Na doraz

Na doraz

• Kanada

Thriller

USA, 2017, 94 min

S logikou je film opravdu na štíru,už situace z první dvacetiminutovky jsou na přezdržku,ale i celkově film působí dost neherecky.Ale když vypnete(a to myslim úplně,a nevzpomenete si na jinej podobnej a lepší film)tak film je ke koukání.,a ta závěrečná topící scéna,kdy ta masařka(a to doslova),plave jak přefouklá šprcka je slušná.Za dramatičnost,a hlavně akceleraci dávám 60%.(1.10.2017)

// Objektivně by to bylo spíš za tři, ale ten film prakticky nezastaví, Halle Berry baví i jako hysterická matka (a to je co říct) a byť je ta honička místy dost divně nastříhaná, pořád to má nádech reality. Takže mě to ve výsledku překvapivě bavilo víc, než byste u takové filmu na první pohled hádali. 7/10(9.9.2017)

Scénářem naprosto rutinní "únosový" béčko, kterýmu po dramaturgický stránce scházela už jenom nějaká titulková předmluva o tom, kolik se denně ztratí dětí nebo zmínka "dle skutečného příběhu". Dalo by se taky lehce zkritizovat pár momentů v jednání hlavní hrdinky, nezničitelnost jejího auta nebo absence policajtů na ulicích. Jenže automobilový nahánečky mám rád a těch bylo fakt spoustu. Navíc filmařina působila jistym dojmem, histerická matka Halle Berry byla zároveň sympatická a slizký vidláci dotvářeli společně s hudebnim doprovodem solidní atmosféru. Vidláci mohli dostat ještě větší prostor pro konfrontace s hlavní hrdinkou a logickejch přešlapů mohlo být míň, ale stejně jsem vlastně dost spokojenej a mile překvapenej, čtyři hodně slabý hvězdy.(16.9.2017)

Prvá odina na diaľnici ma ku koncu už nebavila, čakal som neajkú akciu a zvrat a ten chvalabohu prišiel. Miestami som mal pocit, že film točia dvaja ľudia, lebo záver bol skvelý. Ak si odmyslím naháňačku po ceste mohol z toho byť parádny thriller...takže za prvú hodinku 2* za záver 4* takže dokopy 3*. Halle Berry je suprová...(24.4.2018)

Rozpočet $21miliónovTržby USA $30,656,399Tržby Celosvetovo $33,900,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Možne nie úplne originálne, Halle Berry už mala podobnú vyhrotenú motiváciu v Tiesňovej linke ale dobre, je to zručne zrežírované, má to slušnú dávku napätia, zápalu, stále sa niečo deje. Samozrejme že záver je taký klasický heroický, čo už ale na ten priemer si to vystačí. /60%/(20.10.2017)

• - V 55 minúte, keď do auta Karly (Halle Berry) zboku narazí iné auto vystrelí airbag. V dalších scénach už po ňom nie je ani stopy. (Astonko)