Reklama

Reklama

Maeve se obrátí na dlouholetého sweetwaterského psance Hectora se smělou nabídkou. William se snaží přesvědčit Logana, aby mu pomohl osvobodit Dolores. Teddy a Muž v černém se dostávají blíž k tomu, co hledají. Stubbsovo podezření roste. Ford varuje Bernarda, aby nehledal odpovědi na otázky, které je lépe nechat nevyřčené. (HBO Europe)

(více)

Recenze (23)

Kritik. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hm, no ja neviem. Dobrá epizóda, ale ten záver...celý čas čakáte na Arnolda a napokon sa objaví ledva na pár minút (s tým, že konečne viete, kto to je) kým umrie. Ford (Antony Hopkins) je síce ťahač celého seriálu, ale keď mu konečne niekto prejde cez rozum, zrazu vidíme zas a znova jeho úplnú moc a bezmocnosť iných proti nemu. Oničom. Toto ma sklamalo. ()

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže jsme zjistili kdo je Arnold, teda vlastně nezjistili, jen víme jak vypadal a co zamýšlel. Leč to důležité stále nevíme, a to, jaký je celý příběh Arnolda, zjištění vizuální stránky jeho osobnosti mě mile překvapilo, ale neohromilo, protože to důležité jsme se stále ještě nedozvěděli a to, jaký je celistvý příběh toho všeho ... + Meave je kapitola sama o sobě, která se krásně proplétá s ostatními příběhy no a ještě stojí za zmínku Dolores, která má také své místo ve vyprávění. .... HODNOCENÍ: 90% (5*) ()

Reklama

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Devátý díl už odpovídá na mnohé nezodpovězené otázky co se týče tajemství parku a identit osobností. Pro mnohé jisté překvapení a tak vzniká poslední otázka, jak tohle vlastně skončí. Nejvíce za pozornost stojí konfrontace Bernarda a Forda, kde za pomocí velmi silných dialogů dojde právě k onomu překvapení, nečekaných zvratů. Wright s Hopkinsem udělali po herecké stránce velmi dobrou práci. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dostávame odpoveď na otázku "Hú de fak is Arnold?" a keďže som blbý, tak ma to doteraz nenapadlo. Ale to je aj tým, že som celý čas čakal niečo iné. Lenže, ako hovorí Ford, človeku sa nedá veriť a to sa dá uplatniť samozrejme aj na scenáristov Westworld. Opäť padnú nejaké filozofické úvahy a obzvlášť jedna mi utkvela v pamäti. Len mám dojem, že už na nejaké veci z predchádzajúcich častí zabúdam, akoby mi niekto vymazával pamäť.... ()

ghatos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ostrá žiletka řezající do human being. Čím více se (z člověka) snažíte udělat něco lepšího, tím stvoříte horší zrůdu. Velmi se mi líbí, že byla filozoficky/prakticky vysvětlena historie parku (třeba komu je určen labyrint). Mění to prvotní pohled a navíc ty parádní zvraty... . Odměnový díl, ve kterém si divák opravdu zachrochtá jako šťastné prasátko. 90%. PS: Perfektní (odkazující) název dílu. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama