nucené. Hodně se mi líbilo, jak tu byly napsané postavy (až na jednu výjimku).On taky Park Hye Ryun má svém kontě kromě ICHYV i první Dream High, což byl další seriál, který se mi hodně líbil. Spousta věcí tu byla ukázána celkem naivně, ale i tak ta moc médií byla až děsivá. Plné hodnocení nedávám proto, že tu chybělo něco, co by si mě opravdu získalo, ale i tak do budoucna druhé shlédnutí nevylučuji.(15.2.2015)

• Zelilu007

Začátek se mi líbil a i mne bavil. Bohužel to zatím pro mne hodně kleslo, ale seriál zakopat ještě nehodlám. Dám tomu šanci až po Vánocích, jelikož to moc vánoční tématiku nemá. :)) Teď přemýšlím mezi 2 a 3*. Zatím to nejslabší co jsem s PSH viděla. Ona ani Choi Dal Po nejsou vůbec špatní. Ale podle mne se k sobě nehodili. To co se tam děje šlo nějak mimo mne. Vůbec mne pokračování nebavilo, Tak se ještě rozhodnu.(21.12.2014)

Obsazení je perfektní - nejen ústřední dvojice je dokonalá, ale také záporáci (*trochu spoiler*) - Park Ro Sa je přímo k nakopnutí, nemluvě o Song Cha Ok! Pak ke kladům musím počítat i redakci YGN - vtipná to parta, tam by mě bavilo pracovat :-) Prostě mě to baví, i když se to chvílemi začíná trochu táhnout. Když to ale vezmu se vším všudy, tak to ztratilo tu počáteční jiskru, ani pořádně nevím jak. Lepší 3*(8.1.2015)

Už ani nevím, jak je to dlouho, co mě tolik bavilo na něco koukat. A je to navíc překvapení jako hrom. Moc šancí jsem totiž Pinocchiovi nedávala. Nejen, že Lee Jong Suk nebyl ani trochu můj oblíbenec, na Park Shin Hye jsem se po Heirs, které skoro celé probrečela, taky zrovna netěšila. Jenže na to, koho mám a nemám ráda jsem zapomněla asi někde v prvních minutách prvního dílu. Oba dva (a nejen oni) si mě prostě získali. Stejně jako perfektní scénář, který téměř neměl slabá místa, a soundtrack, při kterém se násobily všechny moje emoce. Tohle je čistý.(27.3.2016)

• - Seriálová práva byla čínské televizní společnosti Youku Tudou Inc., dle zprávy produkční společnosti SidusHQ, prodána za doposud nejvyšší stanovenou částku. A to za 280 tis. amerických dolarů za každou z celkových dvaceti seriálových epizod. To se doposud nepovedlo žádné z celé řady veleúspěšných jihokorejských televizních sérií. Pomyslnou první příčku si do této doby držela televizní série My Lovely Girl (2014), jejíž epizoda byla produkční společnosti prodána za 200 tisíc amerických dolarů. (Conspi)

• - S hlavní seriálovou rolí bylo po dlouho dobu spojováno jméno úspěšného jihokorejského herce Woo-bin Kim. Jak se ale nakonec ukázalo, v hlavních úlohách se objevuje Jeong-suk Lee, neboť Woo-bin Kim nabídku seriálových tvůrců z kolizních důvodů s dalšími rozpracovanými projekty posléze odmítl. (Conspi)