1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

max21 odpad!

Pořad To byl náš hit na tv barrandově byl mnohem víc zvládnutej víc písniček a míň kecání ... ()

Dann99 odpad!

Keby som nepozeral tento vymyslený akože rebríček akože hitov s bolehlavom,tak ten by sa isto dostavil.Toto je odpad ako vyšitý.Toto pozerať na Silvestra v priamom prenose,ani by som nechcel,aby sa Nový rok dostavil. ()

markus186 odpad!

WTF??? WTF?? WTF??? akože keby som mohol nadávať, tak tu spustím asi spŕšku všetkých vybraných slov... včera som náhodou na Markíze zazrel tento zase nejaký koprodukčný formát s názvom Piesne o láske a nemám slov... toto je čo??? akože nejaký čur.. či ako sa volá, si sám akože určitý nejaký rebríček hitov??? to je čo za výpovednú hodnotu totok??? Tak nech si to nazvú Chart show UJND (U J...tých Na Dvore) alebo nech to dajú spraviť Martinovi Jakubcovi a bude to v požondku... Dano Dangl mi tam popravde nevadí, ale Karin Hajdu a dôležitý Maroš Kramár: Ja som vyhral!!! sú čo hudobný guruovia tohto štátu????? a tie ďalšie smiešne komentujúce figúrky. To je zmes drístov... Elton John je ako Karel Gott. Asi elektrikár bude... Robo je Robo... Omg... zase ma napadá len: WTF??? mňa asi j... Ak sa nemýlim, vlani tento program bežal súbežne aj na TV Nova. Ako vďakabohu, že bratia Češi majú rozum a už sa na to vybodli a pochopili, že toto je otras nad otras a minimálne úroveň žumpy... celé zlé, ale neskutočne zlé, zléé, zléééééééééééé... A ten rebríček... Idem od konca, tých ktorých tam prežijem nejdem komentovať... Tak, to že tam pre našincov je IMT SMILE, to aj musí byť, to beriem, ale určite majú aj lepšie Lovesongy ako Len Tebe... Shakira?????????? Bože zošli mi aspoň jeden kus Diazepamu... Beáta Dubasová by tom mohla byť pred 20 rokmi, ale pochybujem, že by ju dnes niekto v zamilovanosti počúval... A víťaz Richard Muller - Milovanie v daždi????????????? Ako ja mám celkom Riša rád, ale tak toto je zlý sen fakt. Toto ak je top Pieseň o láske, tak ja asi konvertujem na islam, dám si spraviť obriezku a začnem fajčiť podivný tabak. Čo sa týka úrovne spevu, najhorší spevák v Česko-Slovensku, ktorý sám o sebe v jednej speváckej súťaži povedal, že nevie spievať... Chce se mi zvracet velebnosti... Zhodou okolností včera na Nova Cinema vysielali Mesto anjelov. Hey Čur... skús si to pozrieť a počúvaj, pretože by the way piseň Iris od Goo Goo Dolls je celosvetovo jeden z top Lovesongov... Guns N Roses je kde??? A takýchto otázok mám niekoľko, ale vravím si Markus kľud a zhlboka dýchaj... Kokos no ja som vytočený z tejto úbohosti. A to píšem deň po!!! Lebo som si myslel, že toto sa mi asi snívalo... Akože myšlienka takéhoto formátu nie je zlá, ale nie s týmito tvorcami a protagonistami... Už nikdy!!! to nechcem vidieť, ani v upútavkách... Jedno využitie by som predsa videl, ja by som to odporúčal púšťať na psychiatrických oddeleniach a liečebňach, ktoré sú preplnené a potrebujú uvoľniť pár lôžok. Garantujem, že polonarušený človek po zhliadnutí tohto hnoja okamžite vyzdravie a začne sa správať normálne, ako by mal takúto procedúru zažiť na vlastnej koži ešte raz... Mňa na toto napadá len jedna vec - keď komentátor vo filme Vybíjaná hovorí: Videl som už hodně, dokonce i muže ja uspokojoval velblouda... ()

ston007

Je to skvělý !!! Konečně vymysleli něco takového. Banášová super, porota ujde a hudební vystoupení jsou také fajn. 100% ()

padav94

No není to zlé,síce je to trochu trápne ale občas sa i zasmejem na tom,ale lepšie by to bolo keby pustili celu pesničku bez tých kecov lebo tak to už strácam chuť pozerať,je to dosť ukecané. ()

Generi odpad!

Keď upútavky na túto bujarú šou bežia 5x za hodinu, tak máte chuť po telke niečo hodiť, prípadne zapnete PC a vylejete si zlosť na tomto portáli a dáte adekvátne hodnotenie. Toto je proste trápny formát, ktorý nikomu nič nedá, OK, ak by ho dávali raz za rok na Silvestra okolo polnoci, keď sa obecenstvu už pletie jazyk aj hlava a na parkete sa motá pri akejkoľvek zábave, tak dobre. Adelu nechápem, že sa v tomto houne pláca, ostatných "umelcov"aj Ďurka Čierneho chápem, veď z niečoho žiť musia, ale nech to preboha nedávajú na obrazovky. UŽ NAOZAJ STAČILO !!!! ()

Monicina

Rada to pozerám i keď to závisí od hosti, ktorých si tam pozve. Tuma, alebo Čekovský a Kuli sú zábavný, ale nemusím napr. takého Cajfu. ()