1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

castor

Tak jsem to pro tentokrát „oslavil“ v kruhu rodinném, a částečně i s pomocí zapnuté televize. Asi stárnu. Nebo blbnu. Nestárne však podprůměrná televizní zábava, které se prostě nechce do důchodu. Většina silvestrovských programů nezavadila o vtip nebo o nápad. Za recyklací stále toho stejného stojí často peníze, jenže to ať radši stanice pustí nějaký profláklý film. Pamětnická hitparáda Chart Show! byla místy stejným dárečkem jako vybuchlá petarda v dlani. Nechť si každý hodí své hity na disk, pustí si je v autě při trčení v koloně na D1 a přestane otravovat ostatní. ()

gogo76

Ja som si Chart show celkom obľúbil. Adelu Banášovú mám úprimne rád a jej humor mi je strašne blízky. Relácia ako celok má samozrejme chyby, rebríček piesní je veľmi subjektívny, zostavený z pohľadu inak skúseného hudobného odborníka J. Čurného. Mám rád debaty okolo piesní, kde sa vraciame v čase a spomíname na hity na ktorých sme vyrástli. Spomínané, dosť kritizované silvestrovské vydanie som nevidel, ale v týchto novších častiach je mnoho hostí i z českej strany, rovnako piesne sú vyberané dobre a je to výber hitov, ktoré kedysi v Československu vládli. Hovorím však na rovinu, že ak by to nemoderovala Banášová tak by som to asi nesledoval. Takže chápem hodnotenia tých, ktorým je Adelka ukradnutá. Ja som spokojný, až na tie reklamy, ale pozerám na až na druhý deň cez archív, takže reklamy neriešim. 70%. Adela 100%. ()

Big Bear odpad!

Přííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííšernééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé ! Viděl jsem při náhodných přepnutích programů na DO asi 3x po 3 minutách a i to byla málem smrtící dávka. Pokud chtěl někdo na Silvestra spáchat sebevraždu, měl si dát raději chlebíček s krabí pomazánkou ze surimi tyčinek, který zbyl od Štedrého dne.... Fakt kruťárna, kdyby NOVA pustila třeba všeny díly Rumcajse, udělala by lépe. A tedy, nic proti Slovákům, ale tohle nebyl pořad pro Bratislavu, tohle byl pořad vysílaný pro českou (rozuměj v Čechách) televizi. Vždyť to bylo samej Slovák? ! Nic proti Adéle, ta jediná má něco v hlavě, ale co ti ostatní? Senilního už (bohužel) Šteindlera nepočítám. ODPAD jak vyšitej. ()

MM_Ramone odpad!

Ďalšia nesmierne blbá (ne)zábavná relácia z produkcie slovenskej súkromnej televízie Markíza. Zahráme zopár starých odrhovačiek a budeme okolo nich hlúpo kecať. Počúvať trapné, rádoby vtipné hlášky a príhody, česko-slovenských pseudo celebrít je pre mňa už doslova neznesiteľné. Vypestoval som si silnú averziu voči kreténom ako je Dangl, Dejdar, Kramár, Studenková, Šteindler, Bičan, Mareš... Ich nechutné ksichty už nemôžem ani vidieť. No a kto iný by mal moderovať takúto kravinu ako nosatá čarodejnica Adela Banášová? Hnusná, premúdrelá a náramne vtipná stará dievka. Je mi vrcholne protivná. "Chart Show" - česko-slovenské shity - Odpad! ()

tron

Hrozne nesympatické a nepríjemné. Pred rokmi boli na verejnoprávnej televízii populárne relácie Hit storočia (2007) a Legendy popu (2011) a tak si Markíza s pár ročným oneskorením, lebo šak čo, povedala, že sa to pokúsi skopírovať. Bohužiaľ, zostalo len pri snahe. Netvrdím, že spomenuté dva tituly boli veľdielami televíznej obrazovky, ale matne si spomínam, že sa na ne nielenže dalo pozerať, ale svojho času boli veľmi obľúbené a keď som nemal čo robiť, vždy som si rád pozrel novú časť. Markíza na to však šla zle. Síce skopírovala základný koncept (moderátorka a pár nie príliš schopných „glosátorov“ komentuje istý typ hudobnej tvorby a je to zasadené do konkrétneho, špecifického časového obdobia), ale do titulnej úlohy nasadila nesympatickú Adelu Banášovú a do úloh glosátorov väčšinou iritujúcich ľudí, ktorí nemali k téme čo povedať. Len trepali blbosti, aby v štúdiu nedajbože nenastalo hrobové ticho. Celý projekt zároveň už po vizuálnej stránke vyzerá veľmi nízkorozpočtovo, lacno, škaredo. Potom bol prestrih na pesničky, ktoré zo záznamu komentovali desiatky slovenských (kvázi) osobností. Tým vtipy občas vyšli. Väčšinou nie. Vrcholom nevkusu bol WTF Juraj Čurný, vystupujúci v pozícii zostavovateľa jednotlivých rebríčkov. Neviem komu, ale niekomu napadlo tohto nepríjemného muža, ktorý sa vôbec nehodí na verejné vystupovanie, plnohodnotne zaradiť do programu ako čosi-ako-spolumoderátora. Strašne silená záležitosť. ()