Party Monster

Party Monster

Krimi / Drama / Thriller / Životopisný

USA / Nizozemsko, 2003, 98 min

Hodne tezke hodnoceni, z prvni pule mam dojem celkem zajimaveho filmu, velmi vystredniho, kde mne porad M. Culkin nesedi do hlavni role, ale ze bych si z toho mohl neco odnest ale pak uz to zacne byt porad dokola. Nic noveho nic zajimaveho a poucneho. Postavy se nijak nevyviji ani jejich pribehy jen se meni sceny. Klub, nemocnice, klub, byt, nemocnice..atd(11.2.2005)

• ruminawi

Mno, ačkoli filmů o nekončících pařbách a sjeté mládeži není nikdy dosti, zrovna Party Monster značně balancoval na hraně odpadu a vlekl se líněji, než dojezdy na fetu. Ovšem za tu možnost, vidět Culkina s Greenem jako excentrické transgender homoklády - navíc za poslechu Tomcrafta, Ladytron, Housecata, The Hackera či Scissor Sisters - nějakou tu hvězdu na holou řiť přec jen plácnout musím.(29.9.2018)

• Wormboy

Zo zaciatku som bol dost znechuteny, Culkin mi poctivo zral nervy, co vsak vynahradzal efektne obsadeny Marilyn Manson ako Christina (scena v kamione bola skvela:)) a takisto dost slusny Seth Green. Postupne to vsetko zacalo trosku dostavat hlavu a patu, hotelova scena s Chloe Sevigny bola celkom slusne natocena, hudba tiez prestala byt diskootravna, avsak stale sa mi nepodarilo nejako sa do toho vtesnat. Hodnotenie je dost problematicke, pretoze zo zaciatku by som to odhadoval na odpad!, avsak potom to uz nebolo az take hrozne a celkom ma aj zaujimalo ako to dopadne. Skoda premarneneneho napadu. Takze tak 2,5/5. Avsak Culkin urcite spravi lepsie, ak sa bude drzat od filmu dalej...nikomu tym naozaj neuskodi...(4.6.2005)

Skvělý film! Macaulay i Seth byli naprosto úžasní, nedokážu si v hlavních rolích představit někoho jiného. Naprosto se k nim role hodily, škoda, že takových nemají víc. Taky se mě líbilo, že z toho neudělali jen nudné drama a zasadili do filmu pár pěkných vtípků a scén. Každopádně Marilyn Manson byl pro mě příjemným překvapením, netušila jsem, že tam hraje, ale zvládl to dokonale.(25.9.2013)

Tenhle film jsem viděl uplně náhodou, protože jsem v nějakym ne uplně ready stavu myslel, že stahuju jiný Monstrum. Po chvíli sledování jsem sice rozpoznal žánrový i castingový nesrovnalosti, ale řekl jsem si, že to má docela dobrej start a dam tomu šanci. Jako nakoukání do queer kultůry na obědnávku slavnoj ameryckoj národu to docela funguje a ta tečka na konci je řekl bych celkem drsná. Jo a Macaulay Culkin tady hraje podle mě dost dobře, já mu jeho pološlapkoidního do sebezahleněnýho buzeranta bez špetky svědomí v pohodě uvěřil. Řemeslně celkem mizerný, ale zbytek to vyvažuje. #money #sucess #fame #galmour (75%)(3.11.2018)

• - Ve filmu je použito kolem 1000 kostýmů, což byl velký zásah do rozpočtu. Některé kostýmy byly vypůjčené od opravdových "Club kids". (Tunri)

• - Film je natočen dle románu od Jamese St. Jamese Disco Bloodbath, který se zakládá na skutečné události. Club kids byli mladí lidé, kterým mnohdy nebylo ani 25 let. Dostávali zaplaceno za to, že se ukazovali v bizarních kostýmech a vytvářeli atmosféru na párty. (Tunri)

• - Macaulay Culkin, představitel Michaela Aliga, navštívil opravdového Michaela Aliga ve vězení, aby se lépe připravil na roli a vžil se do jeho příběhu. Stejně tak se před natáčením Seth Green, který si zahrál Jamese St. Jamese, setkal s opravdovým Jamesem St. Jamesem. (Tunri)