1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

tatka odpad!

Názorná ukážka toho, ako sa z hovna dá bič upliesť.Alebo ako z pár starých hitov urobiť 57 dvojhodinoviek, kde si zarobia všetci kamaráti. To je už asi 1587 relácia, kde si nejakí idioti sadnú, tliachajú dve na tri, rozprávajú staré zážitky a pomedzi to sa pustí 30 sekúnd hudby, len sa to vždy ináč volá. Ani Adela to nezachráni. Fuj, hnus. ()

Krt.Ek

Herr Gott, že já onu třešničku nepředjímal, mohl jsem si ušetřit s reklamami skor tříhodinový hudební pořad bez zpěvu, vtipu, čehokoliv nosného; omluvte mne, ale kurva proč jsem takový ocas, že nedokážu rande-vous s naší nejsledovanější komerční televizi důstojně ukončit, dát vále něčemu, co je užitečný, jako sáňky v létě a příjemný, jako trn v patě? Hvězdička z milosti, přeci jen jsou formáty TV Nova stále lepší než drát v oku, avšak vsadím, že s takovou to nebude trvati dlouho a trend se obrátí; zvěte furt Kramáry, Mareše a jim podobné a půjde to samo. ()

Slartibarkfast

Odpad tomuto pořadu nedávám jen z toho důvodu, že tam občas (skutečně) zazní skvělá písnička, která utvářela naše životní styly a častokrát v nás evokuje vzpomínky na nějakou životní událost či období. Jinak je to jen o trapném žvatlání a nemístných komentářích. V podstatě vypouštění nezajímavých názorů na to či ono od lidí, kteří pro mnohé znamenají jen málo, nebo se při vyslovení jejich jména osypou. Neskutečné utrpení. Nedoporučuji! 15% ()

belinko odpad!

Ono popravde, najviac ma štve, ako sa tam vyjadrujú k pesničkám vyhasnuté (Bezdeda), alebo absolútne neznáme (taká stará krava, ani neviem kde hrala, v nejakej slovenskej trápnej reality show o rozvrátených rodinách) osobnosti. Každý mudruje, je trápny a nejak humorne sa snaží na pesničku trefne zaspomínať. Tribula a polka moderátorského osadenia na čele s pánom Čurným, o ktorom som ako hudobník počul až cez túto show by sa mali hanbiť, zapredávať cudziu hudbu kvôli sledovanosti. Hudbu mám rád, no priživovať sa na nej s blbými komentármi a s prehováraním divákov, aké je to vtipné si u mňa viac ako odpad nezaslúži. Prepáč Markíza, ale ty už zmŕtvych nevstaneš. Každým ďalším pokusom sa len zakopávaš viac do zeme, ale je nám to jasné - nejde ti to kvalitu, ide ti o peniaze. ()

JK77

vzdy ma fascinuje vyber hosti v relaciach tohto typu. Niekedy sa tam snad naschval vyberaju ludia co k tomu fakt nemaju co povedat naschval. Zase dalsia relacia typu: Ja se ptám proč?. Hviezdicku dam zato ze obcas sa tam fakt clovek dozvie (hlavne v titulkoch) nieco o danje pisesni ci interpretovi. Inak dalsia zbytocna hovadina. ()