Ja som si Chart show celkom obľúbil. Adelu Banášovú mám úprimne rád a jej humor mi je strašne blízky. Relácia ako celok má samozrejme chyby, rebríček piesní je veľmi subjektívny, zostavený z pohľadu inak skúseného hudobného odborníka J. Čurného. Mám rád debaty okolo piesní, kde sa vraciame v čase a spomíname na hity na ktorých sme vyrástli. Spomínané, dosť kritizované silvestrovské vydanie som nevidel, ale v týchto novších častiach je mnoho hostí i z českej strany, rovnako piesne sú vyberané dobre a je to výber hitov, ktoré kedysi v Československu vládli. Hovorím však na rovinu, že ak by to nemoderovala Banášová tak by som to asi nesledoval. Takže chápem hodnotenia tých, ktorým je Adelka ukradnutá. Ja som spokojný, až na tie reklamy, ale pozerám na až na druhý deň cez archív, takže reklamy neriešim. 70%. Adela 100%.(6.4.2015)

• eSakk

Největší sračka za dlouhou dobu. Už sem si myslel, že větší hovna ta týhle stanici prostě vysílat nelze, ale po tomhle ultrahovnu měním názor. Tv Nova má nekonečnou zásobu sraček!!!!! Humor na levelu dítěte a místo toho, aby tam tu písničku nechali zahrát, tak do toho melou nezajímávý sračky, který nikoho nezajímaj. Ještě, že na televizi nekoukám a viděl jsem to omylem na oslavě....(19.2.2017)

• castor

Tak jsem to pro tentokrát „oslavil“ v kruhu rodinném, a částečně i s pomocí zapnuté televize. Asi stárnu. Nebo blbnu. Nestárne však podprůměrná televizní zábava, které se prostě nechce do důchodu. Většina silvestrovských programů nezavadila o vtip nebo o nápad. Za recyklací stále toho stejného stojí často peníze, jenže to ať radši stanice pustí nějaký profláklý film. Pamětnická hitparáda Chart Show! byla místy stejným dárečkem jako vybuchlá petarda v dlani. Nechť si každý hodí své hity na disk, pustí si je v autě při trčení v koloně na D1 a přestane otravovat ostatní.(1.1.2015)

• Generi

Keď upútavky na túto bujarú šou bežia 5x za hodinu, tak máte chuť po telke niečo hodiť, prípadne zapnete PC a vylejete si zlosť na tomto portáli a dáte adekvátne hodnotenie. Toto je proste trápny formát, ktorý nikomu nič nedá, OK, ak by ho dávali raz za rok na Silvestra okolo polnoci, keď sa obecenstvu už pletie jazyk aj hlava a na parkete sa motá pri akejkoľvek zábave, tak dobre. Adelu nechápem, že sa v tomto houne pláca, ostatných "umelcov"aj Ďurka Čierneho chápem, veď z niečoho žiť musia, ale nech to preboha nedávajú na obrazovky. UŽ NAOZAJ STAČILO !!!!(15.1.2018)

• Elfias Dóže

Herr Gott, že já onu třešničku nepředjímal, mohl jsem si ušetřit s reklamami skor tříhodinový hudební pořad bez zpěvu, vtipu, čehokoliv nosného; omluvte mne, ale kurva proč jsem takový ocas, že nedokážu rande-vous s naší nejsledovanější komerční televizi důstojně ukončit, dát vále něčemu, co je užitečný, jako sáňky v létě a příjemný, jako trn v patě? Hvězdička z milosti, přeci jen jsou formáty TV Nova stále lepší než drát v oku, avšak vsadím, že s takovou to nebude trvati dlouho a trend se obrátí; zvěte furt Kramáry, Mareše a jim podobné a půjde to samo.(16.11.2014)