Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(20)

In-ha a Ha-myeong se stali reportéry z různých důvodů: ona chce pokračovat ve šlépějích své matky, on se snaží dělat poctivé zpravodajství. (Netflix)

Recenze (20)

ainny 

všechny recenze uživatele

1.* za to, že mě to chytlo hned od začátku a jela jsem po dvou dílech. 2.* za to, že si plačka Park Shin-hye u mě napravila pošramocenou pověst po Heirs, kde jsem ji nesnášela. 3.* za skvělý soundtrack. 4.* za Lee Yoo-bi, kterou bych hrozně ráda viděla v hlavní roli romcomu, protože je komička k pohledání a s každou další rolí je lepší a lepší. 5.* za to, že Korejci nezvorali konec a ještě ho navíc namíchali prakticky bez patosu. Paráda. ()

Zelilu007

všechny recenze uživatele

Začátek se mi líbil a i mne bavil. Bohužel to zatím pro mne hodně kleslo, ale seriál zakopat ještě nehodlám. Dám tomu šanci až po Vánocích, jelikož to moc vánoční tématiku nemá. :)) Teď přemýšlím mezi 2 a 3*. Zatím to nejslabší co jsem s PSH viděla. Ona ani Choi Dal Po nejsou vůbec špatní. Ale podle mne se k sobě nehodili. To co se tam děje šlo nějak mimo mne. Vůbec mne pokračování nebavilo, Tak se ještě rozhodnu. ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Park Shin-hye a hlavně Lee Jong-suk jsou v hlavních rolích vynikající, povedená je i zápletka z prostředí médií, možnosti manipulace, zneužívání jejich moci, což pak má devastující následky na životy obyčejných lidí. Nicméně mám problém s tradiční falešnou korejskou morálkou, typu, bratr se tady pomstil za smrt rodiny a druhý bratr ho přemlouvá k udání? Tenhle Dostojevského motiv fakt Korejcům nikdy nešel (viz absurdní zápletka seriálu Fall in love with Soong-jung, kde kamarád, je schopen zabásnout svého dlouholetého přítele, za to, že se pomstil společnosti, která s ním vydrbala). Fakt ne, navíc po díle 9 to pro mě ztratilo na zajímavosti a tempu, romantická linka moc bolestínská, represivní i na korejské poměry, škoda. Dejte si raději Healer http://www.csfd.cz/film/398522-heelreo/ ()

Mkqp 

všechny recenze uživatele

Whooah! Tak mám tento korejský seriál za mnou a stačil mi k tomu jeden den. Samozřejmě po takové náloži během dne, kdy jsem šel spát až v 6 ráno, se to podepsalo i na snech. Nevím jestli si pamatuji všechny, ale ty co si pamatuji jsou jen čistě o Pinokiovi a po probuzení zažívám . Pinokio je pro mě bezesporu jeden z těch lepších korejských seriálů. Opět tolik skvělých postav, zajímavá zápletka a hlavně žádné komplikované milostné pletky. ■ Rewatch - Občas je zajímavé pozorovat jak se po pár letech mění pohled na věc. Po druhém zhlédnutí musím jít na 3*. Když jsem neměl na kontě tolik JK kousků, tak mi to přišlo zajímavé, nicméně teď se divím, že jsem těch 5* předtím mohl dát. ()

kubka4 

všechny recenze uživatele

Po dnešku přibyl do mého, už docela dlouhého, seznamu další oblíbený seriál z korejské produkce. Pinocchio mě zaujal hned ze začátku a to počáteční zaujetí a napětí se nikdy nevytratilo, ba spíše ještě více narostlo. Seriál se může pochlubit vynikající zápletkou z novinářského prostředí, která se zaměřuje hlavně na vliv médií na veřejné mínění. Během všech 20 dílů jsem se ani na vteřinu nenudil. Napětí a vážné scény jsou zde výborně prostoupeny vtipnými vsuvkami, které jen tak neomrzí. Málem bych zapomněl na to hlavní a to jsou postavy a jejich představitelé, kteří zde odvedli prvotřídní práci. Park Shin Hye se pomalu ale jistě propracovává na místo jedné z mých nejoblíbenějších hereček a Lee Jong Suk mě příjemně potěšil. Pozadu nezůstala ani Lee Yoo Bi, která byla ve své roli neskutečné roztomilá a hlavně opravdu vtipná. OST jsem příliš nepostřehl a nepamatuji si většinu skladeb, ale píseň na konci každého dílu byla opravdu pěkná. Pokud mám zhodnotit Pinocchia jako celek, tak mi nezbývá než dát plný počet a vřele doporučit tento seriál, opravdu to stojí za to. - 100% ()

Galerie (6)

Zajímavosti (2)

  • S hlavní seriálovou rolí bylo po dlouho dobu spojováno jméno úspěšného jihokorejského herce Woo-bin Kim. Jak se ale nakonec ukázalo, v hlavních úlohách se objevuje Jeong-suk Lee, neboť Woo-bin Kim nabídku seriálových tvůrců z kolizních důvodů s dalšími rozpracovanými projekty posléze odmítl. (Conspi)
  • Seriálová práva byla čínské televizní společnosti Youku Tudou Inc., dle zprávy produkční společnosti SidusHQ, prodána za doposud nejvyšší stanovenou částku. A to za 280 tis. amerických dolarů za každou z celkových dvaceti seriálových epizod. To se doposud nepovedlo žádné z celé řady veleúspěšných jihokorejských televizních sérií. Pomyslnou první příčku si do této doby držela televizní série My Lovely Girl (2014), jejíž epizoda byla produkční společnosti prodána za 200 tisíc amerických dolarů. (Conspi)

Reklama

Reklama