Na doraz

• Česko Zběsilý únos (více)

Pohodový den v parku se rázem změní v peklo, když Karla (Halle Berry) při telefonování na vteřinu spustí svého šestiletého syna z očí a vzápětí vidí, jak jej dva cizí muži vlečou do auta. Bez jakékoliv pomoci a s téměř prázdnou nádrží vyráží za únosci a musí se spolehnout jen na vlastní instinkty, jestli chce svého syna ještě někdy vidět. Riskuje všechno a nezastaví se před ničím! (Bohemia MP)

Maddos02

Jestli čekáte dobrý děj a herecké výkony ,tak se připravte na něco jiného . Film je natáčet více méně na silnicích a dálnicích . Jedná je o děj ve ,kterém matka uvidí únosce svého dítěte a celou dobu ho pronásleduje. V jedné scéně hlavní postava filmu schytá tvrdé rány do hlavy za jízdy a i do spánku ,ale to jí nemůže ublížit v tomhle filmu je hlavní postava nad člověk a dokáže snést spousty ran a bouraček a nic jí nezastaví ,aby zachránila svého uneseného syna . Škoda,že z ní není nová super hrdinka od Marvelu. ()

StandikK

V porovnání s filmem Tísňová linka je to dost úpadek. Je zde hodně hluchých míst, kdy se pár sekund nic neděje (viz náraz auta do stromu). Ne všechno bylo logické, co Berry udělala. Napětí ve čtvrtině filmu upadlo a u konce šlo zase trochu nahoru. Na druhou stranu lze film pouštět dětem ve škole/školce, aby si uvědomili, že s cizími lidmi se nemluví. ()

RenataD odpad!

Nedalo se na to dívat. Přetáčela jsem scény, kdy se neustále jezdilo autem. Policie nevyřešila nic. A zřejmě není ani zapotřebí, Halle Barry vše zvládne bez problémů sama. ()

maxs

Jediné, co na tom filmu stojí za zmínku, je frenetický výkon Hale Berry. A taky přízvisko "akční". To film asi fakt je.. Ale jinak je všechno špatně. Špatná akce horší než žádná akce... Nelogičnosti, naprosto divné reakce a uvažování hlavní hrdinky. Sice jsem se do podobné situace nedostal (a doufám, že nedostanu), přesto si troufám tvrdit, že takhle pitomě bych se rozhodně nechoval. Za mě snůška nesmyslností kdy jedna absurdita střídá druhou. Propadák. Film ve mě vyvolal dojem, že hlavní hrdinka vlastně ani nechce ukončit podivnou honičku.. A bohužel, ani Hale tomu nedokázala pomoct, ačkoliv se vážně snažila. ()

JancakV

Verbal: "Jednoduchá až hloupá kravinka, která však od samého začátku kulantně odsejpá, a pokud člověk vypne indikátor nepravděpodobných kokotin, docela se i zabaví a nestihne moc zlobit." - Jak přesné. ()

serbero odpad!

12 min. filmu mi stačilo nato aby som mal dosť a pustil si iny film. Halle Berry ubohy herecky vykon a ten kto napisal scenár tak tomu by som hasral do ruk a nepustil k vode. ()

kolotroch odpad!

Pacilo sa mi odfajcenie zakaznicky kaviarne na zaciatku.. a potom zacala akcna parodia plna stupidity, nelogickych situacii a vycerenych zubov za volantom. Topil som sa v tejto ukazkovej sprostosti a cakal na slamku, ktorej sa chytim, ale nic.. ()

barny120

Začiatok bol nudný, príliš dlho mi trvalo kým som sa dostal do deja. Tá úvodná naháňačka ma príliš nebavila. Ale ako náhle sa film začal lámať do druhej polovice, tak som si povedal že to dopozerám. Niekedy to bolo príliš predvídateľné a hlavná hrdinka príliš nesmrteľná. Bolo to fajn, do dokonalosti však tomu chýbalo veľa. ()

krysarr

Smarja to je tak blbý, že tomu snad dám i dvě hvězdy. Každou posilenou dvěma deci cervenyho, pac jinak bych tak debilní scénář snad hodil přes kozy halibeli z krajsleru rovnou do odpadu ()

vinson003

Moc pěkný biják. Nechápu hodnocení. Krásný napínavý thriller ve stylu rychle ujíždějícího autobusu s Reevesem, pokud chcete trochu napětí na nedělní podvečer, je to správná volba. Krásné křivky Halle Berry myslím roztančí srdéčko každého fanouška. Drama a napětí za pět, trochu nadsázková zápletka, ale jak říkám, vše přebíjí atmosféra, která nahrazuje endogenní trénink...napětí..uvolnění...napětí...uvolnění... a to na thrillerech milujeme, ne? ()

PORTER44

Unos dítěte,H,Berry se ale nechce vzdát trochu to ale po půl hoďce začalo nudit,auta co jedou za sebou skoro 10 minut a nic se neděje nic moc, až ke konci se to zas rozjelo. ()

andy60

Matka uneseného dítěte na cestě za pomstou a záchranou svého syna. Dvě třetiny se odehrávají na amerických dálnicích, což není špatné. ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (více)