1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

Krt.Ek

Herr Gott, že já onu třešničku nepředjímal, mohl jsem si ušetřit s reklamami skor tříhodinový hudební pořad bez zpěvu, vtipu, čehokoliv nosného; omluvte mne, ale kurva proč jsem takový ocas, že nedokážu rande-vous s naší nejsledovanější komerční televizi důstojně ukončit, dát vále něčemu, co je užitečný, jako sáňky v létě a příjemný, jako trn v patě? Hvězdička z milosti, přeci jen jsou formáty TV Nova stále lepší než drát v oku, avšak vsadím, že s takovou to nebude trvati dlouho a trend se obrátí; zvěte furt Kramáry, Mareše a jim podobné a půjde to samo. ()

patmull

Dávám 3 hvězdičky. Ne snad za kvalitu pořadu, ale za to že se tady kvůli němu šíří nějaká osvěta, co se týče populární hudby. Slovo dostalo sice spoustu lidí, kteří tomu očividně vůbec nerozumí, někteří mají ale co říct (Drtinová atd...). Lidi se alespoň dozví, jak se jmenují originály písní, co všechno je u nás přezpíváno, co je to cover a jak funguje a spoustu dalších banalit, které český národ plný hudebních neandrtalců odkojený na Michalu Davidovi nezná. Taková základní školka populární hudby. Rozhodně lepší než Tvoje tvář má známy hlas, kde se przní klasiky jako na běžícím pásu. ()

JK77

vzdy ma fascinuje vyber hosti v relaciach tohto typu. Niekedy sa tam snad naschval vyberaju ludia co k tomu fakt nemaju co povedat naschval. Zase dalsia relacia typu: Ja se ptám proč?. Hviezdicku dam zato ze obcas sa tam fakt clovek dozvie (hlavne v titulkoch) nieco o danje pisesni ci interpretovi. Inak dalsia zbytocna hovadina. ()

oskiii

Co se týče hudebního výběru...houpačka. Ono taky záleží na daném tématu. S žebříčkem občas člověk nemusí souhlasit, ale o to tady asi nejde. Každopádně zbytečné jsou rádoby odborné vsuvky s názory celebrit. Někdy se nestačím divit, co pro některé znamená "rock". Občas názory totálně mimo mísu. Banášová výborná. No...3* si ten pořad zaslouží. ()

ForGump odpad!

2 hodiny 45 minut na Nově ? = 6-10 9 minutových reklam a ve zbytku naprosto impotentní pseudozábava v níž Dejdar spí, Mareš trapčí, Jandová je pod vlivem a Maroš asi hledal na Nově Kořena jenž se mu ztratil při nějakém zázraku přírody. Všechno toto obaleno výběrem prý největších hitů posledních třiceti let (některé beru, ale ostatní jsou největší jenom proto, že tam musíme mít Bílou, Karla či Helenu ) který sestavila jakási slovenská chodící encyklopedie. No a mašličku tomu všemu dává to, co dnes bylo napsáno na idnes, že Lady Karneval(1968) opravdu do výběru posledních třiceti let nepatří! Takže opět děkujeme Nově za poučení a zase s nějakou Chart show brzo naneshledanou... ()