1. díl:
Žebříček třiceti největších česko-slovenských hitů posledních třech desetiletí. Na písničky a tehdejší dobu zavzpomínají Marta Jandová, Martin Dejdar, Leoš Mareš a Maroš Kramár s moderátorkou Adélou Banášovou. Své největší hity zazpívají naživo Karel Gott, Helena Vondráčková, Lucie Bílá, Václav Neckář a další.

2. díl: Party hity
Největší silvestrovská párty s 40 největšími světovými a česko-slovenskými párty hity. O zábavu se postará čtveřice herců a komiků Maroš Kramár, Andrej Bičan, Tomáš Matonoha a Milan Šteindler s moderátorkou Adelou Banášovou. (TV Nova)

eSakk odpad!

Největší sračka za dlouhou dobu. Už sem si myslel, že větší hovna ta týhle stanici prostě vysílat nelze, ale po tomhle ultrahovnu měním názor. Tv Nova má nekonečnou zásobu sraček!!!!! Humor na levelu dítěte a místo toho, aby tam tu písničku nechali zahrát, tak do toho melou nezajímávý sračky, který nikoho nezajímaj. Ještě, že na televizi nekoukám a viděl jsem to omylem na oslavě.... ()

ModryPlamen

Na rozdiel od iných užívateľov som videl viac ako ten prvý diel s československými hitmi. Samotný nápad s rebríčkom, ktoré piesne sú v danom žánri top 15 naj, nie je vyložene zlý. Lenže to by musela Markíza pozvať ako hosťov odborníkov na hudbu, a nie nejaké celebrity z horných 10000. Ich komentáre k samotnej hudbe, ktoré odzneli počas samotných piesní, ma nielenže nezaujímali, ale vyložene mi vadili. Ani sa nevedeli k danej piesni vyjadriť, len tam povedali, že kde prvý raz pieseň počuli, nejaké „pikošky“ z ich života, doplnené akože vtipnými animáciami. Aspoň že tam dali nejaké zaujímavosti do lišty pod videoklipom. Asi tri z piesní, odohrali interpreti v štúdiu osobne. Síce neviem, kto vytvára samotný rebríček, ale niekedy sa naozaj čudujem, ktoré piesne sa dostanú do top 15. Buď som ich počul po prvý raz, alebo ich osobne nepovažujem za dobré, ale je to len môj subjektívny pocit. Niekto iný zas môže s rebríčkom súhlasiť, ja mu to brať nebudem. Ale ak si budem chcieť ja vypočuť nejakú hudbu, tak potom na Youtube alebo na rádiu, ale rozhodne nie v tejto šou, kde mimochodom nie sú tie piesne úplné, ale skrátené do cca dvoch minút, okrem tých, ktoré interpreti predniesli osobne. ()

sahier odpad!

Preboha , i keď sa pri všetkom úsilí vyhýbam program vysielaným na Markíze ,Joj a podobne ladených akože tv, stane sa občas čo sa nemá stať....to sa stalo i pri vzhliadnutí ( omylom prepnutom) tohto " diela" -najviac ma dostala relácia a fantázia o tom či je SK rocková krajina . To snáď mohol skonštatovať len ktosi po podaní psychotronných látok. SK by som nazvala najslušnejšie odpadovým kanálom všetkých popových sračiek aké tento svet uzrel. Okolo rocku chodil ktosi občas akoby omylom -aj to toho najmäkšieho a najsladšieho aký som kedy počula. Fantázia , že o tom filozovali taký čo síce dnes sú tu velmi populárnymi ,ja ich väčšinu ani neregistrujem ,ale veľa toho nepočuli ,alebo si zapchali pri rocku uši ,alebo nechcú skutočne nazvať pravým menom Limonádového Joa v podaní music na SK. ()

chup44

Update 2017: Tak som sa mýlil, kleslo to skoro na dno slovenských programov, žiaľ...Náhodou, človek sa aj niečo zaujímave dozvie, len by tam nemuselo byť 50 reklám, ale to je TV Markíza... Na pomery toho, čo táto TV produkuje, je to nadpriemer ()

belinko odpad!

Ono popravde, najviac ma štve, ako sa tam vyjadrujú k pesničkám vyhasnuté (Bezdeda), alebo absolútne neznáme (taká stará krava, ani neviem kde hrala, v nejakej slovenskej trápnej reality show o rozvrátených rodinách) osobnosti. Každý mudruje, je trápny a nejak humorne sa snaží na pesničku trefne zaspomínať. Tribula a polka moderátorského osadenia na čele s pánom Čurným, o ktorom som ako hudobník počul až cez túto show by sa mali hanbiť, zapredávať cudziu hudbu kvôli sledovanosti. Hudbu mám rád, no priživovať sa na nej s blbými komentármi a s prehováraním divákov, aké je to vtipné si u mňa viac ako odpad nezaslúži. Prepáč Markíza, ale ty už zmŕtvych nevstaneš. Každým ďalším pokusom sa len zakopávaš viac do zeme, ale je nám to jasné - nejde ti to kvalitu, ide ti o peniaze. ()

gpx odpad!

Tohle je vysvětlení proč to chlapy tak táhne do hospody. Když to manželka dnes pustila, taky jsem se rychle klidil. ()

tatka odpad!

Názorná ukážka toho, ako sa z hovna dá bič upliesť.Alebo ako z pár starých hitov urobiť 57 dvojhodinoviek, kde si zarobia všetci kamaráti. To je už asi 1587 relácia, kde si nejakí idioti sadnú, tliachajú dve na tri, rozprávajú staré zážitky a pomedzi to sa pustí 30 sekúnd hudby, len sa to vždy ináč volá. Ani Adela to nezachráni. Fuj, hnus. ()

Fhilipo

Úspech jednotlivých dielov závisí od hostí. Napríklad taká Andrea Verešová nemá čo divákovi povedať ale veľmi vydarený diel bol s hosťami Marcel & Junior a Slavo Jurko s témou šport. Schválne, kedy naposledy ste sledovali program so štyrmi moderátormi. ()

Jard

Jedna sezóna mi úplne stačila. Potom sa tam vymýšľali divné rebríčky bez hlavy a päty. Aj tí hostia spoločne s Banášovou nestáli za veľa. 45% ()

oskiii

Co se týče hudebního výběru...houpačka. Ono taky záleží na daném tématu. S žebříčkem občas člověk nemusí souhlasit, ale o to tady asi nejde. Každopádně zbytečné jsou rádoby odborné vsuvky s názory celebrit. Někdy se nestačím divit, co pro některé znamená "rock". Občas názory totálně mimo mísu. Banášová výborná. No...3* si ten pořad zaslouží. ()

patmull

Dávám 3 hvězdičky. Ne snad za kvalitu pořadu, ale za to že se tady kvůli němu šíří nějaká osvěta, co se týče populární hudby. Slovo dostalo sice spoustu lidí, kteří tomu očividně vůbec nerozumí, někteří mají ale co říct (Drtinová atd...). Lidi se alespoň dozví, jak se jmenují originály písní, co všechno je u nás přezpíváno, co je to cover a jak funguje a spoustu dalších banalit, které český národ plný hudebních neandrtalců odkojený na Michalu Davidovi nezná. Taková základní školka populární hudby. Rozhodně lepší než Tvoje tvář má známy hlas, kde se przní klasiky jako na běžícím pásu. ()

darthhomer2

Debilní,Demetní a k tomu kupa keců a reklam.Moderátor je ještě debilnější než celá ta soutež. Bůček (Bouček) se tam snaží bejt vtipnej.A nikdy nepustej celou písničku jen úryvki, který ke všemu prokecaj. ()

Etrox49 odpad!

V prenesenom chápaní rebríčku inteligencie TV zábavy je možné túto reláciu vnímať ako prudký náraz kabíny výťahu o betónové dno konečnej stanice, v 4. podzemnom podlaží. Starnúci, mediálne zošúchaní moderátori hostia najrôznejších stroskotancov a šialencov československého šoubiznisu, od prakticky neznámych tvárí až po osvedčené Markízácke kone. Vyhasnuté spevácke legendy na sklonku kariéry, resp. života, nádejné prísľuby tuzemského herectva - 15 rokov moderujúce Teleráno, o tretí reštart sa pokúšajúce produkty rôznych sérií Superstar či iné celebritky, ktoré okrem vkročenia na šikmú plochu pornopriemyslu, skúsili už všetko možné aj nemožné (sobáš, nevera, rozvod, sobáš vol.2, tehotenstvo, rozvod vol.2, tetovanie, plastika, drogy, etc.) v snahe preraziť. No a celá zmeska ďalších existencií, o ktorých mal priemerný divák dojem, že už nie sú na tomto svete, prípadne, že sa dobrovoľne odobrali do oslobodzujúcej, alkoholom prevoňanej samoty svojej manzardy. Nominanti uvedeného rangu tu s bravúrou a skalopevným presvedčením o svojej kompetencií hodnotia, kritizujú a komentujú hity, prežívajúce desiatky rokov celosvetovej popularity. Samozrejme, všetko pod odborným dohľadom, ktorý tu zastrešuje hovorca slovenského futbalového zväzu. Dramaturgia drží opraty pevne v rukách a umne volí kritériá, podľa ktorých v každom vydaní namieša nový, strhujúci koktejl neznesiteľných, notoricky obohratých odrhovačiek. Pri tejto mixáži si plne užíva ponúkanú slobodu voľby a divák má tak možnosť zhliadnuť svoje hity zoradené podľa najvšakovakejších kritérií (najväčšie hity o láske, najlepšie cover verzie, najväčšie úlety), to všetko v škádlivom očakávaní, akú paletu produkcia zvolia najbližšie – legendy starej matere, najväčšie šlágre k sraniu, najvrúcnejšie duety pri rozvode, najväčšie vypaľováky z čakárne na neurológií, či iné? Dohnané ad absurdum, odborné komentáre fundovaných aktérov sú za účelom umocnenia humornej funkcie okorenené grafickými prvkami, ktoré ešte intenzívnejšie deformujú ich vekom, závislosťami či zaseknutou kariérou zmeravené tváre alebo ich, naopak, dokrášľujú animovanými slnečnými okuliarmi, červenajúcimi sa lícami či žartovnými fúzikmi. Bez nadsázky, divák ostáva paralyzovaný celkovým majstrovstvom tvorcov, ktorí vznešeným spôsobom prevzali žezlo z rúk RTL a túto prežitú sračku povýšili na ligotajúcu sa dominantu slovenského „prime-timeu“. ()

Pokri

Zo začiatku sa to dalo, ale už je to silené. A dosť závisí od toho, kto sedí v štúdiu ako hosť, niektoré indivíduá dokážu zaručene odradiť od sledovania. Ale objav bizarnej postavičky Juraja Čurného je zásluzný čin, taký podivín sa nerodí každý deň. ()