1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

Big Bear odpad!

Přííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííšernééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ! Viděl jsem při náhodných přepnutích programů na DO asi 3x po 3 minutách a i to byla málem smrtící dávka. Pokud chtěl někdo na Silvestra spáchat sebevraždu, měl si dát raději chlebíček s krabí pomazánkou ze surimi tyčinek, který zbyl od Štedrého dne.... Fakt kruťárna, kdyby NOVA pustila třeba všeny díly Rumcajse, udělala by lépe. A tedy, nic proti Slovákům, ale tohle nebyl pořad pro Bratislavu, tohle byl pořad vysílaný pro českou (rozuměj v Čechách) televizi. Vždyť to bylo samej Slovák? ! Nic proti Adéle, ta jediná má něco v hlavě, ale co ti ostatní? Senilního už (bohužel) Šteindlera nepočítám. ODPAD jak vyšitej. ()

Krt.Ek

Herr Gott, že já onu třešničku nepředjímal, mohl jsem si ušetřit s reklamami skor tříhodinový hudební pořad bez zpěvu, vtipu, čehokoliv nosného; omluvte mne, ale kurva proč jsem takový ocas, že nedokážu rande-vous s naší nejsledovanější komerční televizi důstojně ukončit, dát vále něčemu, co je užitečný, jako sáňky v létě a příjemný, jako trn v patě? Hvězdička z milosti, přeci jen jsou formáty TV Nova stále lepší než drát v oku, avšak vsadím, že s takovou to nebude trvati dlouho a trend se obrátí; zvěte furt Kramáry, Mareše a jim podobné a půjde to samo. ()

Marek1991

Dosť mi to pripomína relácie, ktoré chodili na verejnoprávnej televízii, akurát tu to moderuje pre mňa veľmi sympatická Adela Banášová, hity sú tiež veľmi dobre vyberané a tak si to v celku užívam, je to taký normálny program, len prerušovanie reklamami mi vadí. O odbornosti a nejakej pridanej hodnote, ale radšej nechcem hovoriť, to by som skôr kritizoval a to sa mi nechce, lebo latku si to nedalo zjavne vysoko, lebo aj komentovanie hitov je už akoby overené a niektorí tí, čo komentujú, mi prídu, že sú tam len kvôli televízii, na ktorej to ide. ()

Slartibarkfast

Odpad tomuto pořadu nedávám jen z toho důvodu, že tam občas (skutečně) zazní skvělá písnička, která utvářela naše životní styly a častokrát v nás evokuje vzpomínky na nějakou životní událost či období. Jinak je to jen o trapném žvatlání a nemístných komentářích. V podstatě vypouštění nezajímavých názorů na to či ono od lidí, kteří pro mnohé znamenají jen málo, nebo se při vyslovení jejich jména osypou. Neskutečné utrpení. Nedoporučuji! 15% ()

tron

Hrozne nesympatické a nepríjemné. Pred rokmi boli na verejnoprávnej televízii populárne relácie Hit storočia (2007) a Legendy popu (2011) a tak si Markíza s pár ročným oneskorením, lebo šak čo, povedala, že sa to pokúsi skopírovať. Bohužiaľ, zostalo len pri snahe. Netvrdím, že spomenuté dva tituly boli veľdielami televíznej obrazovky, ale matne si spomínam, že sa na ne nielenže dalo pozerať, ale svojho času boli veľmi obľúbené a keď som nemal čo robiť, vždy som si rád pozrel novú časť. Markíza na to však šla zle. Síce skopírovala základný koncept (moderátorka a pár nie príliš schopných „glosátorov“ komentuje istý typ hudobnej tvorby a je to zasadené do konkrétneho, špecifického časového obdobia), ale do titulnej úlohy nasadila nesympatickú Adelu Banášovú a do úloh glosátorov väčšinou iritujúcich ľudí, ktorí nemali k téme čo povedať. Len trepali blbosti, aby v štúdiu nedajbože nenastalo hrobové ticho. Celý projekt zároveň už po vizuálnej stránke vyzerá veľmi nízkorozpočtovo, lacno, škaredo. Potom bol prestrih na pesničky, ktoré zo záznamu komentovali desiatky slovenských (kvázi) osobností. Tým vtipy občas vyšli. Väčšinou nie. Vrcholom nevkusu bol WTF Juraj Čurný, vystupujúci v pozícii zostavovateľa jednotlivých rebríčkov. Neviem komu, ale niekomu napadlo tohto nepríjemného muža, ktorý sa vôbec nehodí na verejné vystupovanie, plnohodnotne zaradiť do programu ako čosi-ako-spolumoderátora. Strašne silená záležitosť. ()