poster

Případ pro lyžaře (TV film)

 • Česko

  Zvláštní případ

  (neoficiální název)
 • anglický

  A Case for a Skier

  (festivalový název)

Krimi

Česko, 2016, 69 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • p.a.douch
  ****

  Nejlepší díl z celé trilogie. Obsazení parádní. Preiss, Lábus, Špalková, Prachař, Málková mě doopravdy zaujali. Do toho perfektně sekundují všichni ostatní přítomní. David Matásek předvedl nadprůměrný výkon. Režie Lucie Bělohradské byla dobrá. Atmosféra vykreslena moc pěkně, rozhodně bych s touto partičkou dovolenou trávit nechtěl. Moc pěkné.(28.1.2016)

 • Lumpus
  ***

  Přišlo mi to poměrně zvláštně zpracované, dosti krkolomně, možná tak nějak divadelně. Napětí budováno ale bez potřebného konečného wow efektu. Celkově trochu na efekt, ale rozhodně se nejedná o úplný propadák asi hlavně díky dobrým hercům a krásné zimě, + jedna hvězda za to že se ve filmu běžkuje :)(25.1.2016)

 • ArthasKarfa
  *****

  Pěkný detektivní příběh z Jizerských hor, v roce 2016 jsme jen o kousek dál v podobné chatě, s kamarády trávili Silvestr, za podobného počasí, které celému příběhu dodává skličující atmosféru a proto pro mě tato detektivka má velmi osobní charakter. Více takových českých detektivek, plných starých chat a krásné horské přírody.(22.1.2017)

 • boni
  **

  Nevýrazné, škoda. První dva "díly" jsem něviděl, ale tenhle vypadal námětem velmi zajímavě, takže jsem si ho nenechal ujít. Vánoce, hory, sněhová bouře, vražda, uzavřený okruh lidí.. no už vidím ten příběh jako od Agathy Christie, hříčka s dívákem a psycholigií postav. Bohužel to mělo k něčemu takovému velmi daleko, hodně slabé herecké výkony, které nedokázal zachránit ani Matásek a charisma Viktora Preisse, kterého jsme už ale také viděli v lepších rolích. Rozuzlení trochu předvídatelné a rozhodně ne nijak uspokojivé. Televizní kriminální inscenace na kterou se hodně rychle zapomene a asi to nikomu vadit nebude.(27.1.2016)

 • rakovnik
  ***

  Případ pro lyžaře se mi zdál atraktivní svým komorním, ale útulným prostředím horské chaty, zasypané sněhem. Bohužel, z celé trilogie se mi v něm nejméně líbilo chování, či spíše herecký projev postav a co nejhůře, pointa celého příběhu. Jinak se jednalo o pohodovou odpočinkovou kriminálku, kde by mi ani nevadilo, že by se zločin nestal či se stal jiný, méně závažný, případně kdyby se nemusela řešit vražda, k tomu způsobem obzvláště podivným a málo uvěřitelným.(25.1.2016)

 • - Natáčelo se v Kořenově, na Turnovské chatě u rozhledny Štěpánka. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace