Molly Hartleyová (Sarah Lindová) už je dospělá, ale temný démon přežívá v jejím těle i v tomto pokračování snímku 'The Haunting of Molly Hartley.' Šest let poté, co ukončila střední školu a zjistila, že byla její duše tajně upsána ďáblu, je Molly podezřelá z vraždy a zavřena do psychiatrické léčebny, kde svými nadpřirozenými schopnostmi vyvolá mezi personálem a pacienty velké pozdvižení. Její jedinou nadějí je bývalý kněz a exorcista (Devon Sawa), který chce dosáhnout vlastní spásy a zachránit Mollyin život dřív, než bude odporná “transformace” dokončena… ale Satan má jiné plány! (HBO Europe)

Martin741

Jo, tento exorcizmus zacina dobre, len potom to spadne do nudy a par tazko uveritelnych scen. Dost film potapa aj Devon Sawa /Nezvratny Osud 2000/, ktory nevie hrat. lakacky slabe, atmosfera slaba ... zas jeden z hororov, u ktorych si musim strasidelnu atmosferu dotvarat predstavovanim si zubnej vrtacky, skripoanim zubov a mam aj jedny 30 rokov nenaolejovane dvere - tak tie som otvaral a zatvaral pri sledovani - reku, aspon nech sa dacoho bojim : 20 % ()

bourec

Steven má určitě talent,ale nemastnej neslanej film,s ne zrovna šokantním koncem(toho už tady bylo)a s nevýraznejma hercema mu cestu k úspěchu nezajistí.50%. ()

Rodriguez

Zbytečně dlouhé a nudné. Průhledný děj a žádná akce. Tohle je průserové pokračování bez špetky soudnosti! 40% ()

cariada

Vymítácích hororů zase tolik není, a tady se povedlo to dotáhnout dál než jen na vymítání. Tady se snaží vyvolat samotnýho Satana. Atmosféra je vynikající a téměř celé je to za světla. Rovněž výběr herců se povedl. Od začátku do konce tam není žádný hluchý místo. Po dlouhé době slušný horor. ()

Forsberg11

A zase ten exorcimuz. Niekomu by to už mohlo poriadne liesť na nervy, no mňa tento temný hororový subžáner ešte neomrzel. Molly Hartley je už lepší kúsok ako nedávne The Vatican Tapes. Príbeh je dobre gradovaný a scény s posadnutou, k lôžku pripútanou Molly sú nakrútené slušne. Takisto ma potešil v hlavnej roli hrajúci Devon Sawa, chlapec z pôvodného Final Destination, ktorý to všetko odštartoval. Inak však akúkoľvek originalitu od tohto snímku neočakávajte. Jedná sa o klasický vymietačský príbeh, aké sa nakrútili už stovky. Tento má oproti ostatným menej vydareným kolegom však aspoň pár pozitív v podaní dobrej remeselnej práce a temnej atmosféry blázinca. Nič preborné, ale fanúšikov subžánru môže potešiť. 60 %!! ()

sedm.1

Filmy s tématikou exorcismu patří mou osobou vždy k těm nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším, ovšem po několika posledních zkušenostech bych měl asi spíš už použít vhodnější výraz, patřili. Tvůrcům, zabývajícím se ve svých filmech právě vymítáním, buď totiž došli nápady, či inspirace, anebo se o to pokoušejí jen netalentovaní a mizerní rutinéři, kteří krom filmového umu postrádají i finance, každopádně ať tak nebo tak, prostě vznikají jen prázdné, nevýrazné, nudné podívané, právě jako tomu je třeba v případě Vymítání Molly Hartleyové, což se nedá popsat jinak, než jako laciný, tuctový a mdlý filmový počin, kterému chybí prakticky vše. Naprosto neexistující atmosféra, napětí nikde, zápletka opravdu nudná a nezáživná, s mizerným tempem, působivost ústředního tématu nulová, postavy zcela o ničem, a i když herci, respektive především herečky, jenž jim propůjčili svou tvář, nejsou úplně k zahození, tak bohužel talentu příliš nepobrali, takže ani v tomto ohledu nejde bohužel o nějaké přesvědčivosti příliš hovořit. Efekty pak sice lze vnímat jako pozitivně průměrné, nicméně je jich zde využito natolik málo, že ani ony film nezachrání od celkové slabosti a nekvalitnosti. P.S. Davon Sawa se od dob Nezvratného osudu změnil tak moc, že jsem ho vůbec nepoznal. Hrůza jak ten čas letí. ()

Hanys_

Ne úplně špatné, snaha o odlišení se od jiných vymítánin tu je (basa, pofinální scény), ale většinu času jsem jen v klidu seděl a odškrtával žánrová klišé. To pro horror není moc dobrá vizitka. ()

Magika82 odpad!

Bože, do čeho jsi to duši dal? Steven R. Monroe co by režisér, stvořil maskami kombinaci Vymítače ďábla a ještě velmi špatnými, a zřejmě Posedlost s Timothy Daltonem v hlavní roli. Bohužel, nepřiblížil se ani jednomu ze zmíněných snímků ani na délku nákladního vlaku. Nízkorozpočtový snímek balancující na hraně skupiny B a C. Špatné herecké výkony, ještě horší komparz, dějová linie v háji, přiblížení se realitě? Nechte si zdát. Nekompromisně a tvrdě vhazuji snímek do Odpadkového koše. ()

Heero

Tuctový démonický horor, pár scén nebylo špatných, čekal jsem od toho méně. Zároveň i dost hloupých a nelogických míst, ale co bych čekal za logiku od filmu, kde člověk vyzvrací i svoje střeva a ještě něco navíc a furt žije. ()

Tunri

Nejvíc strašidelná na filmu byla představa, že bych se na to musela dívat ještě jednou. Naprostý děs ve smyslu zcela zbytečného filmu. Tvůrci si blázinec představují "jak Hurvínek válku". Jedna hvězdička je za ztvárnění posedlých. ()

Flopik

Jasné zase vymietanie ale ja proste tieto horory milujem.A tento ma príjemne prekvapil.Masky naozaj super , posadnutý vyzeral naozaj hnusne.Samotné vymietanie bolo premakané a patrične dlhé.Hlavný herci sympaťáci.Trošku mi vadila doba, kým si uvedomili že je posadnutá.A asi najviac koniec ktorý bol už troška cez čiaru.Ale inak som sa bavil a vrelo doporučujem. ()

BOURQUE

V žánru „Exorcism“ pomerne dobre zvládnutý snímok, podľa starých známych pravidiel. Vo vedľajšej roli sympatická G. Holden. Koniec príbehu „samozrejme“ (ako vo väčšine prípadov) nie je ukončený. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

mira.l odpad!

Uuufff. Tak jsem zvlád oba na jeden zátah. No oklepu se z toho, po noční si půjdu lehnout a budu doufat, že se neprobudím přivázanej k posteli s výrazem krvelačné šelmy. A pokud jsem prvnímu dal jednu hvězdičku, tak tady je mi líto, ale na mě vymítání, ohýbání končetin do vingle á la Tanec sv. Víta, blití slizu, krvelačné pohledy a podobné nesmysly za doprovodu těžko popsatelných zvuků fakt nějak nepůsobí. ()

chlebo

Mladá Molly z roku 2008 má mladšiu - staršiu sestričku v roku 2015. A okom ani nie tak filmového kritika, ale obyčajného mierne pripitého a vianočným zhonom otupeného samca, treba uznať, že sa vracia v jebatelnejšom a kúsok sympatickejšom vydaní. Z malej nevýraznej kokotky , nebyť toho excesu s vaňou plnou mŕtvol, je razom úspešná a odviazaná podnikateľka bez otravného daddyho. Keď démoni nosia do života luxus a zlepšujú imič tak potom preč s exorcizmom! Ale dosť legrácek , sledovať Molly a jej urputný zápas s démonmi bolo niečo ako sledovať nedávny zápas Klička s Furym, len v o niečo záživnejšom vydaní , pri čom tu tiež na body a výdrž vyhráva lepší kresťan, katolík. Amen. Slušný rozbeh s náznakom, hoci tisíckrát otočeného, ale príbehu, a potom už ten vyššie spomínaný vytrvalostný box na dlhé trate (teraz si nie som istý či som práve nevynašiel novú olympijskú disciplínu) medzi kňazom a muchami, vlastne démonmi a popri tom stíha bravúrne vykrádať lepšie zametačské aj iné horory tak okato, že to ani nevadí, pretože ako zametačská zábava k pivu je to tak akurvát. Hlavná pichna s úsmevom à la Furioso obstojná a občasné vbehnutie prehnane iniciatívnej psychiatričky na scénu počas grandfinále úsmevné. K logickým chybám šťuk ..... na vypnutie mozgu som použil vyššie spomínané pivo, takže tiež v pohode a stále zábava. A tým, ktorým v tomto snímku chýba napätia, kamoš Chlebík ponúka zdarma radu, skúste poriadne mokré prsty lavej ruky pichnúť do el. zásuvky a pravou prilievať vodu, malinovku, prípadne, ak vám to nie je lúto, pivo z pollitra (tekutinu logicky držíme v ruke druhej, a síce, pravej). Napätie sa dostaví, mňa Molly pobavila aj bez neho. A to aj s obohratejším scenárom než jej predchodkyňa. ()

Knor

Děsná kejda. Monroe si chtěl natočit vymítačskej horor, ale nevěděl jak na to, tak si pustil několik hororů na tohle téma a zkopíroval co se mu hodilo. Výsledek je nezajímavá slátanina. ()