• ForGump
  odpad!

  2 hodiny 45 minut na Nově ? = 6-10 9 minutových reklam a ve zbytku naprosto impotentní pseudozábava v níž Dejdar spí, Mareš trapčí, Jandová je pod vlivem a Maroš asi hledal na Nově Kořena jenž se mu ztratil při nějakém zázraku přírody. Všechno toto obaleno výběrem prý největších hitů posledních třiceti let (některé beru, ale ostatní jsou největší jenom proto, že tam musíme mít Bílou, Karla či Helenu ) který sestavila jakási slovenská chodící encyklopedie. No a mašličku tomu všemu dává to, co dnes bylo napsáno na idnes, že Lady Karneval(1968) opravdu do výběru posledních třiceti let nepatří! Takže opět děkujeme Nově za poučení a zase s nějakou Chart show brzo naneshledanou...(9.11.2014)

 • helrohir
  *

  Program, ktorý by bolo lepšie vysielať tak pred 20 rokmi. Stále tie isté otrepané ČS "hity", o ktorých sa vo všetkých možných superlatívoch vyjadrujú naše samozvané celebrity. Naviac je formát tejto show podobný programu, ktorý pred nedávnom vysielala RTVS, takže sa to nemôže pýšiť aspoň akou takou originalitou.(9.11.2014)

 • eSakk
  odpad!

  Největší sračka za dlouhou dobu. Už sem si myslel, že větší hovna ta týhle stanici prostě vysílat nelze, ale po tomhle ultrahovnu měním názor. Tv Nova má nekonečnou zásobu sraček!!!!! Humor na levelu dítěte a místo toho, aby tam tu písničku nechali zahrát, tak do toho melou nezajímávý sračky, který nikoho nezajímaj. Ještě, že na televizi nekoukám a viděl jsem to omylem na oslavě....(19.2.2017)

 • patmull
  ***

  Dávám 3 hvězdičky. Ne snad za kvalitu pořadu, ale za to že se tady kvůli němu šíří nějaká osvěta, co se týče populární hudby. Slovo dostalo sice spoustu lidí, kteří tomu očividně vůbec nerozumí, někteří mají ale co říct (Drtinová atd...). Lidi se alespoň dozví, jak se jmenují originály písní, co všechno je u nás přezpíváno, co je to cover a jak funguje a spoustu dalších banalit, které český národ plný hudebních neandrtalců odkojený na Michalu Davidovi nezná. Taková základní školka populární hudby. Rozhodně lepší než Tvoje tvář má známy hlas, kde se przní klasiky jako na běžícím pásu.(25.2.2017)

 • oskiii
  ***

  Co se týče hudebního výběru...houpačka. Ono taky záleží na daném tématu. S žebříčkem občas člověk nemusí souhlasit, ale o to tady asi nejde. Každopádně zbytečné jsou rádoby odborné vsuvky s názory celebrit. Někdy se nestačím divit, co pro některé znamená "rock". Občas názory totálně mimo mísu. Banášová výborná. No...3* si ten pořad zaslouží.(12.2.2017)