Na doraz

Na doraz

• Kanada

Thriller

USA, 2017, 94 min

// Objektivně by to bylo spíš za tři, ale ten film prakticky nezastaví, Halle Berry baví i jako hysterická matka (a to je co říct) a byť je ta honička místy dost divně nastříhaná, pořád to má nádech reality. Takže mě to ve výsledku překvapivě bavilo víc, než byste u takové filmu na první pohled hádali. 7/10(9.9.2017)

• korbitch22

K čemu to je, že to je svižné a utíká to, když si logika utekla ke stánku na párek. To že není Halle Berry už dávno herečka která se dá brát vážně ví asi každej, má teď problém zahrát i běh aniž byste se neposrali smíchy. Když jí dojde benzín a ona v těch negerskejch nasrávačkách začne podivně máchat rukama a rozběhne se proti kameře, málem sem umřel smíchy. Začátek ještě trochu ušel, ale jakmile únosce vyleze z auta a ona dá zpátečku místo toho, aby toho dementního vidláka přejela, začalo se mi chtít zvracet. Mohlo bejt po filmu asi po 15. minutách a já se mohl těch zbývajících 70 minut věnovat něčemu užitečnějšímu, třeba onanování. Únosci kteří mají za sebou evidentně stovky únosů (což nám je podáno na konci asi 20. vteřinovým proslovem několika reportérů a působí to ještě víc směšně než předchozí film) jsou totálně vypatlaný, ale mají kliku, matka v autě je ještě vymaštěnější. Mohl to být slušný thriller, ale podrazil si nohy a zlomil vas tím, že dovolil všem postavám chovat se neskutečně kreténsky, ale neskutečně. Některým režisérům není rady ani pomoci a měli by se nadále věnovat jen točení videoklipů Justina Bíbra.30%.(19.7.2017)

Scénářem naprosto rutinní "únosový" béčko, kterýmu po dramaturgický stránce scházela už jenom nějaká titulková předmluva o tom, kolik se denně ztratí dětí nebo zmínka "dle skutečného příběhu". Dalo by se taky lehce zkritizovat pár momentů v jednání hlavní hrdinky, nezničitelnost jejího auta nebo absence policajtů na ulicích. Jenže automobilový nahánečky mám rád a těch bylo fakt spoustu. Navíc filmařina působila jistym dojmem, histerická matka Halle Berry byla zároveň sympatická a slizký vidláci dotvářeli společně s hudebnim doprovodem solidní atmosféru. Vidláci mohli dostat ještě větší prostor pro konfrontace s hlavní hrdinkou a logickejch přešlapů mohlo být míň, ale stejně jsem vlastně dost spokojenej a mile překvapenej, čtyři hodně slabý hvězdy.(16.9.2017)

• titi74

Priemerný thriler na pozretie pri tv , akurat od Helle Berry som očakával lepši výkon takpovediac uveritelných scenok , a ta Cobra 11 v scénkach na autostrade z domyšlavými sci fi rozhodnutiami ktore by asi nik neočakaval a štastia v rozuzlenych nahodných stretnuti stačili na pobavenie, ale nahanačky v celovečerných filmoch bolo lepšie zvladnutych aj v horšých filmoch lepšie , a o unosoch sa tieš už natočilo viac uveritelnejšich thrileroch.(6.10.2017)

• Plaque

Čo to moje oči videli? Halušku v nepodarenej úlohe servírky, ktorú by som nezamestnal ani v hotdogárni a v ešte nepodarenejšej úlohe matky, ktorej by som nezveril ani psa. Otázka na zamyslenie: Scenáristický úmysel alebo iba nepodarený vtip spôsobil celé toto divadlo? Frankie počkaj tu, mamička si odbehne zavolať a keďže vieš pravdepodobne čítať z pier, tak sa ti radšej otočí chrbtom a bude sa, pre zmenu, na plný úväzok venovať telefónu. Ty budeš ako debilko vyhukovať Polo, vždy keď budeš počuť Marco, aby si na seba upozornil všetky bandy pedofilov, kriminálnikov, feťákov a zlodejov v okruhu niekoľkých kilometrov, dobre? Našťastie mamička so špeciálnym výcvikom z akadémie Modrého koníka to zvládla na výbornú a všetko sa skončilo happyendom. Teda až na samotný film. Ako oddychovka budiš, ale ako seriózny thriller určite nie. Nezachránilo to ani tempo, ktoré si film držal až do konca. Haluška predvádzala skutočné herecké halušky a neveril som jej ani to, že má doma psa. No a výrobný štáb mi pripomínal študentov Fakulty masmediálnej komunikácie v Trnave, ktorý práve postrihali predraženú ročníkovú prácu medzi prednáškami E. T. Rostasa.(3.8.2017)

• - V 55 minúte, keď do auta Karly (Halle Berry) zboku narazí iné auto vystrelí airbag. V dalších scénach už po ňom nie je ani stopy. (Astonko)