Dobře temperovaný klavír (S01E09) (epizoda)

 • USA

  The Well-Tempered Clavier

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2016, 56 min

 • Wiikii
  *****

  Takže jsme zjistili kdo je Arnold, teda vlastně nezjistili, jen víme jak vypadal a co zamýšlel. Leč to důležité stále nevíme, a to, jaký je celý příběh Arnolda, zjištění vizuální stránky jeho osobnosti mě mile překvapilo, ale neohromilo, protože to důležité jsme se stále ještě nedozvěděli a to, jaký je celistvý příběh toho všeho ... + Meave je kapitola sama o sobě, která se krásně proplétá s ostatními příběhy no a ještě stojí za zmínku Dolores, která má také své místo ve vyprávění. .... HODNOCENÍ: 90% (5*)(28.11.2017)

 • Anderton
  ****

  Dostávame odpoveď na otázku "Hú de fak is Arnold?" a keďže som blbý, tak ma to doteraz nenapadlo. Ale to je aj tým, že som celý čas čakal niečo iné. Lenže, ako hovorí Ford, človeku sa nedá veriť a to sa dá uplatniť samozrejme aj na scenáristov Westworld. Opäť padnú nejaké filozofické úvahy a obzvlášť jedna mi utkvela v pamäti. Len mám dojem, že už na nejaké veci z predchádzajúcich častí zabúdam, akoby mi niekto vymazával pamäť....(26.12.2016)

 • Ex1T
  *****

  Spoiler: Strata postavy Bernarda ma veľmi nepotešila, ako jednej z mála postáv som mu fandil. Každopádne záverečný rozhovor s doktorom Robertom Fordom bola najlepšia časť epizódy, kedy Anthony Hopkins opäť ukazuje, čo za zviera sa v ňom ukrýva. Táto postava sa k nemu neskutočne hodí, nedokážem dať nič iné ako 5 hviezdičiek. Veľmi zaujímavý seriál a teším sa na záverečnú epizódu prvej série.(22.2.2017)

 • ghatos
  *****

  Ostrá žiletka řezající do human being. Čím více se (z člověka) snažíte udělat něco lepšího, tím stvoříte horší zrůdu. Velmi se mi líbí, že byla filozoficky/prakticky vysvětlena historie parku (třeba komu je určen labyrint). Mění to prvotní pohled a navíc ty parádní zvraty... . Odměnový díl, ve kterém si divák opravdu zachrochtá jako šťastné prasátko. 90%. PS: Perfektní (odkazující) název dílu.(29.11.2016)

 • MickeyStuma
  ****

  Devátý díl už odpovídá na mnohé nezodpovězené otázky co se týče tajemství parku a identit osobností. Pro mnohé jisté překvapení a tak vzniká poslední otázka, jak tohle vlastně skončí. Nejvíce za pozornost stojí konfrontace Bernarda a Forda, kde za pomocí velmi silných dialogů dojde právě k onomu překvapení, nečekaných zvratů. Wright s Hopkinsem udělali po herecké stránce velmi dobrou práci.(11.1.2017)