poster

Bláznivá dovolená

 • USA

  Vacation

 • slovenský

  Griswoldovci

Road movie / Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • heyda
  *

  Dlouho jsem váhal, jestli dát 1 nebo 2 hvězdy a nakonec jsem zůstal jen u jedné. Jako uznávám, že vzájemné šikanování bratrů a zpěv Sealovy Kiss from Rose nemělo chybu. Jenže jinak to bylo jedno velký klišé a to množství fekálního humoru, brrr, na to jsem obzvlášť alergický. Takže sečteno podtrženo = už to nechci vidět :-D(10.3.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $31miliónovTržby USA $58,884,188 Tržby Celosvetovo $104,884,188 Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,540,443Tržby za predaj DVD v USA $6,639,345║ tuctová planoba, kde nič poriadne nefunguje tobôž to otrasné obsadenie a prízemný humor tu nemá ten správny dopad a len vyprcháva do prázdna, na desať suchých gagov pripadá jeden vydarený, čo je strašne málo, oproti tématicky podobným My sme Millerovci je toto dosť zbytočná záležitosť /videl v kine: 35%/(1.9.2015)

 • sharky
  *****

  na originálu jsem vyrástal a tomuhle filmu se podařilo se mu perfektně přiblížit, je to skoro spíš remake než pokračování (je tam spousta skoro až identických scén). Já vím, že je to hodně připitomnělé, ale takový to přesně mělo být a já si nemohl pomoct a smál jsem se. Asi to není úplně objektivní hodnocení, ale nostalgie je svině:)(15.7.2017)

 • Wheelcrusher
  ****

  Na První i Vánoční díl to samozřejmě nemá, spíš tak něco mezi Evropskym a Las Vegáčskym... ale fakt jsem se dost nasmál a to auto bylo prostě k posrání senzační:D Vždycky si ho rád znova připomenu jako předchozí díly, krom toho katastrofálního o bratranci Eddím, brrr. Zasranej Thór se svou pitomou televizí!(30.11.2015)

 • MMR
  *****

  Sice se to neslo v duchu odlišného humoru než původní komedie, přesto to na mě zapůsobilo a já se několikrát nahlas zasmál. Ale je vidět, že se humor posunul oproti dřívějšku a tak tu nechyběl i fekální humor. Tomu jsem se teda nesmál. Nejvtipnější asi část, jak se snažili umýt nakreslený penis z auta. A Chevy Chase v závěru? To bylo moc fajn.(7.1.2016)

 • - Chevy Chase (Clark Griswold) je jediným hercem, který hrál ve všech dílech celé série. (jenik71)

 • - Scéna na raftoch sa natáčala na troch rôznych miestach. (Game90)

 • - Randy Quaid si nemohol zopakovať rolu bratranca Eddieho, kvôli jeho zatknutiu. (Game90)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace