Reklama

Reklama

Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

Videa (11)

Trailer 1

Recenze (348)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Ano, je to dementní, je to místy docela trapné a někdy přehnaně fekální, ale po hodně dlouhé době mě dokázala takhle retardovaná komedie opravdu pobavit a dokonce i několikrát rozesmát. Některé fóry mají hodně dobrý timing a jsou často i celkem provázané a dobře vystupňované. Ed Helms je dobrý komik, děcka mají úderné hlášky a cameo Chrise Hemswortha nemá chybu. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Pomerne znesiteľná jednohubka. Christina je bohovská. Helms neznestieľný. Pôvodné filmy som mal omnoho radšej, pretože naplno ukazovali komediálny talent Chevyho Chasea. Camea mi prídu nevyužité, alebo trápne, ale film má fajn spád a aj niekoľko wtf momentov, ktoré som naozaj ocenil. Can i give a rimjob? Ale We are the Millers boli v mnohom zábavnejší a viac priblížený súčasným trendom. ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tí z nás, ktorí poznajú predchádzajúce filmy z dovolenkovej série, asi už vedia, čo čakať. Tí neznalí môžu byť trochu nervózni, či to bude výlet na roztrhanie, alebo rodinná cesta do vyhláseného Walley Worldu vylúdi v tvárach divákov len trápny úškrn. Aj keď sa nám Rusty zdá trápny, neschopný a trochu úbohý ako hlava rodiny, snahu mu uprieť nemôžeme. Požičia si úplne špeciálne vozidlo albánskej výroby a vyráža so svojimi blízkymi za jasným cieľom: stmeliť rodinu a prejsť sa na najväčšej horskej dráhe všetkých čias. A teraz to naozaj začína. Nemá cenu popisovať všetky podivnosti, ktoré nám režisér John Francis Daley servíruje jednu za druhou v rýchlom tempe. Znelo by to tak neuveriteľne a absurdne - presne ako Bláznivá dovolenka je. Sledujeme neľahký boj dospelých za udržanie manželstva a obnovenie šťastie i rodinnej pohody a to dodáva Bláznivej dovolenke hlbší rozmer. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Stejně jako Malarkeymu se i mně líbil ten odkaz na legendární cestu rodiny Griswoldovic do zábavního Walley parku přes celé Státy. Albánská honda Tartan byla super i korejská navigace a dálkové ovládání jímž se dá ovládat celý vůz aniž by jste v něm byli, ovšem nesmíte mačkat čudlík - svastiku. Helms (zubař z Pařby ve Vegas) mi celkem sednul a Christina na to že jí táhne na pade je pořád celkem pěkná baba.Chevy nám už ale krapet zestárl, byť v očích má pořád tu samou jiskru, kterou jsem tam viděl v osmdesátkách. Tím to ale končí. Hodně rádobyvtípků bylo ve formě různých sexuálních narážek a i když nejsem žádná citlivka co se hned červená, moc mi to tam nesedlo, resp. to množství. Film jsem pustil i omladině v domnění, že se pobavíme stejně jako u první cesty a chvílemi jsem litoval, že jsem na to nekoukal sám... Takže jako rodinou komedii to pusťte s odrostlejší omladinou. Dávám tedy jen za dva burgery. * * ()

Rocky88 

všechny recenze uživatele

Celkem slušné tempo a spousta událostí - těch 96 minut tak vypadá daleko delších, což tedy beru jako plus, protože se šetří vatou a šlape se na plyn v rámci plánovaných opičáren, nechuťáren, trapnosti a dalších asi 57 aspektů. Mišmaš, kdy častokrát nevíte, jestli se smát nebo se za tvůrce cítit trapně. A tak paradoxně největší výbuch smíchu u mě vyvolal kop do křoví ke konci filmu. Jo a určitě to není pro děti! Pokud tedy nechcete, aby googlovali hesla typu "rim job" a "glory hole"... ()

Galerie (48)

Zajímavosti (11)

  • Kamionista (Norman Reedus) prenasleduje Griswoldovcov na ťahači Kenworth W-900. (Laslo)
  • Píseň, kterou si Rusty Griswold (Ed Helms) rád zpívá během celého filmu, je "Kiss From A Rose" od britského zpěváka Seala. (Duch217)

Související novinky

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (více)

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)

Reklama

Reklama