Na doraz

• Česko Zběsilý únos (více)

Pohodový den v parku se rázem změní v peklo, když Karla (Halle Berry) při telefonování na vteřinu spustí svého šestiletého syna z očí a vzápětí vidí, jak jej dva cizí muži vlečou do auta. Bez jakékoliv pomoci a s téměř prázdnou nádrží vyráží za únosci a musí se spolehnout jen na vlastní instinkty, jestli chce svého syna ještě někdy vidět. Riskuje všechno a nezastaví se před ničím! (Bohemia MP)

bonovox

Netradične podaná zbesilá naháňačka za únoscami svojho syna so solídnou Berry a vygradovaním deja. Škoda niektorých zbytočných hlúpostí a nelogických vecí (kde sa podel pes v závere?..). ()

ElisR

Super film, v napětí Vás tento snímek udrží celou dobu, Halle se role zhostila perfektně. Ona už jen ta myšlenka, že Vám někdo vezme syna a kdybyste to celé nechala na policii, dost možná ho nikdy neuvidíte...Nad čím mi ale vždycky zůstane rozum stát je v těchto filmech ta úvodní scéna, kdy dojde ke ztracení syna...90% matek ve filmu telefonují "bokem" (to ještě budiž), ale co hůř, otočené zády k danému dítěti. A též jsem se u filmu zamyslela, jak jsme dneska bez mobilů téměř vyřízení.. A jak zní rada? NIKDY si nikomu nepouštějte do auta a už vůbec ne tak, aby si sedl za Vás :D ()

CHYREN

Ten film má výbornou kameru. A z nudného začátku vykřesal docela dobrej thriller. Haluška jede a vůbec se s tím ne*..páře. Jasně, cajti nikde. zase až na konci, nápravy evidentně vydrží u Chrajzlíka srážku s vlakem bez zásadní funkční vady, psík na konci odběhne, aby sledoval semifinální souboj se stokilovou bachyní, která evidentně neměla potápěčský kurz SEAL´s, ale jinak pohoda. Bavilo. ()

Fracek

Jakmile jsem začal přetáčet na rychlo, bylo hotovo. Celkově to byla taková zmatlanina rychlých přesunů bez nějakého kloudného příběhu. Prostě nuda. ()

TOPmoovie

ma to napinavy spad. strih hudba spickove. ta herecka ma cez 50 rokov a je lepsia ako 20 rocne. wtf:) celkovo uzasny film hlavne pre zeny, tie si nevsimnu nelogicke detialy, ale my muzi ano..takze za tri.) ()

pepca72

Řemeslně dobře provedený thriler. Po úvodních útrapách, s předstatvováním Helle jako matky roku, začne naháněná s únosci, a tempo a pozornost si film udrží až do konce. Solidní, stojí za shlédnutí. ()

De Large

Príliš priehľadný scenár, čitateľný aj záver filmu. Bol by to skoro odpad, keby.... Keby tam nebola skvelá Halle. Zahrať vydesenú mamu, ktorej pred očami unesú syna je sústo aj pre oveľa lepšie platené herečky, ale Halle som to uveril. Niekedy som mal počas filmu pocit, že jej tvorcovia skutočne uniesli syna, až tak sa vžila do role. ()

bigmatko

nenáročný príbeh a prekvapivo napínavý priebeh. Zúfalej a zúrivej matke sa neradno stavat do cesty a už vôbec jej netreba brať dieťa. Zvlášť keď únoscovia sú asociáli z pomocnej školy. Halle vyzerá super omladená a plná sily a energie a ide za svojim cieľom doslova cez mŕtvoly. Ja som sa celkom bavil a bol som napätý ako sa jej to podarí. trocha mi vadila kamera a niektoré scény z nahánačky na autách ale celkový dojem je dobrý a nudiť sa isto nebudete. ()

titi74

Priemerný thriler na pozretie pri tv , akurat od Helle Berry som očakával lepši výkon takpovediac uveritelných scenok , a ta Cobra 11 v scénkach na autostrade z domyšlavými sci fi rozhodnutiami ktore by asi nik neočakaval a štastia v rozuzlenych nahodných stretnuti stačili na pobavenie, ale nahanačky v celovečerných filmoch bolo lepšie zvladnutych aj v horšých filmoch lepšie , a o unosoch sa tieš už natočilo viac uveritelnejšich thrileroch. ()

Dumaru

Mám rád filmy s Halle Berry a preto som si nemohol nechať ujsť ani tento. Dej v skratke - starostlivej a prácou vyťaženej servírky Karly unesú pred jej očami kučeravého syna. Karla samozrejme nelení, sadne do auta a v zápätí prenasleduje únoscov. Trochu jej skomplikuje situáciu to že stratila telefón (v Tiesňovej linke by to bol väčší prúser), ale jej odhodlanie tak ako plechy jej auta je veľmi silné. Táto super mama so schopnosťami jazdca WRC dá samozrejme na frak každému, kto má s ňou do činenia. Film Na doraz jej celkom sadol, ale nič svetoborné sa nekoná, preto dávam tri hviezdičky,,, ()

tosastava odpad!

Režisér hneď od prvej minúty robí z divákov úplných kreténov. Vydržal som sa na tú pitchovinu pozerať 27 minút ()

Mark1983

Celkově jsem byl, co se týče celkového zpracování, spokojen. Tvůrci apelovali na napětí a thrillerový děj v oblasti únosu dítěte a neúprosné pronásledování únosců ze strany matky s cílem zachránit potomka, což se dle mého úhlu pohledu docela povedlo. Svým způsobem se jedná i částečně o netradiční zpracování, i když jsou filmy, kde blízké osoby pátrají po svých nezvěstných milovaných, ale aby po celou dobu byla blízká osoba oběti únosu nepřetržitě za zadkem únosců, to jsem, mám pocit, ještě neviděl. Ale byl jsem spokojen. ()

Ja.Malachi

3* za film-po pomalšom rozbehu to pekne nabralo tempo..:)-tak nejak to v prírode chodí ked nas.r.te matku..:)..4* pre Halle ktorá je stále na zožratie..:) ()

kyblik2

Ah to bol napínák :) Super rychlý, destruktívny film, kde ide o sekundy ako to bolo aj v Tiesňovej linke. Až na to, že tu je to ešte osobnejšie. Napätie od začiatku po koniec a až na pár nelogickostí to bolo super. Halle Berry poslednú dobu točí perfektné filmy ala Taken s Liamom Neesonom. Takto by asi reagoval každý z rodičov, ktorý miluje svoje dieťa. Super ()

Dataminer

Hlavní hrdinka, která pro znovu získání syna je schopna v autě ohrozit životy desítek lidí okolo. Je těžké takové hrdince fandit, přestože z jejího pohledu jí jde jen o syna. Spoiler - přitom by stačilo, aby vozidlo únosců jen sledovala a pak zavolala policii - to by ale nebylo o čem točit, že ;P. Místo toho následuje šílená honička, při které přijde ke zranění či dokonce smrti několik osob. Zbytečně. O ohrožování zdraví a života samotného syna během honičky ani nemluvě. S ohledem na vyznění filmu tedy nemohu hodnotit nějak vysoko, max. 50 %. ()

Pavlo

Dobre spracovnaý thriller so zaujímavým rozprávaním - čo ak by niekto pred nosom uniesol naše dieťa, čoho by sme boli schopní v danom okamihu? Akčná jazda od začiatku do konca - logika občas pokrivkáva, ale na celkovom dojme to neuberie. Vrelo odporúčam pre milovníkov akčných a nie komplikovaných filmov. ()

John Wick a Halle Berry?

John Wick a Halle Berry?

28.04.2018

Chad Stahelski natočí po dvou dílech Johna Wicka i trojku. Jak asi víte, titulní hrdina se v ní utká s nejlepšími zabijáky světa, kteří touží po vypsané odměně 14 milionů dolarů. To všechno v… (více)