Na doraz

• Česko Zběsilý únos (více)

Pohodový den v parku se rázem změní v peklo, když Karla (Halle Berry) při telefonování na vteřinu spustí svého šestiletého syna z očí a vzápětí vidí, jak jej dva cizí muži vlečou do auta. Bez jakékoliv pomoci a s téměř prázdnou nádrží vyráží za únosci a musí se spolehnout jen na vlastní instinkty, jestli chce svého syna ještě někdy vidět. Riskuje všechno a nezastaví se před ničím! (Bohemia MP)

Dale

Klišé strieda kliše a postavy sa chovajú predvídateľne... úplne priemerný ľahko zabudnuteľný thriller. ()

corpsy

Netušil som, že ešte niekto točí ( príbehové ) béčka pre kiná. Zrejme mi ale len unikali. KIDNAP ( výstižnejší názov ) je akceleračný thriller, ktorý vlastne nikdy nespomaľuje. Pomáha tomu akurátna stopáž a skutočnosť, že sa vlastne v každej minúte deje niečo akčné, čo je v dnešnej dobe dva aj pol hodinových akčňákoch jav takmer nevídaný. Dychberúca diaľničná naháňačka je dôkazom toho, že sa dá ešte natočiť adrenalínová sekvencia bez CGI. Klobúk dole. ()

kaylin

Halle Berry se do tohoto snímku o matce, která zachraňuje svého uneseného syna, prostě hodila. Je zde dobrá, je uvěřitelná a není protivná. Navíc má snímek takový správný hill billy rád, takže si nebudete jistí, jak to vlastně dopadne a o co tu jde. Za mě je "Kidnap" lehce nadprůměrným thrillerem. ()

gegina31

Dámy a pánové, představuji vám zklamání tohoto roku. Neskutečně barbarský čin podělat tak parádní námět. Já jsem nepochopila, jak v jednom filmu může být tolik nelogických rozhodnutí a činů. Stačil mi počátek únosu, kdy matinka nechá synáčka sedět ve shluku lidí, aby si mohla zatelefonovat a místo toho, aby na něj celou dobu civěla, tak si stoupne zády a hraje si s ním na "Marco Polo". Protože to je totiž úplně normální každou minutu řvát někomu do telefonu "Marco". Ale tohle byl bohužel jen začátek nesmyslných konin a tlačení na pilu. Kdo neuvidí, neuvěří. Tentokrát na můj vkus přespříliš procent. ()

Vědma

Tak rozhodně to bylo napínavé, taková variace na Sáru Connorovou, co ji nechceš nasrat. Ale co ty mrtvoly, které celou dobu lhostejně překračovala ve snaze za každou cenu zachránit děcko, mimochodem dost nesympatické.  Únosci by takových nachytali mraky a nemuseli by prožívat takovou apokalypsu, když zjistili, že matka je tygřice zkřížená s Terminátorem. Ale to by pak nebylo co točit, že? ()

Caminzind

Thriller, který falešně předstírá, jaká je hrdinka smolařka, ačkoliv možná spíše opak je pravdou. Její sledovací schopnosti jsou zcela mimo realitu průměrné servírky, a dávají jí kouzelné šance na dopadení únosců i navzdory celé řadě špatných rozhodnutí a podivných náhod. Ty jsou přitom hotovou sbírkou filmových klišé, které mají za úkol jenom průběžně protahovat samotný děj. V tomhle směru jde o typicky zjednodušující jednotvárnou béčkovou akční klasiku bez přidané hodnoty. Nicméně filmu nelze upřít napětí, akce, solidní kamera, občas zajímavá hudba i dostatečné herecké výkony. 54% ⭐️⭐️ ()

kaposlav

Film ma výborne tempo a držalo ma celý čas v akcii. Trošku ma prekvapovali rozhodnutia Karli (Halle Berry), lebo svojimi činmi to únoscom opakovane zľakšovala. Napokon sa treba zamyslieť nad tým, že v strese a pod časovým tlakom sa ťažko robia tie najlepšie rozhodnutia. ()

Figu

Filmek určitě připomínající thrillery z doby 90tých let (vystřihnu třeba Únos...), ovšem opravdu jen připomínající! Halle Berry mám rád a o to víc mě mrzí, že točí poslední dobou total propadáky! Kidnap kazí hlavně děs scénář, kdy jsou postavy vykreslený především jako tupci a jejich nepochopitelný chování dovádí člověka k šílenství! Jestli mě právě tohle sralo v Tísňové lince, tak tady dvojnásob! 45% ()

bourec

S logikou je film opravdu na štíru,už situace z první dvacetiminutovky jsou na přezdržku,ale i celkově film působí dost neherecky.Ale když vypnete(a to myslim úplně,a nevzpomenete si na jinej podobnej a lepší film)tak film je ke koukání.,a ta závěrečná topící scéna,kdy ta masařka(a to doslova),plave jak přefouklá šprcka je slušná.Za dramatičnost,a hlavně akceleraci dávám 60%. ()

cubajz

Potencionálně dobrá myšlenka, dle mého názoru zabitá chvilkama zbytečně a nepříjemně hysterickou Halle (nesedí to k ní, když je schopna celý film racionálně přemýšlet a sledovat únosce) a spoustou, ale spoustou chvil kdy jsem si, že není možný, jakou z hlavní hrdinky scénáristé dělají blbku. ()

Juto

Skvelá automobilová hoňička s únosom dieťaťa a nezničiteľnou matkou. Scenár má chyby, ale nahradza to non-stop akciov . Brilantné natočené. Halle Berry to trošku preháňa a mohla by zapnúť mozog. 6/10 ()

laik_60

slušny thriller prve dve tretiny sa niesli v neuprosnej nahanačke a zrážačke medzi unoscami a prenasledovatelkou, stvrty bod pridávma za skvele napätie v zaverečnej tretine filmu. ()

Khumbac

Sympatický mainstreamový thriller se sympatickou basovou linkou a spousty americké klišé. Berryová hraje vždy přesvědčivě a magory z Lousiany mám rád :-D. ()

Copacabana

Kidnap pumpuje adrenalín od začiatku do konca. Dramaticky vystihnuté boli hlavne automobilové naháňačky a vhodný bol aj výber záporákov, teda únoscov, už nesympatickejších ľudí vybrať naozaj nemohli. Nesmiem zabudnúť na Halle Berry, ktorá bola v hlavnej úlohe ako ryba vo vode. Čakala som, že tento počin bude ako cez kopirák odkukané The Call, keďže išlo o rovnaký námet, rovnakú herečku, ale čuduj sa svete, bolo to iné a dokázalo to nadmieru zaujať. ()

Sfinkter

Snímek se snaží tvářit velice realisticky, ale realitě je vzdálený na hony daleko. I přesto mě s postupujícím časem bavil a na Berry se stále dobře kouká, hlavně na ní také celý film stojí - pokud by hlavní roli ztvárnila neznámá herečka, má snímek maximálně 40 %. ()

viperDavid

Halle Berry se ukázala v dalším filmu o únosu, tentokrát jako hlavní robocopka. Docela to gradovalo a vůbec jsem se nenudil. Proto ty 4*. Můžu doporučit na neděli večer ()

Johnny.ARN

Síce TV film jak vyšitý s otrepanou témou, ale na moje veľké prekvapenie, pocit znechutenia nenastal. Akčné, pútavé, dobre zahrané, so svižným dejom a tempom. Škoda zopár momentov, ktoré len naťahovali čas, inak veľmi solídna podívaná. Mocné 3 z 5 ()

Jizni Tlapa

Šílenej doraz, po adrenalinu, vzrušující Halle, svižné kameře a všeho thrillerovského dychtícího diváka ! Všechny tyto aspekty onen divák nakonec dostane, ale co je to platné, když scénáristicky a diletantským chováním všech aktérů hází Kidnap Kidnapa do absurdního obyčeje... ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (více)