Na doraz

• Kanada

• Belgie

• Nizozemsko

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2017, 95 min (Alternativní: 82 min)

Ale jo,špatný to nebylo.Halle Berry sice už není,co bejvala,věk prostě nezastavíš.Jednoduchá zápletka,ale má to rychlost,je to svěží a vlastně jsem se ani chvilku nenudil.Je pravda,že některý situace mohla Halina řešit jinak a né mně nechat si okousávat nehty,ale to by byl konec a to přece nikdo nechce.Jednohubka,co neublíží a ke které se možná ještě někdy vrátím.65%.(31.5.2017)

Tohle byl pro mě nervy drásající podívaná chvíle mi sem i zanadával dělej přidej dožeň ty zmrdy... sundej je.. uf někdy to bylo šílený v tunelu sem bojoval sní vypíchni ty prasnici oči.. dokopej ju,.. sundej tu sviní.. pořád jsem věřil že je neztratí a pořád se objevoval háček, bylo tam sice pár špatných věci ale co mě ten film držel na plné čáře, Halle Berry suprová bez pochyby a jsem rád jak to dopadlo do samého konce napětí akce nervy. okolní lidi a policie radši no coment.(7.10.2017)

Prvá odina na diaľnici ma ku koncu už nebavila, čakal som neajkú akciu a zvrat a ten chvalabohu prišiel. Miestami som mal pocit, že film točia dvaja ľudia, lebo záver bol skvelý. Ak si odmyslím naháňačku po ceste mohol z toho byť parádny thriller...takže za prvú hodinku 2* za záver 4* takže dokopy 3*. Halle Berry je suprová...(24.4.2018)

• Necrotongue

Myslel jsem si, že se budu dívat na napínavý thriller, místo toho jsem dostal podivnou reklamu na americkou dálniční síť a obrněnou dodávku od Chryslera. Honička mě příliš nebavila, protože byla příšerně zdlouhavá a prokládaná emocionálně vypjatými monology k Bohu (nepřítomnému) a k synovi (rovněž nepřítomnému). Scénáři jaksi chyběl nápad, byl celkem předvídatelný a závěr byl už úplně nablblý.(25.1.2018)

Hally Ralley nedávala pozor na svého fakana, až se ji to vymstilo. Uneslo ho totiž podivné stvoření, které vypadá jako Jabba Hutt s parukou. Tak rychle nastartuje své auto a zrychluje z 20 na 60(mílí, samozřejmně) a tváří se při tom jako by ji řezali nohu. A pak začíná Rychle a Zběsile(Pomaleji a Nudněji), klidně by mohla vystřídat třeba Vin Diesela, hlavně se svou hláškou: "Vybral sis špatné dítě!" . Celkem jsem se zasmál tomu dialogu: "911, jaký je váš problém?" "Potřebuji pomoc!" Vážně, já si myslel, že si chce objednat pizzu.(28.5.2017)

• - V 55 minúte, keď do auta Karly (Halle Berry) zboku narazí iné auto vystrelí airbag. V dalších scénach už po ňom nie je ani stopy. (Astonko)