Nixon

Líbilo se mi to. Ale bylo to trochu málo originální, parádní atmosféra z toho sice sálala pořád a hodně, jenže při psaní scénáře to chtělo trochu víc zabrat, vsadit víc na vlastní nápady. Jediné, co mě opravdu dokázalo postavit ze židle, byl závěr. Návštěva policistů, scény v tunelech a úplný konec. 65-70% ()

vaeg

Nejoblíbenější postava: Mother Firefly (Karen Black) ... Famózní úchylárna. Přiznávám, chvílemi zábavné, ale většinou nechutné a prostě a jednoduše divné. Zombieho žánru nerozumím a rozumět nechci. ()

Crazynka odpad!

Jedním slovem slátanina. Absolutně nechápu význam tohoto filmu, ani zařazení mezi horory. Kdybych nepočítala posledních 20 minut, je pro tento film i odpad vyznamenáním! ()

Knor

Tohle je parádnička....Zombie je určitě velkej hororovej fanda a je to vidět i na jeho práci. Dokázal vytvořit úchylnej, sadistickej, zvrácenej, bezmorální rodinej klan, který jsem si prostě oblíbil. Jsou to sice svině všech sviní, ale ihned jsem s nimi sympatizoval. Zombie to nemá v hlavě v pořádku, má velice, ale opravdu velice svéráznej smysl pro humor, protože dokázal vytvořit poctivej oldschool nátěr a okořenit to tím nejčernějším černočerným humorem. Škoda jen, že tu neměl až tolik prostoru Kapitán Spaulding jako ve vyvržencích, protože to je můj oblíbenec. Šílený Zombie a jeho šílená prvotina mě nadchla, stejně jako určitě každýho hororovýho fandu. ()

megan017

Je to velmi odpudivý film a velmi přeplácaný..ale musím uznat že mě to napoprvé vyděsilo ..A to bylo poprvé a naposled kdy se to Zombiemu povedlo.:-D ()

Tormentor665

Měl to být horor, nebo hororová parodie? Ve filmu je těchto dvou stylů zhruba půl na půl, ovšem ne tak, že by se vzalo to lepší. Lítají tam různé nápady bez rozmyslu a herci toho předvedou proklatě málo. Nezbývá než přijít s hodnocením typu "přeplácaná a mnohdy težce se zadrhávající křeč...". ()

chlebo odpad!

Keď si budem chcieť nabudúce pozrieť niečo úplne od veci, zapnem si znova Tucker a Dale vs. Zlo, poprípade hlavné spravodajstvo na Markíze alebo choda aj pohlavné radovánky psa so sliepkou u susedov na dvore, ale tu som sa pekne prerátal. Ako tu už niekde bolo správne poznamenané, takéto filmy sa dá buď milovať alebo nenávidieť, no tak ja teda neviem. Keď ma tento Zombieho kúsok tretíkrát uspal, usúdil som, že láska z toho asi nebude.. ()

LilyDeLarge

To nízký hodnocení nechápu. Tenhle film je skvostnej snímek! Má všechno, co by správnej horor měl mít. I když zase na druhou stranu, kdyby všechny horory vypadaly takhle, tak by to byla taky nuda. Záporáci by se vám asi měli zprotivit a bejt nechutný - teda alespoň takhle by to měli mít nastavený normální lidi. V tomhle ohledu já asi normální nejsem, protože Baby a Tiny a Otis mi přišli jako fajn lidi. Člověk se zasměje, je znechucenej a chvílema i docela zaskočenej. Plus soundtrack je fakt boží! ()

El.Negros

Co se stane, když nasekáte pár totálních sociopatů, brutálních vrahounů, okořeníte kickass muzikou, zasypete hodně špatným koksem a necháte pod zemí několik měsíců kvasit ? Asi tak tohle….. Superhutnou atmosféru vyšperkovanou humorem tak morbidním, že by z toho dostal depresi i Charles Manson, jsem u nových snímkú na tohle téma nezažil. Zatím jeden z nejujetějších hororů co jsem měl tu čest vidět. Drtivá většina CGI mongoloidních rádoby strašidelných hororů může jen závistivě masturbovat. ()

pepino

Poměrně debilní vyvražďovačka ve stylu Texaského masakru. Parta mladých se dostane do domu kde žije rodiny psychopatů. Ti na nich začnou provádět své satanisticko sadistické choutky. Režijní styl Zombieho mi nesedl. Asi se pokoušel přehnaným používáním filtrů, efektů a střihových triků ještě prohloubit divákův zážitek ale bohužel na mě to mělo přesně opačný účinek. ()

Pai-Mei

Horko ťažko som vydržal do konca. Nevhodne zvolená hudba, neprehľadné chaotické scény, celé to bol nevydarený pokus napodobiť úspešné horory dávnych čias, ešte s prídavkom Zombieho režisérskeho neumenia. Jedna hviezda ide za psycho klauna, to bol iný úchyl. ()

Kleopatr

Po skvělých Vyvržencích z pekel mě Dům s tisíce mrtvolama moc nepobavil (viděl jsem ho až po Vyvržencích). V polovině, po celkem slibném začátku se Zombie začíná topit (možná chtěně) v přebarvené retrostylizaci i v samotném "ději". Film tak ztrácí šťávu, hlášky se vytrácejí a stává se z něj příliš dlouhý klip, který nefunguje ani jako jakási pocta béčkovým hororům. Nicméně jako debut... proč ne.. ()

Pitryx

Strašná ptákovina. Chvílemi pokus o rádobyumění a za dobrý konec bych dal tak 10 %. Více si to nezaslouží, protože jsem se užíral nudou. Debilní hudba při přestřelce tomu nasadila korunu. Již nikdy více. Odpad. Jo, ještě proč zařazení do DB. Konec mi trochu unikl, právě kvůli té nudě, ale mám pocit, že v té vodě nějací mrtvoláci oživláci byli. Sporné zařazení, ale už se stalo.CI17122010-84458855+++++Proč ty retrospektivy? A když už, proč ty debilní filtry? Ten konec mi zas nějak unikl, ale musím uznat, že byl bombastický. Hlavně ty bizarní postavy a PROTO zvyšuji hodnocení na 20%. Ale jinak s mým starším komentem souhlasím. ()

konysua

Vidím to jako počáteční film slibného režiséra, který sepsal tento sračkovitý scénář a myslel se, že mu to diváci prominou. Režie má ten správný šílený kukuč. Kamera ani střihl ze šílenosti nevybočuje a hudba se dala očekávat kvalitní. Obsazení otřesné až na klauna, který tomu dodával šmrnc, a hlavního psychouše, který vypadal přesvědčivě. Hlavní obětní čtyřka je opět tupá až to bolí, ženský hnusný a nesnesitelný. Doktůrek provádějící lobotomie vypadal vskutku dobře i s tím špatně srostlým hromotlukem se sekerou. Jdu si pustit pokračování, které prý za něco stojí. 5/10 ()

McMastamind

Běžte s vašima intelektuálníma zaprděnejma kecama do prdele!!! Tohle je zkurvenej Rob Zombie a jeho úchylný sadistický jatka!!!! Bát se a smát se!!! To já zbožňuju!!! Dr. Satan rulez! ()