The Astronaut Wives Club

USA, 2015, 7 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Stephanie Savage

Předloha:

Lily Koppel (kniha)

Hudba:

Deborah Lurie

JoAnna Garcia Swisher, Yvonne Strahovski, Kenneth Mitchell, Odette Annable, Erin Cummings, Desmond Harrington, Bret Harrison, Sam Reid (více)

Epizody(10)

Byli a jsou nesmrtelnými hrdiny nejen americké historie. Jejich malý krok pro člověka, ale ohromný krok pro lidstvo otevřel nám lidem možnost prozkoumávat nekonečný prostor mimo naší planetu.
Ano, řeč je o astronautech. Co ale zejména v 60. letech musely prožívat jejich partnerky a manželky? To se nám bude snažit přiblížit seriál Astronaut Wives Club, který je inspirován stejnojmennou knihou spisovatelky Lily Koppelové. (geklon)

Recenze uživatele Fiftis k tomuto seriálu (1)

The Astronaut Wives Club (2015)

Pri hodnotení tohto seriálu som bol ovplyvnený mnohými faktormi. V prvom rade sexi paničkami, o ktorých práve tento seriál bol. V druhom rade aj ich vizážou a outfitmi, pretože sa seriál odohráva v 60.tych rokoch minulého storočia a má teda atmosférou ešte nádych krásnych 50.tych rokov, kedy dámy nosili rukavičky, sexi vlnité účesy, sukničky a pančušky so stilettami. A tiež, že som si v seriáli našiel svoje obľúbené herečky a teda ich postavy som si zamiloval (Erin Cummings, Dominique McElligott a Joanna Garcia Swisher). Práve Joanna mi neskutočne pripomínala milovanú Amy Adams a tak mi aj tento fakt spríjemnil sledovanie. V neposlednom rade to bol faktor, že to boli manželky astronautov a tak v každej epizóde jeden z nich cestoval do kozmu. A mňa táto téma láka, ale je zaujímavé, že sme sa nedočkali jediného záberu vo vesmíre (to však ani nebola náplň seriálu). Išlo hlavne o ženské postavy (ako iste vieme už z názvu seriálu) a preto sme často prežívali strach manželiek, ktoré sa dívali na svojich mužov v televízií. A preto musím uznať, že aj keď je seriál o krásnych ženách, mužov asi až tak tento seriál nezaujme, lebo až tak veľmi o kozmonautike nieje. Zato ženy si určite prídu na svoje. Ale vidíte, ja som príkladom toho, že sa nájdu aj mužskí fanúšikovia seriálu. Príjemný zážitok pri pozeraní a seriál mi bude chýbať. A hlavne postavy. ()