Michael Alig přichází do New Yorku jako naivní, ale velmi zvědavý chlapec. Seznámení s extravagantním vrstevníkem Jamesem St. Jamesem mu v městě mrakodrapů otevře nové obzory. Jediným světem, který kamarády zajímá a do kterého investují všechnu svou divokou, nápaditou energii, je svět klubů a bujných party, při jejichž organizaci mohou uplatnit své nejdivočejší nápady a cynické fantazie. Michael se stává hvězdou nočního klubu Club Kid, který vede zkušený, chladnokrevně otcovský matador showbyznysu Peter Gatien. Na pódiu při bezproblémově dunící hudbě může Michael v těch nejbizarnějších kostýmech zapomínat, že je ve skutečnosti jen jedním ze ztracených chlapců, kteří rozpouštějí svou osamělost a nejistotu v nekonečném toku všech dostupných umělých dráždidel. Co čeká na konci zdánlivě nekonečné party na ty, kteří vydrželi tančit až do rána? (Artcam Films)

Heroine

No, mě se to líbilo. Přijdou mi tam dobrý Green i Culkin. Dokonce výborní. Kabuki masky, drogy a temný prostředí New Yorkské párty bez konce, maskující životní ztroskotance hledající smysl existence? ANO! VŠEM KDO NEZNAJÍ, KOUKNĚTE NA SHOCKUMENTARY OF PARTY MONSTER NA YOUTUBE. Pak pochopíte :-D ()

Katcat

Naprosto podhodnocený film, jen proto, že na někoho je to moc...) ale ono to BYLO moc! Všichni ví, že byli úchylní a že fetovali ve velkém :-D ale byli skvělí, roztomilí a musel to být KURVA nářez! ()

TheSompeque

Kdyby si před koitusem Trainspotting a Mechanický pomeranč něco šlehli, jejich dítě by bylo Party Monster. Asi jsem byl málo opilý nebo bych měl být sjetý, abych ocenil tenhle film. Každopádně to byl sranec, jak po stránce audiovizuální, tak i po herecké, nemluvě o scénáři. ()

dwbmb

K tomuto filmu jsem se dostal po jeho vydání na hranici mé vlastní dospělosti, ale i přes mou momentální pomatenost jdoucí ruku v ruce s věkem mi pohled do této společnosti připomínal výlet do ZOO s hodně exotickými exponáty. Jestli to tam po smrti Warhola vypadalo opravdu nějak takhle, tak potěš koště. Blbý je, že přes veškeré bizzare a absurditu je film vlastně nuda. Nebýt nejlepší řidičky dodávky všech dob, tak by DVD asi letělo do koše. ()

monty.cl

Dost úchylnej disco kousek s Macaulayem Sám Doma Culkinem...je to barevné, nablýskané a dost vyfetované...jistě, není to zrovna žádnej filmovej zázrak, ale rozhodně to stojí za vidění. A Culkin se Sethem Greenem si to evidentně užívají, o Mansonovo štěku ani nemluvím, no a ty jejich kostýmky...70% ()

wowylgu313

Tento film, není určitě určený pro každou povahu. Kdo aspoň trochu netrpí jistou úchylkou, tak ať se rovnou otočí a hledá jinde. Party Monster je o partě "buzna" feťačků, který si jdou za svým snem. Nechybí již mírně předávkováný Macaulay Culkin, Marilyn Manson a další ... Jelikož mám většinu protagonistů opravdu rád tak jsem tomu dal šanci a na konci filmu jsem nelitoval. Love American Kids!!! :-* celé je to pod rouškou drog, jak celá filmová scéna tak celý soudntrack je prostě takový jakoby nepopsatelný :D ()

ruminawi

Mno, ačkoli filmů o nekončících pařbách a sjeté mládeži není nikdy dosti, zrovna Party Monster značně balancoval na hraně odpadu a vlekl se líněji, než dojezdy na fetu. Ovšem za tu možnost, vidět Culkina s Greenem jako excentrické transgender homoklády - navíc za poslechu Tomcrafta, Ladytron, Housecata, The Hackera či Scissor Sisters - nějakou tu hvězdu na holou řiť přec jen plácnout musím. ()

Pacínek

Tento film asi neskousne každý. Je to taková drogová smršť, prošpikovaná někdy až neskutečnými kostýmními výtvory. Pro mne celkem přesvědčivý Culkin jako Michael. ()