Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji dohazují stále nové známosti, je stále single a nemůže najít toho pravého. Pomalu už ztrácí naději, když na železničním nádraží potká Jacka, který také hledá lásku a přišel na domluvenou schůzku s neznámou dívkou Jessicou... (TV Nova)

Shitonit

Romantika až do prdele! Zpočátku nudně pomalý příběh, který jsem chtěl už v tom vlaku smáznout a nahradit všeobjímající pivečkovou opičkou. Jak se však vzdálila skutečná Jessica a nastal ten fajnově místy výtlemnej úlet, tak jsem tomu dal mrňavounkou šanci, a? Dobře jsem udělal, páč ke konci se mi míchaly slzy radosti, štěstí a smíchy, páč to dobře dopadlo, a tak mě to celý chytlo za mé citlivé srdíčko, že jsem se proplakal až skrz závěrečné titulky. Kurva! ()

teba

To mě zas něco nečekaně potěšilo :o) Ale zas tak nečekaný to nebylo - britská komedie, takže tak... :o) ()

pekas

Velká obava, že to bude ukecaná blbost byla nakonec rozptýlena. Byla to sice ukecaná blbost, ale vcelku příjemná a nakonec i romantická. 74% ()

angel.CZ

Spíše než dobrá britská komedie s Peggem mi to přišlo jako více romanticky založené. Ano, jsou tam dobré vtipné scénky, ale prostě více té komedie a jako překvapení na závěr, z né moc hezké ,,popelky´´ na začátku se ke konci zaryje do povědomí pěkná herečka co má vše, co by správna žena měla mít a zásluhou Lake Bell. 60% ()

Guran

Příjemná komedie o lásce, se kterou jsem uzavřel rok 2015. Herci mi jsou sympatičtí. Dvojice Simon Pegg a Lake Bell se k sobě náramně hodí. Sem tam sice hluché scény, ale když už je nějaký vtípek, tak to stojí za to. Prostě vydařená veselohra, kde se nemluví furt jenom zpropstě, jako v jiných amerických komediích typu Scary movie atd. Ze snímku jsem byl spokojený. ()

XXXXXXXX

Víte, co je dneska problém, každé druhé komedie? Stanovení žánru. Bude to primárně komedie, citovka nebo snad mix někde na půl cesty? Man Up, je bohužel ten poslední případ. Klasickou průměrně zábavnou komedii s několika vynikajícími momenty, které lze bohužel spočítat na prstech jedné ruky, (diskuze o polohách, taneční sólo), střídá podivná, jakoby násilím napasovaná, romantická vsuvka, až se chudák divák diví, na co že se to, k čertu vlastně kouká. Ještě štěstí, že alespoň ty křeče mimických svalů, má Pegg stále natrénované. Slabší tři hvězdičky. ()

mirkath1

Skvělí herci a úžasná komedie, která zaručeně zvedne náladu :) Podobný film pro fanoušky Simona Pegga je- maraton lásky ()

shade000

Neviem či je to psychickým rozpoložením, no úplne úžasný film. Veľká Británia bola cítiť v každej minúte a ten úžasný soundtrack. Joooj, toto si musím poznačiť, vie to vyčarovať úsmev :) ()

chrustie

Filmy s tímhle zrzavým blbem, stojí až na pár vyjímek za hovno. K tomu je Nancy ošklivá a ještě k tomu nadprůměrná kravka. Samotné hodnocení, mě vlastně ani neudivuje. Námět dobrý, scénář nudný a postavy trapné, až to bolí. ()

Mikecat

Úvod absolutne oničom, také lacné, bez nápadu, následná jazda vlakom vyústi do povzbudivého prekvapenia ukradnutia rande pod hodinami, dej naberá obrátky až čakáme na divoké vyvrcholenie bláznivého sexu trebárs na záchode alebo v spálni. Miesto toho režisér zatiahne ručnú brzdu, odíde na pivo a nechá holobriadkov dokatovať svoje dielo. ()

Domas88

Tohle Simonovi vůbec nešlo, dávám sice 2*, uvažol jsem o míň ale zase tak zlé to nebylo, jen až na to, že to byl film se Simonem a anglický, tak to spadlo moc rychle do takových těch amerických "trapáků".. škoda ale určitě se na to dá alespoň jednou podívat.. ()

Garros

Osobně mi tahle komedie sedla. Simon mě baví všude. Lake jsem zde popravdě viděl poprvé, na můj vkus je dost zvláštní ale zároveň nezajímavá. Ale na hodnocení filmu neměla zásadní vliv, protože celkově jsem si ho užil. I přes čitelný průběh scénáře hodnotím 4*, protože je to nenásilná, vtipná a svým způsobem kouzelná romantická komedie. ()